Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben iki ay önce gene kullanmıştım, hiç olmazsa tam gününü biliyorsun ona göre değerlendiriyorsun. Evet haliyle biraz stres oluyor ama biz her halukarda kendimizi strese sokacak bişey buluyoruz :)
aynen canım aslında ayın ortasına kadar çok rahat oluyorum genelde ama bir anda ya akıntım artıyor aha yumurtlama günü diyorum geçen ay mesela çok rahattım adet bittikten sonraki 10. günde ara kanama yaşadım herkes yumurtlama kanamasıdır dedi değerlendirdim bu olay çok heveslendirmişti beni geçen aylar bu kadar üzülmemiştim ama bu ay çok etkilendim nedense

aynen canım aslında ayın ortasına kadar çok rahat oluyorum genelde ama bir anda ya akıntım artıyor aha yumurtlama günü diyorum geçen ay mesela çok rahattım adet bittikten sonraki 10. günde ara kanama yaşadım herkes yumurtlama kanamasıdır dedi değerlendirdim bu olay çok heveslendirmişti beni geçen aylar bu kadar üzülmemiştim ama bu ay çok etkilendim nedense
Bu ay doğru düzgün değerlendirmediğimiz halde ben bile adet olunca üzüldüm ki özellikle değerlendirip ümitlenince insan daha bir üzülüyor. Ben bugünden başlayacağım bakalım. Hayırlısıyla olur inşallah.

Bu ay doğru düzgün değerlendirmediğimiz halde ben bile adet olunca üzüldüm ki özellikle değerlendirip ümitlenince insan daha bir üzülüyor. Ben bugünden başlayacağım bakalım. Hayırlısıyla olur inşallah.
inşallah canım Rabiim her isteyene nasip etsin hastaneyede gittim bir sorun yok dendi ama bilmiyorum vakti gelmedi demekki :işsiz:

ya bende denemek istiyorum ama zaten stres oluyorum birde onu yaparsam iyice stres olurum diye denemekten korkuyoum
Canım bence dene ben de ilk kez bu ay denemiştim, hamile kalamadım ama normalde beklediğimden 2 gün geç yumurtladım onu gördüm. Mesela şu an o yüzdrn 2 gün gecikmeli adet oldum. Aynı zamanda doktora yumurta takibi de yaptırdım ve ovulasyon testi de güvenilir çıktı yani

X