Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah yaptığım test 2 saat sonra silik pembe olmuş.Kendi gölge çizgisi deg il ama.Aylardir test yaptığım için tanıyorum çizgileri artık .
Biliyorum 2 saat sonrası geçersiz ama hemen ultra erkeni yaptım negatif çıktı.onda gölge bile çıkmadı :confused:
Eskiden olsa koşa koşa kan verirdim.Neyseki akıllandım :KK37:

Sevsev12 Sevsev12 Artık ikna olabilirsin demekki:halay:Tadını çıkar kuzum.Hamilesiiiiinnnnn:halay:
papatyakokankadin papatyakokankadin Ben bu ay ilk defa kullandım iyi ki kullandım tüm programlar 8. Gösterirken 4 5 eylül pik gördüm. Ama tabii stresli oda biraz.

Demek forumun ablası benim.Ben 36 yaşımdayım :-)
Ayy doktorumu görmen gerekiyodu benden daha cok sevindi beklemiyordu. Baktim diyor 52 degerin gebelik gözüküyor su an bende tepki veremedim güldüm. Tatlimj isterim dedi artk :halay::dondurma:

Sabah yaptığım test 2 saat sonra silik pembe olmuş.Kendi gölge çizgisi deg il ama.Aylardir test yaptığım için tanıyorum çizgileri artık .
Biliyorum 2 saat sonrası geçersiz ama hemen ultra erkeni yaptım negatif çıktı.onda gölge bile çıkmadı :confused:
Insallahhh sabah sende benim gibi silik cizgi görürsün kuzum sonrada giderek koyulasir

aaa Sevsev12 Sevsev12 in de böyle olmuştu

ayy sonunu okumadan cevaplamışımm :KK51:

Mrb arkadaşlar hormon testi mi yorumlayan olurmu acaba , bu konuda bilgisi olan arkadaşlar
IMG_20180918_163356.jpg

X