Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya yazın bayağı kiko aldım .Diyetime sporuma dönerim bari.Cunku bu ay ovulasyon testi yaptım masaj yaptırdım .Zaten yumurtlama ve çatlama da sorun yaşamıyorum .Biraz kafam dağılır iyi olur benim için.
Sevsev12 Sevsev12 kuzum inşallah sağlıklı bir gebeliktir.Az kaldı az daha sabır
Insallah tatliskom.
Kizz bende yazin baya baya kilo aldim bu ay olmassa bende spora baslayacaktim ama baska bahara kaldi benimki artk :halay:
Yaşasın yemek yemek:kk77::halay:

Benim bat' a 8 kaldı . ama bugün çok halsizim yataktan zor çıktım ki genelde zıpkın gibi fırlarım gözümü açınca bide duygusalmıyım acaba sabah eşimin sinirli tepkisine istinaden şıpır şıpır ağladım normalde üzülürüm ama içlenirim ama böyle hüngür hüngür ağlayacak kadar olmam , keşke bunlar belirti olsa diye ümitleniyorum. Allahım yaa gözyaşımı mı bile belirti görür oldum EE hiç belirti yaşamayan biri olunca demek

Şimdi topik sayfanın en başına döndüm listeye bakayım bilmediğim yeni hamişler varmı diye de tee 3 eylül ve 18 eylül arası bat tarihi olan arkadaşlar ne oldu acaba aralarında ekime devreden yada hamiş olan yokmu ki merak ettim , hani bize de umut oluyor ya o bakımdan

Günaydınlar ben de bu sabahtan beri oldum mu diye bakiniyorum oldum olacam gibi sabah kalkmadan baya kasik agrim oldu kalktim ara ara devam ediyo yarin bat günüm ama hersey adeti gosteriyo gibi ah bu ay bu gruba hamile olarak ne yakisirdim yaaa:halay::KK51:

Herkese günaydın :KK49:
O oflu inşallah kontrolün iyi geçer kuzum.
Sevsev12 Sevsev12 Değer kaç çıkacak acaba:KK17:
@Basharfibenz @Belliza kahvecibaby kahvecibaby @everytime_night Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara @uniq12 Fairytale35 Fairytale35 @karapisso @Zeyah3917 @Zeytintanem
mavi-hayal mavi-hayal
Ve etiketleyemedigim diğer kızlar nasilsiniz:KK49::KK49:

Bende sabah testimi yapıp negatifimi gördüm şimdi kahvemi içiyorum.
Olsun daha çok var nasılsa :halay:
Iyi sayılırım canım beklemedeyim hic bir hamile belirtim yok ama bu gruptan da kopamiyorum valla

X