Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sevsev12 Sevsev12 sevoooooş hamilelik nasil gidiyor yavrum. Bir de aklima ne geldi şimdi yalnlisla hamile birini tebrik ederken seni etiket yapmistim hamile senmissin gibi hatirlasin:-) bu benim iki oldu yanlis tebriklerimin ikincisi sen de hamile ciktin. Birdaki sefere ayni yanlisi baska birine yaparsam direk dicem gozun aydin kesin hamilesin:KK70: bir de söylesene bana birgun durup birgun iliskimi mantikli yoksa 2 de bir mi? Benim kocanin askerleri yavaşlar azlar:rolleyes: adetten sonra bir gun arayla devam ediyorum:KK4: ?
Hatırlıyorum tatliskom hatırlamaz olur muyum kuzum icine doğmuş demekkki kizz:KK19:
Sizin askerler yavassa cok sıkma derim kuzum bide esine biseyler de ver. Benimkinin masallahi oldugu icin bizim basta 3-4 gun ust uste oldu sonra birer gun arayla ama planli falan degildi akisina bırakmıştım. Bide bende bu bal tarcin corek otunu denemistim 10. Gune kadar.

Gebelik iyi gidiyor kuzum hala soktasin ve inanamiyorsun herhalde nabzi duyana kadar esimde ayni benjm gibi su an ikimjzde leylayiz:confused::KK71:

Hatırlıyorum tatliskom hatırlamaz olur muyum kuzum icine doğmuş demekkki kizz:KK19:
Sizin askerler yavassa cok sıkma derim kuzum bide esine biseyler de ver. Benimkinin masallahi oldugu icin bizim basta 3-4 gun ust uste oldu sonra birer gun arayla ama planli falan degildi akisina bırakmıştım. Bide bende bu bal tarcin corek otunu denemistim 10. Gune kadar.

Gebelik iyi gidiyor kuzum hala soktasin ve inanamiyorsun herhalde nabzi duyana kadar esimde ayni benjm gibi su an ikimjzde leylayiz:confused::KK71:
Canım peki yumurtlaman erken falan oldumu bal çörek otu bende yaptım bu ay

Yok kuzum cok şükür bi sorun yok. Normal gebe kalma yontemlerinin yuzdelikleri boyle demisti bana
@mavi-hayal
tatlım bilimsel olarak 40% normal döllenme ve yine aynı şekilde 40% ivf (aşılama) yani her 100 aşılamadan 40 ı başarılı aynı

@arminch akışına bırakmak gerçekten çok iyi bir de mesela ilişki sonrası mum duruşu yapıyordum ben etkisi olduğunu düşünüyorum. İlk denememizde:eek::eek: kaldım ve aynı @Sevsev12 gibi şoklardayım

tatlım bilimsel olarak 40% normal döllenme ve yine aynı şekilde 40% ivf (aşılama) yani her 100 aşılamadan 40 ı başarılı aynı

@arminch akışına bırakmak gerçekten çok iyi bir de mesela ilişki sonrası mum duruşu yapıyordum ben etkisi olduğunu düşünüyorum. İlk denememizde:eek::eek: kaldım ve aynı @Sevsev12 gibi şoklardayım
Mum duruşu ne kiz:eek:
Masallah kuzum Allah sağlıcakla kucagimiza almayi nasip etsjn insallahhh:dua::anne:
Kac haftalik seninkk

Mum duruşu ne kiz:eek:
Masallah kuzum Allah sağlıcakla kucagimiza almayi nasip etsjn insallahhh:dua::anne:
Kac haftalik seninkk
Kız hani beden eğitimi derslerinde yapıyorduk ellerinle belini yukarı kaldırıyorsun, bacaklarını birleştirip kaldırıyorsun. Ne varsa annede kalıyor anlayacağın öyle bir dört beş dakika bekledim hep. Benim bebek 4 hafta 5 günlük falan canım. Sadece keseyi gördük doktor bir de demez mi ikiz de olabilir bir ihtimal onu sonra anlayacağız. :KK49::KK49:

Maalesef doğum günümde bebeğimin öldüğünü öğrendim 1 gün sonra kürtaja alındım inşallah bir dahaki doğum günümde kucağıma alırım hayırlısıyla rabbim nasip ederse :) bugün 12.günüm kürtajdan sonra sağ kasığım ağrıyo bilmiyorum neyin habercisi inşallah yumurtlamanındır çünkü çok benziyor yarın sabah kontrolüm var inşallah başka bişey çıkmaz sevinçle çıkarım odadan.
Geçmiş olsun inşallah yeni gebeliğiniz sağlıklı bir şekilde ilerler

Günaydin hanimlar.
Aksam saat 9 olmadan uyumusum :oha:
Bugun ilk gittigim doktora kontrol var oraya da hakkimi kullanayim ama dimi belki biseyler goruruz :KK45:

Kız hani beden eğitimi derslerinde yapıyorduk ellerinle belini yukarı kaldırıyorsun, bacaklarını birleştirip kaldırıyorsun. Ne varsa annede kalıyor anlayacağın öyle bir dört beş dakika bekledim hep. Benim bebek 4 hafta 5 günlük falan canım. Sadece keseyi gördük doktor bir de demez mi ikiz de olabilir bir ihtimal onu sonra anlayacağız. :KK49::KK49:
Aaa ikizmi hadi hayırlısı bakalım ilerleyen haftalarda belli olur

Himm ole desene kiz :KK48:
Bizde popo altina yastik koyduk :rolleyes::olamaz:
Bi yarim saat oyle kaliyodum ben:KK51:
Iyi kiz ne masallah seninkksi büyümüş benimkisi daha cok kucuk 3 hafta 4. Gun sabirsizlikla bekliyom su keseyi ve kalp atisini bunlari görüp duyunca anca rahatlayacam sanirsam:21:
Ayy ne guzel kizz ikiz olursa bir defa da kurtulacan hep istedigim sey evet biraz zor ama olsjn beraber büyürler

Günaydin hanimlar.
Aksam saat 9 olmadan uyumusum :oha:
Bugun ilk gittigim doktora kontrol var oraya da hakkimi kullanayim ama dimi belki biseyler goruruz :KK45:
Masallah kuzum iyi uyuyon sen dd:KK3:
Benim de cok uykum oluyor aslinda meraktan heycandan uyuyamiyorum alisamadim daha sanirsam

X