Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Var degil miiii? Ilk hamileligim olacak insallah. Dunden beri okuyorum netten surekli ya kimyasalsa deyip stres yapiyorum kendimi kaptirmayim diye sevinemedim bile cizgi silik diye. Yarin doktora gidecegim hemen
Bu cizgi silik degil ki canim bayagi koyu. Hormonun yüksek demekki suan ki erken olsa cok cok daha silik cikiyor. Icini ferah tut yarin doktora gider kan verirsin. Üzmeyin bebisleri stress yapip

amşn canım benim amin en yakın zamanda hayırlısıyla. senin kaç gün kaldı. pozitif olsun hayırlısıyla inşallah.

Bu cizgi silik degil ki canim bayagi koyu. Hormonun yüksek demekki suan ki erken olsa cok cok daha silik cikiyor. Icini ferah tut yarin doktora gider kan verirsin. Üzmeyin bebisleri stress yapip

Bilmiyorum acikcasi dunden beri mal gibiyim. Bir seviniyorum bir aglamakli oluyorum. Bir tuhaf oldum karmakarisigim. Kan test sonuçları ozelde ayni gun veriliyor mi acaba?

Bilmiyorum acikcasi dunden beri mal gibiyim. Bir seviniyorum bir aglamakli oluyorum. Bir tuhaf oldum karmakarisigim. Kan test sonuçları ozelde ayni gun veriliyor mi acaba?
Bu hallerde Hamilelikten işte şaşkın. tabiki. 2 saat içinde elinde olur sonucun. bizim burda 100 küsür gebelik tahlili. ben baktırmadım daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…