Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bebeklerimizin muhtemel doğum tarihi bir gün arayla . inşallah sağ salim kucağımıza alırız . ben bekleyeceğim bazen geç döllenmeden dolayı USG de bebek görünmüyor . ekimin ilk haftası giderim inşallah .
Ayyy ben mümkün değil bekleyememmm :KK45:
Kese görsem yeter şimdilik...Çünkü görmeden hamile olduğuma inanmakta zorlanıcam gibi :KK48::KK48:

Ayyy ben mümkün değil bekleyememmm :KK45:
Kese görsem yeter şimdilik...Çünkü görmeden hamile olduğuma inanmakta zorlanıcam gibi :KK48::KK48:

belirtiler varmı?
bende çok baş dönmesi başladı. .koku hasasiyeti var. ama uyuklamak nasip olmuyor.

Ayyy balım insallah ya insallah sıradakiler biz oluruz

maşallah senin 4.bebekmiş. .
benim 3.bebeğim olacak inşallah. kaç yaşındalar çocukalrın. doğumların normalmiydi. haydi inşallah 4.meleğin gelir konar annesinin göbüşüne. bizlerde sağ salim kucağımıza alırız .

Insallah cnm bnm esimde sorun cikmisti degerleri dusuktu 2.yildir bekliyoruz her belirtimi ezberledim resmen surpriz beklemiyorum ama bu grup bana cok iyi gelmisti ve nedense bu ay olacak diye dusunmustum uzun zamandir bir topigi bile düzenli takip etmedim ama nasip :KK61:
Insallah olur kuzum daha var kiz sana benim belirtiler erken basladi. Simdikj belirteri eskilerle karsilastirinca valla diyom öncekiler hic biseymis ama benim gibi belirti yasamayan da var ablam 3 aylikken öğrenmişti hamile oldugunu

Sevsev12 Sevsev12 canım meb o dediğin işlemi nasıl yaptırdın bende geçen ay öyle bi işlem yaptırdım bu ayda beklenen adet geçti ama testte çıkmadı herhngi birşy ?
Canim bu isi bilen bi kadina gittim ve elini karnima koydugu gibi göbeğin dusmus dedi sabunlu su ile baya masaj yapti sonra eller ile kasiklardan ta yukarıya kadar tum organlari cikarda sonra sagli sollu masaj yapti. Sonra da 10 15 dk uzan sicak tut dedi 3 gunluk sabah ac karna boyle yaptik

Sevsev12 Sevsev12 kuzum nasılsın eşine söyledinmi müjdeli haberi. yarın sabah bi test daha yap gittikçe koyu çıkacak inşallah.
Elimde testler kalmis yaparim zaten kuzum .
Benim esim inanamadi ya bi bana bi pabuclara bakti saka mi yapiyon ciddi misin die kaldi oyle. Sonra baktim inanamiyor testleri cikarip gosterdim ona . Hala da inanamiyor

Sevsev12 Sevsev12 canımmmmm tebrik ederim çok çok çok mükemmel bi haber çok sevindim. Şimdi bize dua edersin hamişlerin duası kabul olurmuş ya :)
Tsk ederm balimm
Rabbim bir an önce sizede Hayirli saglikli evlat nasip eder insallahhh. Bebisim aklima geldikce dua ediyorjm cunku cok bekledim bu bebisi sizi cok iyi anliyom. Rabbim daha fazla bekletmez insallah hemen doldurur kucaginizi

belirtiler varmı?
bende çok baş dönmesi başladı. .koku hasasiyeti var. ama uyuklamak nasip olmuyor.
Evet var canım
Korkunç meme ağrısı, midede reflü,uyku hali ve yorgunluk,isteksizlik,çok sık idrara çıkma bideee vücut sıcaklığı,arada baş ağrısı...Bazen yataktan çıkmak istemiyorum
Bazen de acıkmamış gibiyim..yani yemek yemesem olcak gibi..
Ama bunlar bile bana güzel yan etkiler geliyor..mutlu ediyor :halay::KK76:
Koku hassasiyeti şimdilik bende yok, o çok zordur Allah yardımcın olsun :110:

Evet var canım
Korkunç meme ağrısı, midede reflü,uyku hali ve yorgunluk,isteksizlik,çok sık idrara çıkma bideee vücut sıcaklığı,arada baş ağrısı...Bazen yataktan çıkmak istemiyorum
Bazen de acıkmamış gibiyim..yani yemek yemesem olcak gibi..
Ama bunlar bile bana güzel yan etkiler geliyor..mutlu ediyor :halay::KK76:
Koku hassasiyeti şimdilik bende yok, o çok zordur Allah yardımcın olsun :110:

kız bu belirtilerin hepsi bendede var gögüs ağrısı hariç. :KK70:

X