Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gunaydin tatliskolarimmmm:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK36::KK36::KK36::KK36:
Tüm iyi dilekleriniz icin tsk ediyorum.rabbimm insalllahhh isteyen herkese en kisa zamanda kucagini doldurur bu mutlu haberi bir an once yasrlar.

Gebelik belirtileri bende cok cabuk etki ediyor sanirsam dün zor gözümü aciyordum normalde saat 1 ya da 2 ye kadar uyanik kalabiliyodum ama dun gece erkenden uyumusum. Sabahta zor kalkabildim oda ihtiyaç icin midem surekli yemek istiyor ac ama canim hic bisey istemiyor bir iki kraker aldim midemin baskisi dursun die .canim yemek istemiyor yaa

Sabah sabah bütün heyecanım bitti ama şükür adet oldum ama çok ta umutluydum belirtilerden offff adet oldum ve gerçekten tam vaktinde geldi sanırım doktora gidicektim oysa artık çarşamba gidicem napalim kızlar ya çok kötüyüm belirtilerim çöktü ama yine olmadı @karapisso melek ve mucizesi melek ve mucizesi Sevsev12 Sevsev12 ve daha adlarını tam yazamadiklarim çanlar hayırlısı diyorum ama sabah sabah çok.kotu oldum
Kuzum balim üzme o tatli canini insalllah rabbim sana gönlüne göre hayirli bir evlat verir. Gelmiyorsa daha zamani vardir belki de. Sen doktora gittiginde su adet duzensizligini de soyle kuzum neyden kaynaklaniyor neden boyle düzensiz

Gunaydin tatliskolarimmmm:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK36::KK36::KK36::KK36:
Tüm iyi dilekleriniz icin tsk ediyorum.rabbimm insalllahhh isteyen herkese en kisa zamanda kucagini doldurur bu mutlu haberi bir an once yasrlar.

Gebelik belirtileri bende cok cabuk etki ediyor sanirsam dün zor gözümü aciyordum normalde saat 1 ya da 2 ye kadar uyanik kalabiliyodum ama dun gece erkenden uyumusum. Sabahta zor kalkabildim oda ihtiyaç icin midem surekli yemek istiyor ac ama canim hic bisey istemiyor bir iki kraker aldim midemin baskisi dursun die .canim yemek istemiyor yaa
YAAA hamilemsin :oops:

Sabah sabah bütün heyecanım bitti ama şükür adet oldum ama çok ta umutluydum belirtilerden offff adet oldum ve gerçekten tam vaktinde geldi sanırım doktora gidicektim oysa artık çarşamba gidicem napalim kızlar ya çok kötüyüm belirtilerim çöktü ama yine olmadı @karapisso melek ve mucizesi melek ve mucizesi Sevsev12 Sevsev12 ve daha adlarını tam yazamadiklarim çanlar hayırlısı diyorum ama sabah sabah çok.kotu oldum
Canım benim hiç üzülmene gerek yok adet düzenini öğrenmiş oldun ona göre çalışmalara devam güzel enerjilerimiz seninle tatlım:dua:

Kuzumm bozma moralinii bu ay olmassa öbür ay olur

Gidicem onun eşliğinde kullancam zaten kuzum
Masallah 4. İstiyorsunuz :) biz 5 kardeşiz çok yokluklarla büyüdük günlerce aç yatıp kalktık,ilaç parası ve doktor parası olmadığı için kardeşlerim ölümlerden döndüler,annem ölüp ölüp dirildi her seferinde ama keşke 3 tane daha çocuk yapsaydım der hep :). Ben 1. İstiyorum ama zorlanır miyim diye bazen korkuyorum. Özgürlüğüme çok düşkün bir insan değilim genel anlamda haftada 1-2 kez dışarı cikmak yetiyor eşim desen her anlamda çok yardımcı bana çok şükür:) uzun uzun yazip vaktinizi aldim hakkinizi helal edin

X