Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Wvet anlik bi aci canim ben anestezi yaoacam die ac gitmistim bide o yuzden tansiyonum düştü eger sen anestezi almayacksan ağrı kesici alirsin yarim saat oncesinden cok eklenmezsin herhalde
Valla şuan düşünme aşamasındayım. Önemli olan sonuç tabi inşallah bi faydasını görürüm

@melek ve mucizesi inşallah canım çok sağol
Armin Armin brnim adetlerim sancısız geçer o yüzden bilmiyorum o sancının nasıl olduğunu. Eşim 100lira daha fazla verelim anestezili ol diyor ama ben gerek var mı diye düşünüyorum. Tıkanıklık varsa da çocuk için dayanacaz artık@Sevsev12 başka bi doktorda şüphelenmişti çikolata kistinden aslında o yüzden doğrudur siye düşünüyorum bide çekilmesi belki daha iyi olcak varsa tıkanıklık o açılır. Acıbademde yapılacak herhalde cihazlar daha iyidir diye düşünüyorum acaba o sancı tıkanıklık durumuna göre mi fazlalaşıyor. Bi arkadaşımda olmuş adet sancısı gibi hissettim ded ki acı eşiği de düşüktür. Ama sonraki ay hamileydi
darısı başınaaaaa insallah sebeb olur sana da.
benim de arkdasim çekildiği ay kaldı. İlk 3 ay yuksek şans. Benim doktorum bana hsgden sonra yurumemi soyledi hemen arabaya binip eve gitme dedi. Neden dedim tuplere sıvı verdik icer de kalmasın aksin hareket iyi dedi. aklima gelmisken soylim dedim. Ha zaten masadayken bekletmislerdi akıyorduda. Anestezi kısmında yapma diyemem, yapta diyemem onun kararini sen vericeksin hakkinda hayırlısı canısı. Ben bugun kendi doktoruma dedim yine mi hsg cekseniz guldu 6, veya 8 ay mi ne oldu benim:) problem esinizdeee bırakın kendinizle uğraşmayi diyip durdu. Yani hee yapalim dese yeniden yaptiricam korkmuyorum:) o yuksek şansli 3 ayi bana yeniden verseler keşke, ovulasyon yapmamistim çünkü icim de kaldi.

Kızlar sabaha karşı adet oldum, yeni bat 9 veya 10 Ekim:) hiç belirtim yoktu zaten sürpriz olmadı yine de 1 kere test yapayım dedim bugün yapacaktım ona da izin vermedi:))

Oo kader ortağım :) ben pazartesi çekilcem muhtemelen senin ne zaman?
Canim ben hasta olunca gidip gun alicam daha olmayi bekliyorum.

Ya ovulasyon gününü yakalamışsan kesin oluyo diosun?
hayir tabikide:) benimki farkli durum 29 da ovulasyon pozitifti. Adete yakin hcg testi ile gebeligini ogrenenler yaz baya var. Adete yakin ikinci kez ovulasyon pozitifse gebelik ihtimali cok diyorum.

Yapma test cnm ya erken erken moral bozuluyo boşuna bekle gunun gecerse yap kesin ortaya ciksin
Benim de 6 gun kaldi ama belirti desem 0 gibi sol kasigima sanci vuruyo ama adet zamani da oluyodu diye hiiic tinlamiyorum gun sayiyorum ama umutsuzum

Yapma test cnm ya erken erken moral bozuluyo boşuna bekle gunun gecerse yap kesin ortaya ciksin
Benim de 6 gun kaldi ama belirti desem 0 gibi sol kasigima sanci vuruyo ama adet zamani da oluyodu diye hiiic tinlamiyorum gun sayiyorum ama umutsuzum
Sabredemedim canım işte artık beklicem adet olmazsam günüm geçsin

Kızlar bu telefona yukledıgım program bat tarihini 15 agustos gosterıyor neye gore hesaplıyor benım hastalık sonrakı ay ya aynı gun olur yada 3 gun sonra falan olur hangısı gercek bat tarıhım acaba

Selam güzel anne adayları :) bata son 2 gün. hiç bi adet belirtim yok sevinsemmi üzülsemmi bilemedim umarım herşey yolundadır rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah hepimiz en kısa zamanda bebeğimize kavuşuruz

Kızlar bu telefona yukledıgım program bat tarihini 15 agustos gosterıyor neye gore hesaplıyor benım hastalık sonrakı ay ya aynı gun olur yada 3 gun sonra falan olur hangısı gercek bat tarıhım acaba
Adet döngü sürene göre ortalama tarih o canım o tarihten iki gün önce başla çalışmalara

X