Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Senin sat ne zamandı ve bu testlerden önce pik gördünmü sen.Mesela bugün attigin çok koyu.bana sorsan ya pik,ya da bat yakında gebelik derim kuzum.Baktim hepsine
canim bat bugundu 29 agustosa kadar test bu kadar koyi degildi 29 agustosta pik oldu 3 gunu degerlendirdim. Ama hamilede degilim 2 gun once kan verdim 1.20 ckti sonuc

Amin kuzum hepimize insallah:KK200:
Rabbim bilir elbette,ama benden once benden daha uzun bebek hasreti ceken hic olmayana nasip etsin inşallah :dua:Çok şükür benim sağlıklı bir evlâdım var.Yillarca yanıp tutuşan hiç evladi olmayan var.Onlara çok üzülüyorum ben.
Allah hakkıyla annelik yapacak,isteyen ve layık olan her kadına versin insallah
Ne guzel dua etmişsin kuzum öyle:KK19: Benimde olsa ilk olacak . O duyguyu yasamak istiyorum bende bebisim olsun istiyorum rabbim benim gibi isteyen herkesin kucagini doldursun insallah

melek ve mucizesi melek ve mucizesi inşallah canım çok sağol
@arminch brnim adetlerim sancısız geçer o yüzden bilmiyorum o sancının nasıl olduğunu. Eşim 100lira daha fazla verelim anestezili ol diyor ama ben gerek var mı diye düşünüyorum. Tıkanıklık varsa da çocuk için dayanacaz artık@Sevsev12 başka bi doktorda şüphelenmişti çikolata kistinden aslında o yüzden doğrudur siye düşünüyorum bide çekilmesi belki daha iyi olcak varsa tıkanıklık o açılır. Acıbademde yapılacak herhalde cihazlar daha iyidir diye düşünüyorum acaba o sancı tıkanıklık durumuna göre mi fazlalaşıyor. Bi arkadaşımda olmuş adet sancısı gibi hissettim ded ki acı eşiği de düşüktür. Ama sonraki ay hamileydi

melek ve mucizesi melek ve mucizesi inşallah canım çok sağol
@arminch brnim adetlerim sancısız geçer o yüzden bilmiyorum o sancının nasıl olduğunu. Eşim 100lira daha fazla verelim anestezili ol diyor ama ben gerek var mı diye düşünüyorum. Tıkanıklık varsa da çocuk için dayanacaz artık@Sevsev12 başka bi doktorda şüphelenmişti çikolata kistinden aslında o yüzden doğrudur siye düşünüyorum bide çekilmesi belki daha iyi olcak varsa tıkanıklık o açılır. Acıbademde yapılacak herhalde cihazlar daha iyidir diye düşünüyorum acaba o sancı tıkanıklık durumuna göre mi fazlalaşıyor. Bi arkadaşımda olmuş adet sancısı gibi hissettim ded ki acı eşiği de düşüktür. Ama sonraki ay hamileydi
Valla canim acisi cok kötü ilaci gonderince oluyor 10- 15 saniyelik bi aci. Bi daha yap deseler bana anestezi almadan haytta yaptiramazlar bana inanki

Valla canim acisi cok kötü ilaci gonderince oluyor 10- 15 saniyelik bi aci. Bi daha yap deseler bana anestezi almadan haytta yaptiramazlar bana inanki
Galiba şimdi burdan koşarak uzaklaşcam :) 10-15 saniyelik bi ağrıysa dayanırım sanırım anestezi almak istemiyorum aslında ondan dolayı. Kimi hiç ağrımadığını söylüyor kimi de dayanılmıcak bi ağrı değildi diyor kafam karışık

Galiba şimdi burdan koşarak uzaklaşcam :) 10-15 saniyelik bi ağrıysa dayanırım sanırım anestezi almak istemiyorum aslında ondan dolayı. Kimi hiç ağrımadığını söylüyor kimi de dayanılmıcak bi ağrı değildi diyor kafam karışık
canim bende bu ay film cektircem korkuyorum. Bu arada tum formlari gezdim ovulasyon tesri pozitif olup gebe olmayan yok:s

Wvet anlik bi aci canim ben anestezi yaoacam die ac gitmistim bide o yuzden tansiyonum düştü eger sen anestezi almayacksan ağrı kesici alirsin yarim saat oncesinden cok eklenmezsin herhalde

X