Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
darısı başınaaaaa insallah sebeb olur sana da.
benim de arkdasim çekildiği ay kaldı. İlk 3 ay yuksek şans. Benim doktorum bana hsgden sonra yurumemi soyledi hemen arabaya binip eve gitme dedi. Neden dedim tuplere sıvı verdik icer de kalmasın aksin hareket iyi dedi. aklima gelmisken soylim dedim. Ha zaten masadayken bekletmislerdi akıyorduda. Anestezi kısmında yapma diyemem, yapta diyemem onun kararini sen vericeksin hakkinda hayırlısı canısı. Ben bugun kendi doktoruma dedim yine mi hsg cekseniz guldu 6, veya 8 ay mi ne oldu benim:) problem esinizdeee bırakın kendinizle uğraşmayi diyip durdu. Yani hee yapalim dese yeniden yaptiricam korkmuyorum:) o yuksek şansli 3 ayi bana yeniden verseler keşke, ovulasyon yapmamistim çünkü icim de kaldi.
Bian gaza geliyorum anestezisiz yaptırayım diye sonra okuduklarım aklıma geliyor :) bende ilk 6 ay önemli diye duymuştum işte hep bişeylere umut bağlıyoruz :) eşindeki problem ne

kızlar buda bugunkü test. sanki dünkü daha net bugunkü daha koyu olmalıydı.

Eklentiler

• IMG-20180913-WA0005.jpeg
    IMG-20180913-WA0005.jpeg
    50,5 KB · Görüntüleme: 34
buda dünkü

Eklentiler

• IMG-20180912-WA0003.jpeg
    IMG-20180912-WA0003.jpeg
    31 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG-20180912-WA0008.jpeg
    IMG-20180912-WA0008.jpeg
    63,8 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar sabah test yaptım ya sonra bi kaç kere baktım dikkat etmedim ama sonra kızı yüzmeye götürdüm geldim temizlik yaptım şimdi baktım ya ben öyle görmek istiyorum ya da ikinci çizginin çok az koyu gölgesi var anlamadım geçen hafta yaptığm testte orası beyazdı şimdi beyaz değil gölgeli duruyor belli hatta koyuluk

Eklentiler

• IMG-20180913-WA0011.jpg
    IMG-20180913-WA0011.jpg
    15,1 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG-20180913-WA0010.jpg
    IMG-20180913-WA0010.jpg
    13,4 KB · Görüntüleme: 54
Instagramda birgebeningunlugu
Herkese ücretsiz destek oluyor canım dene bencede.
canım çok saol ayrıntılı link verebilirmisin bir sürü kişi çıktıda. bende bu ovulasyon testi neden koyu diye gittim doktora onlar onemlı değil sen zaten yumurtluyon niye onu yaptınki dedi neden boyle olabilir cevap bile vermedi:KK43: tekrar kan testi istedi gebe degilsen adetin 2. günü gel dedi

canım çok saol ayrıntılı link verebilirmisin bir sürü kişi çıktıda. bende bu ovulasyon testi neden koyu diye gittim doktora onlar onemlı değil sen zaten yumurtluyon niye onu yaptınki dedi neden boyle olabilir cevap bile vermedi:KK43: tekrar kan testi istedi gebe degilsen adetin 2. günü gel dedi

ne zaman çıkar ki sonucun

Kızlar sabah test yaptım ya sonra bi kaç kere baktım dikkat etmedim ama sonra kızı yüzmeye götürdüm geldim temizlik yaptım şimdi baktım ya ben öyle görmek istiyorum ya da ikinci çizginin çok az koyu gölgesi var anlamadım geçen hafta yaptığm testte orası beyazdı şimdi beyaz değil gölgeli duruyor belli hatta koyuluk
Canım çizgi görünüyor. Hayırlı olsun inşallah.

Canım ben link nasıl verilir bilmiyorum.Kizim gelsin ona sorayim olurmu

Tatlim sonradan cikan çizginin pek güvenirliği yok

X