Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bana da bugun doktorum akapuntur ve masaj önerdi. Dusundum arastirdim baya guzel olumlu sonuclar alanlar var. Akapuntura haftaya baslamayi planliyorum. Birde kendime igneler batirttirayim:-) bir de oyle deneyelim :tokat:Her yolu denemeye devam:KK55:
Rabbim seni hamile biraka insallah deli kizz yaa nerde ilginclik varsa sen orda:halay::halay:

Çarşı ovü testine karşı :skandal:Kis sevo niye birakmiyorsun test yapak:KK70:kendi adima belkim yumurtladigimizi gormek bizi rahatlatiyor guvenimiz yerine geliyor cartladimi patladimi sitresi daha kötü :KK70: ( hakta veriyorum niye yapmayin dedigini de biliyorum bana bakma arsizliktan sena takiliyorum:KK37: Sevsev12 Sevsev12 ) ama öyle napak:rolleyes:
Kiz ovu dönemini gecmis hcg testi yaomasi gerwkiyor ovu testi ile kafasını karistiriyor

İyi akşamlar kızlar nasılsınız görmeyeli bakim . ben ovulasyon dönemimdeyim malum :KK39:aralıksız çalışma var ara verim desemde kendiliğinden gelişen bi çalışmadır gidiyor sonumuz hayrola inş :))
Masallah ne cabuk zaman geciyor yaa
Ama ovu döneminden sonra da hic zaman gecmiyor bee

Masallah ne cabuk zaman geciyor yaa
Ama ovu döneminden sonra da hic zaman gecmiyor bee
aynen aynen zaman duruyor sanki
Banada çabuk geçti gibi sanki şu an bat'a 13 kaldı . yalnız hergünü dolu geçti istemsiz ce inş bu seferde hergün oldu da sperm kalitesi düştü diye bu ay da boşa geçmez

aynen aynen zaman duruyor sanki
Banada çabuk geçti gibi sanki şu an bat'a 13 kaldı . yalnız hergünü dolu geçti istemsiz ce inş bu seferde hergün oldu da sperm kalitesi düştü diye bu ay da boşa geçmez
Valla bende hayatımda yeni evliyken de dahil ilk defa bu kadar çalışmada bulundum:KK33:Düşmez bence yaa

Kiz istemsizce olur mu öyle.
Istekli olmalisin ki senin yumoslar cilve yapsin spermleri kandirabilsin
Kızzzz öyle değil istemsizce yi sen isteksiz olarak düşünme yani şöyleki ovu dönemi için değil özellikle işveden cilveden istekten ileri gelen bir birliktelik aman bugün yapmayın spermler güçlenmiş olur diyorum ama bi bakıyorum teee nerdeee geçmiş olaaa ben dursam koca durmuyor koca dursa ben durmuyor ateşle barut misali . diyorum ya bizde de olmazsa hergün hergün yapmaktan olmuyor beşkifw

Kızzzz öyle değil istemsizce yi sen isteksiz olarak düşünme yani şöyleki ovu dönemi için değil özellikle işveden cilveden istekten ileri gelen bir birliktelik aman bugün yapmayın spermler güçlenmiş olur diyorum ama bi bakıyorum teee nerdeee geçmiş olaaa ben dursam koca durmuyor koca dursa ben durmuyor ateşle barut misali . diyorum ya bizde de olmazsa hergün hergün yapmaktan olmuyor beşkifw
Hu huuu:halay::halay::halay:
Cilveye de gerek kalmiyor desene

Oyyy kuzumm benim yaa Rabbim sana en yakin zaman da hayirli saglikli bebis verir insallah :dua::anneadayı:
Amin kuzum hepimize insallah:KK200:
Rabbim bilir elbette,ama benden once benden daha uzun bebek hasreti ceken hic olmayana nasip etsin inşallah :dua:Çok şükür benim sağlıklı bir evlâdım var.Yillarca yanıp tutuşan hiç evladi olmayan var.Onlara çok üzülüyorum ben.
Allah hakkıyla annelik yapacak,isteyen ve layık olan her kadına versin insallah

X