Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yavrum cok sevindim senjn adina masallahhhhhh Guzel bir hediye olmus ikinize de. Rabbim kucagina almayi nasip etsin. Darida başımızaaa

Kizlarrrr kizlar hormon degerlerinden anlayan varmı araniz da?

Benimde bat günüm yarın, bu ay 3.ay olacak... Testler yaptım silikte olsa çıkmadı... Bazı belirtiler var ama ümitlenmek istemiyorum...

dr oyle dediyse biz ne desek bos . yumurta rezervi iyiyse fsh yuksekligini onemsemiyor dr lar . ama onu dusurmek icin gruplarda paylasimlar var onlara bak derim
Doktorlara güveniyorum ama, kendi ulkeminkilere! Yurtdışında ki doktorlar cok iyi denilse de nedense bir türlü guvenmiyorum onlara:) fsh yuksek geldi o zaman sana hmen dusurmek icin arastiriyorum:) tesekkurler

hanımlar merhaba, benim bat geçeli 4 gün oldu. hiç bir belirti yok gibi hissediyorum test yapmaya da korkuyorum pozitif çıkmıcak diye. seyahate gitmiştik acaba o mu etkiledi diye düşünüyorum. sadece karnım hafif şiş gibi geliyor belki her zamanki adet öncesi şişkinlik ama ben farklı algılıyor da olabilirim gibi :) biraz daha beklemeli miyim sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…