Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydınn bat yarın heyecanlıyım. Hiçbir belirtim yok son günlerde. Adetim de geldiği ana kadar belirti vermez zaten. Merakla bekliyorum adetim geçmeden test de yapasım gelmiyor belirti de olmayınca test yapmak anlamsız gibi zaten. :işsiz:

A anneveoglusu tatlıım nasılsın??? durumun nasıl? bebişinin cinsiyeti belli olmuştur artik :KK66:
Canım yeni gördüm iyiyiz canım şükür ikinci oğluşum geliyor Allahin izniyle sen nasilsin paşa nasıl tedavi varmı gündemde
İnşallah bu ay güzel haberlerini alırız

IMG-20180912-WA0008.jpeg kızlar inanamıyorum . maşallah baya belirgin ya... 10 eylül evlilik yıldönümümüz idi. bat 8 eylül yaptım 3 gün kala çıkmadı bugun 4 gün geçmiş oluyor. gerçi benim düzen yoktu . Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin . isteyen herkese En yakın zamanda versin....
IMG-20180912-WA0008.jpeg

Eklentiler

• IMG-20180912-WA0008.jpeg
    IMG-20180912-WA0008.jpeg
    63,8 KB · Görüntüleme: 23
Arkadaslar iyi geceler. Ben simdi bi sorum olacak ben klomen kullaniyorum bu ay 1.5 ar tane aldim .normalde 14. günü adetin doktor randevum var doktor bakip söylüyor ne durumda yumurtalar diye ama adetimin 9. ve 10. günü ovu testi pozitif cikti hatta 11. gün siliklesti tekrar diger güne göre . Biz degerlendirdik ama koyu cikan günden 3 gün sonra cok acayip bel agrim oldu simdide kasigimda ve belimde ara ara agrilar geliyor ve hep akinti hissediyorum seffaf geliyor da. Ben de hcg testi yaptim ikisinded gölge gibi cikti ama inanmiyorum bende öyle gölge gibi cikinca. 2 gün oldu yapali testi yarin yine ismarladigim testler gelecek. Bilmiyorum cok kafam karisti bu ay bakalim doktor ne diyecek. Yani kafama takilan asil sey de klomen kulmandigim icin acaba birkac kezyumurtlayabilirmiyim
İkisindede çıktıysa kan testi versene canım neyi bekliyorsun 2gün olmuş kanda kan testinden sonuçu öğrenirsin

Eki Görüntüle 2188432 kızlar inanamıyorum . maşallah baya belirgin ya... 10 eylül evlilik yıldönümümüz idi. bat 8 eylül yaptım 3 gün kala çıkmadı bugun 4 gün geçmiş oluyor. gerçi benim düzen yoktu . Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin . isteyen herkese En yakın zamanda versin....Eki Görüntüle 2188432
Masllah canim tebrik ediyorum canım. Rabbim sağlıcakla kucagina almayi nasip eder insallah. Ne güzel bir hediye ya evlilik yil dönemi icin mukemmell

X