Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar sonucum geldi beta hcg 85 - 4 haftalık hamileyim
İnşallah herşey sorunsuz ilerler
Sizlere de tez zamanda Allah bu mutluluğu tattırsın
Ayyyy çok sevindim böyle okudukça çok mutlu oluyorum yahu sanki bizim de şansımızı arttırıyor Hamişler gibi hissediyorum. Bat ne zamandı senin canım?

Sanırım daha uğraşmayacağım ikinci çocuk için :) ben tek çocuğum, kızım çok kardeş istiyor diye 9 aydır deniyoruz tutmuyor. Öğlen pembeleşti şimdi kahveye döndü ama tam sökemedi. Psikolojimden dolayı sanırım sökemiyorum bile. O sebeple bu gece itibariyle denemeyi ve beklentimi bırakıyorum. Tüm bebiş bekleyen arkadaşlara hayırlısıyla göbişlerinin dolmasını, göbişleri dolan arkadaşlara da sağlıkla kucaklarına almalarını diliyorum.

Bazen akışına bırakmak gebeliği kendiliğinden getirebiliyor..önemli olan psikolojiyi sağlıklı tutmak..umarım sizde bunu başarabilirsiniz..içinizi ferah tutunn :))

Biraz kafadan atmak gerekiyor aslında bu düşünceyi sanırım belki ummadığınız anda olur

Ayy ben bugün cok kötüyüm valla kasiklarim cok kötü ağrıyor midem cok yaniyor sabahta oyleydi aksam cigkofte yedim simdikini ona bağlıyom. Bakalim yarin da devam edecek mi ya bata da daha cok var göğüslerim şiş ve ağrı var. Bide bir iki saatligine disari cikip geldim sanki dünyanın isini yapmis gibi yorgun hissettim kendimi eve geldigimde bitkin ve uykusuzdum hemen uyumusum. Ve bu bir iki gundur ayaklarimin alti yaniyor normalde ayaklarim hep buz gibi oluyor. Insallah bu seferki belirtiler fos cikmaz

Bat ne zamandı canım belirtilerine göre iki hafta filan var?

Arkadaslar iyi geceler. Ben simdi bi sorum olacak ben klomen kullaniyorum bu ay 1.5 ar tane aldim .normalde 14. günü adetin doktor randevum var doktor bakip söylüyor ne durumda yumurtalar diye ama adetimin 9. ve 10. günü ovu testi pozitif cikti hatta 11. gün siliklesti tekrar diger güne göre . Biz degerlendirdik ama koyu cikan günden 3 gün sonra cok acayip bel agrim oldu simdide kasigimda ve belimde ara ara agrilar geliyor ve hep akinti hissediyorum seffaf geliyor da. Ben de hcg testi yaptim ikisinded gölge gibi cikti ama inanmiyorum bende öyle gölge gibi cikinca. 2 gün oldu yapali testi yarin yine ismarladigim testler gelecek. Bilmiyorum cok kafam karisti bu ay bakalim doktor ne diyecek. Yani kafama takilan asil sey de klomen kulmandigim icin acaba birkac kezyumurtlayabilirmiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…