Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar bugün kan tahlili yaptırdım sağlık ocağında ama sonuç yarın dedi doktor. e-nabız'dan öğrenebilir miyiz? baktım gerçi ama kayıt bulunamadı yazdı.

Hanımlar bugün kan tahlili yaptırdım sağlık ocağında ama sonuç yarın dedi doktor. e-nabız'dan öğrenebilir miyiz? baktım gerçi ama kayıt bulunamadı yazdı.
canım bende dun yaptırdım e nabızdan cıkmadı ama gogledan arattım sağlık ocagının sayfasından buldum hangı şehir

Kimse yok mu nerelerdesiniz?
Uykuya doyamiyorum oy anam oyyy

zamanın varsa yat dinlen canım iyice normal yani.. ben ilk gebeliğimde seminer dönemine denk gelmişti. lisede yoktu seminer o zamanlar.. eşim giderdi okula ilkokuldaydı o.. kalkmış gibi yapardım sonra tekrar yatardım o gelmeden önce kalkardım birşeyler yemiş gibi yapardım.. yemek yiyemiyordum oda halsiz kalacam hasta olacam diye korkuyordu ama ben hep yatıyordum; )

Ara ara kasık batmalarım oluyor beli bir haftadır ağrıyor benim başkada bişey yokk canm çok ümitlenemiyorum belirti olmayıncada

hayırlısı senin 16sıymış benimki de 17si.. belirti aramıyorum sanki regl olacak gibiyim bende kasıklarımda ağrılarım başladı ilk gebeşiğimde de ben adet sancılarımı hep çektim hatta hep adet olacağımı sanmıştım ama yoktu birşey.. Nasip bilmiyorum ne yapacağımı 1 sene oldu tekrardan doktora gideceğim artık..

İstah da var oyle aman aman mide bulantisi yok bende.
Bizimkide dalga geciyor benle hrr dk uyuyon diye

İstah da var oyle aman aman mide bulantisi yok bende.
Bizimkide dalga geciyor benle hrr dk uyuyon diye

aman olmasın bulantı daha güzel.. ilk zaman olıyor zaten sonra geçiyor.. gebelik çok farklı bir duygu bir insanın başına kaç kez gelebilir ki di mi ben yapamadım ama hep söylerim hamilelere günlük tutun zamanla dönüp okunduğunda çok güzel olur.. bem düzenli yapamadım ama yazdıklarımı okuyunca duygulanıyorum

Benim gunlugum burasi. Oglumda da aralik anneleri grubuna yazmistim ogluma yapmadim bunda yaparsam ogluma haksizlik olur

1e basladi aralik 2012 dogumlu.

oyy maşallah.. benimde 2014 doğumlu oğlum.. çok istiyor bir kardeşi olmasını.. geçen gün bana anne babamla evlenir misin benim bir kardeşim olsun artık diyor.. yavrum nasıl bir mantık yürüttüyse işte

Aynisini bana yapti kardes kardes diye.
Allah nasip ederse bakalim.
Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…