Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallah baya yazmişsiniz bi kismini anca okuyabildim. Yumurtlama testi kullanan var mi aranizda. O daha rahat oluyor. Her dakika ilişkiye girmekten kurtariyor insani

inşallah ağustos grubundan buraya transfer oldum 6.ay denememiz bizim, geçen ay reglim battan 3 gün önce geldi 2 gün de erken bitti şimdi bat 20 eylül sağlıcakla umutla bekliyoruz
Hosgeldin uğur getirirsin insallah su topige cumleten hamis oluruzzz
8 Eylül bat.
Bu ay memleketteydik, Hic değerlendiremedik ama bir kere de olsa ihtimal var. Dusuk bir ihtimal ama olsun.
Olsun olsun canim bi damla ikintidan hamis olanlar var sen neden olamayasin canimmm

Evet işte bunlar brni yoruyor sıkılıyorum her gun duş almaktan bakımsız bakımsız olmaktan

Nasil duruyosun ben bikac gun onceden test yapmaya baslardim
Vallaa ben ilk defa yaptım uç gün önce ama negatif çıktı. Zaten hiç hamilelik hissi yok hiç olurum kesin diye bekliyorum kişi olcam galiba ahada kasıklarımda ağırlık hissi oldu şimdi kaçınılmaz son galiba

Valla hamilelik belirtileri ile gebelik belirtileri ayni nerdeyse. Bi tane daha test yap varsa silik de olsa çikar.

İnş vardır dua edin kulun kul'aettiği dua daha makbuldür. Ben üye olmadan sizleri takip edip çok üzülüyorum namaz kılıp dua ediyordum ya aklıma forumdakiler geliyordu tanımadan dua ediyordum Bellini olur tanımadan ediyorum belki kabul olur

Rabbim hakkımızda en hayırlısı neyse onu nasip etsin. yıpratıcı süreçler gerçekten. Ben kendimi anlatayım biraz sana. Çocuk için başladığımızda hamile kaldım düşük yaptım. ikinci sefer hamile kaldım gene düşük yaptım. oğlum 3. gebeliğimde oldu ki. hamile kaldıktan sonra çoğu şeyle başetmek zorunda kaldım. tiroid sorunu çıktı onun için ilaç kullandım. kansızlık vs. kese görmeye gittim kanamam başladı. doktorum Allahtan çok ilgiliydi. dünyanın iğnesini vuruldum koldan kalçadan kanamam devam etti. ümitlerim tükenmeye başlamıştı. 5. aya kadar kanama sürdü. ondan sonra biraz rahatladım. İikinciye zor kendimi ikna ettim. İnşallah o süreçleri tekrar yaşamak zorunda kalmam. O yüzden hamille kalınca dert bitmiyor. sağlıklı bi şekilde hamilelik geçirmek de çok önemli. başlı başına stres. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin. Bu benım 4. ayım inşallah hayırlısı olur hepimiz için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…