Eski sözlüm tekrar olur mu?

Kız kardeşi sağlıklı düşünebilmiş sanırım.
Sizi neden alttan alsın kiiii????

Hiç görümcelik yapacak biri olduğumu düşünmüyorum ama bütün durumunuza şahit olsam şahsen ben de gidip söylerdim diye düşünüyorum. Siz hâlâ kendinizi haklı görüyorsunuz. Kim bile isteye kardeşinin sağlıksız bir evlilik yapmasına yardım eder, başını yakar ki?

Görümcenizden de gönlünüzü eylemesini beklediniz yani. Bu insanlar size el pençe divan durup sultanım çok yaşa da desinler mi?
Ortada elle tutulur bir olay olsa nazlanmanıza kimse bir şey demez ama siz istiyorsunuz ki dünyadaki son kadın sizmişçesine insanlar size miyavlasın.

30 yaşında olup böyle düşüncelerde olmak . Neyse siz yeni birini bulun. Yazdıklarınızı okurken hic mi utanmadınız. Yemeğe çıkart bizi nedir o sizin olduğunuz şehirde misafir sizin ona yapmanız lazim. Birde davul bile dengi dengine lafi bazen gereksiz bulurum ama burda değil, siz 30 yaşında biri olarak okusaydiniz , farklı çevrelere girseydiniz bu isteklerinizin ne kadar çirkin ve kullanma amaclı olduğunu anlardınız. Ama dar bir cevrede sanırım size sürekli erkek herşeyi yapmalı diye empoze edilmiş yaptıklarınızın bile farkında değilsiniz.

İstemiyorum demek istemiyorum demektir. Dahası söyle demişsiniz söylemiş. Burda kardeşinde hata yok. Nazımla oynansın diye blöf yaparsanız böyle elinizde patlar. Siz konunun hiçbir yerinde tek bir an sağlıklı düşünememişsiniz ki. Konu sadece sizin talepleriniz ve kaprislerinizden ibaret

Ahahah. Ya aşık olduğu adama bu talepleri yapan görücü usulünde neler ister vay ki ne vay

Çocuğun verilmiş sadakası varmış okurken yoruldum adam yaşarken neler çekmiştir kim bilir Acımasız yorum yapmayayım diyorum ama gerçekten maddi manevi talepleriniz arsızlık seviyesinde. Böyle devam ederseniz ilişkilerde mutlu olma şansınız neredeyse yok

Yoo. Kendini kandırma. Herkes aynı süreçten geçse de senin gibi davranmıyor

Sizi daha fazla alttan almayıp hayatlarında verdikleri verecekleri en iyi kararı vermişler kendilerini tebrik ediyorum. Tacınız düşmüş alın yerden kirlenmesin.

Çocugu görürsen söyle kurban kessin bide Allah aşkına uzak dur kimse senin kaprislerinle ugraşmak zorunda değil bu ne buna can mı dayanır seninle ömür geçmez ayrılıp iyilik yapmışsın ben okurken yarısına kadar zor dayandım. Dünyada ne saf insanlar var ya böyle senin gibi birinin peşinden koşup ömrünü heba etmek istiyor kurtuldum demek yerine barışmaya çalışıyor

Ayranı yok içmeye ,tahtaravanla gider s..maya diye bir laf vardır. Cebiniz de beş kuruş paranız yok. Adam sanki ağaçtan topluyormuscasina herseyi istemissiniz. Siz bu adamı borçtan borca sokarsıniz. Görmemiştik bu olsa gerek. Kendiniz de yetmiyorsunuz yok uçak biletimizi almadı ,yok yemeğe götürmedi falan ne görgüsüz seyler böyle. Adam sizden kurtulduğu için şükür etmeli.

Bu konu da inandırıcı gelmedi bana. Hiç kimse bu kadar aptal olmamalı ya

Neden alttan alsın ki sen abisini adam değil diye hakaret etmişsin bide nasıl sana destek olmasını bekledin

eski sözlünüz kadir gecesi doğmuştu sanırım sizden ve sizin ailenizden kurtulduğuna göre. Gördüğüm en toksik insanlardan birisiniz gerçekten. Her şeye kulp takar bir şeyi beğenmezsem insanların gözünde değerlenirim diye düşünüyorsanız sanırım, bu kaprisler o yüzden. Ama fazla kapris bir noktadan sonra “sanki dünya güzeli, sanki çok zengin” gibi aşağılamalar getirir sizin için. Resmen görmemiş gibi davranmışsınız, belki de görmediniz bu ayıp değil ama kendi durumunuz otobüs bileti almaya uygunken bana uçak bileti almadı demeniz, sözlünüze hakaret edip sonra da görümcenizin alttan almasını beklemeniz bilmiyorum rezillik bence. Ben böyle bir şey yapsam utancımdan kimsenin yüzüne bakamazdım artık. Babalar gününde kendi babanıza hediye isteyip de onun babasına “zaten sevmiyor” diye işin içinden çıkmanız… Resmen nutkum tutuldu bu bakış açısına karşı. Yaşınız küçük olsaydı yaşınıza verirdim ama sanırım eğitim seviyesi düşük olan insanlardan kendilerini hayatta geliştirememiş bir kısmı daha yüksek eğitim seviyesinde birileriyle birlikte olunca kendini daha yüksekte görmeye başlıyor, sizinki de bu bence. Aklınızı başınıza toplayın bence, vazgeçilmeyecek neyiniz var ki olsa da kimse kimsenin kaprisini, görmemişliğini çekmez.

Ve gercekse adami gram sevmiyor. Cok belli

Adamın kurban falan kesmesi lazım bence. Verilmiş sadakası varmış da kurtulmuş.
Sizinki nasıl bir görmemişlik, hayret. Adamı para ağacı falan sanıyorsunuz herhalde. Tek yaptığınız talep etmek. Çok merak ediyorum bu kadar talep ederken hiç mi utanmıyor, çekinmiyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…