Eski sözlüm tekrar olur mu?

Babanıza geçmiş olsun.
Konunun sonunda duygularınızın kalmadığını söylüyorsunuz başlıkta ise tekrar olur mu demişsiniz? Anlamadım bu kısmı.

Siz evlilik olgunluğuna sahip değilsiniz bence ya da evlilik anlayışınız farklı. Siz iki kişi olarak evlilik istememişsiniz, ailecek evlenmek istemişsiniz gibi. Hakaret etmek vs bunlar sizin ilişkide normal miydi bilmiyorum ama bana göre ilişkide olmaması gereken şeyler. Bence bu iş olmaz ama zaten başta da dediğim gibi duygunuz olmadığını söylüyorsunuz. Nasıl olacak ki? Duygunuz varken bile adama epey cektirmişsiniz birde duygu olmadan kim bilir neler olurdu..

Siz herşeye başkalarını karıştırmayı niye bu kadar seviyorsnz yok şunu yapmıyor bunu yapmıyor adam bana normal geldi yaa siz fazla gereksiz şeyleri büyütüp adamn önüne sermişsnz sonunu hepsini okumadım da ama bence olmaz siz bu sefer de önceki yaptığı şeyleri ortaya atarsınız

Neden sürekli maddi bir beklenti içindesiniz?

Sonu yok inan ki. Bitmez dedikleri sevgi de bitiyor, şaşırıyorlar peşlerinden koşan ayaklarının altını öpen adamlar ölsen bakmayacak hale gelince. Dengeli olmak her zaman iyidir .
Katibim böyle ömür mü geçer? Her dakika bir tarafın gönlünü eylemek çok yorar ya. Adamın elle tutulur hatası yok anlatılanlarda. Düşünsene hep memnuniyetsiz birini sevmeye çalışıyorsun.

Adamın gitmesi için elinizden geleni yapmışsınız şimdi geri dönmesini mi bekliyorsunuz... 12 yılınızı sadece şöyle istedim yapmadı bunu al dedim almadılar için mi harcadınız... Önce ikinizin de kendinize format atması lazım... Olgun davranışlar değil bunlar...

Katibim böyle ömür mü geçer? Her dakika bir tarafın gönlünü eylemek çok yorar ya. Adamın elle tutulur hatası yok anlatılanlarda. Düşünsene hep memnuniyetsiz birini sevmeye çalışıyorsun.
Adam resmen ülke değiştirmiş çok fena.

Aynısından bizde de var
Adam kul köle oldu sandı ki kizimiz beni seviyor herşeyi yaptırayım
Ama o bitmez sevgi bitti
Hanim kızımız havalardan poposunun üstüne bir oturdu dahada kalkamadı
Bazıları ilişkiyi sömürmek sanıyor

Adam ailenizi aramadi diye kıyameti koparın ama siz onların evinize gelmesini istemeyin veee ex sözlü de bunu kabul edecek öyle mi

Dediğiniz gibi böyle bir ilişkiye devam etmemek görücü usulü ile evlenmek daha mantıklı geliyor.
Canım,ben seni haklı bulmadım ki..
Et,kemik ve kaprissin..
Ayrıca görücü usulü de böyle kaprisleri kaldırmaz bana sorarsan..

Mesele görücü usulü yada severek evlilik değil
Mesele sizin karşıya yaptiklariniz istekleriniz taleplerimiz davranışlarınız

Yanı ilişkinin nasıl olduğu sorun değil sizin ilişkiyi sevgiyi sömürmeniz bitirmeniz

Bu ailen şunu yaptı bunu yapmadı vs olaylarına girersen hiç yurumezdi zaten.Once kendiniz ve çok emrivaki yapıyorsun.Daha senin ailene alisamamis,olabilir zamanla alışacak.Seni kim dolduruyosa iyi yapmıyor günah ya şu alınacak bu olacak yahu 12 yıldır böyle taleplerin oldu mu? Yoksa vav sozlendim hemen vuralım abaliya tarzı mi oldu.Bos kızım eşya mal mülk ve boş onu almış, almamış ne yani bak ayrıldın ne kaldı geriye ,eşyalar ilişkinize ne kattı.Neyse ilişkide asıl yıpratan ve kaprisli taraf sensin haberin olsun.Bir psikolojik danışma al nerke ki. Hatalı gormene yardımcı olsun.Gecmis olsun

Bence kiminle evlenirseniz evlenin ev hanımı olmayın.geçti o dönemler.sonra çok pişman olursun.eşimin durumu iyi deme. Insana güven olmaz.nasıl olsa vasıfsız işte asgari ücretle çalışıyorum demeyin.o işler için bile tecrübe istiyorlar.hem evde insanın paikolojisi bozuluyor.

Adam ve ailesi inşallah sizden temelli kurtulurlar da bir rahat nefes alırlar.

Bu nasıl bir görmemişliktir böyle ya?

Sürekli bana şu hediyeyi al, şunu da al, babama hediye gönder, bizi yemeğe çıkart. Adam niye sürekli sana para akıtmak zorunda ya, kendin okumamışsın işin gücün okuyan mesleğini kazanmış adamın parasını söğüşlemek.

Üstüne sürekli bir kapris, sürekli bir küfür, adamın kardeşini bile kıskanmalar, konuşma onunla demeler, ya pardon da kimsin ki sen? İnsanlara her ağzına geleni söylemeye cesaretini sana veren şey nedir tam olarak?

Ne güzel yapmışlar bu iş bitti diyip yollamışlar sizi ailecek. Böyle küfürbaz paragöz bir kadın ve ailesinden kurtulmaları çok iyi olmuş. İnşallah başka birini bulup onunla evlenir hemen.

Sonu yok inan ki. Bitmez dedikleri sevgi de bitiyor, şaşırıyorlar peşlerinden koşan ayaklarının altını öpen adamlar ölsen bakmayacak hale gelince. Dengeli olmak her zaman iyidir .
Şu evliliğim süper gidiyordu aldatıldım diye konu açan kadın mesela, en basit şeye bile iki gün küsüp trip atarak zamanla adamın sevgisini bitirmiş. Aldatılmayı hoş görmüyorum ama her şeye küsüp trip atan hiçbir şeyden memnun olmayan kadına da sevgi biter yani soğursun zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…