Eski sözlüm tekrar olur mu?

Böyle gelini düşmanıma bile beddua niyetine etmem.Kaprisleriniz,bencilliğiniz burdan bile taşıyor.Karsi tarafın hataları sizin yaptıklarınız yanında görülmüyor bile.

Konuyu okumadim .olmaz demeye geldi..dunyada gorduklerimiz duyduklarimiz biten bitmistir yonunde.illa bizim yasamimiza gerek yok.insan gordukleri ilede duyduklari ilede ders aliyor hayati

Çok kaprislisin belli. Adam gidip iki rekat şükür namazı kılsın.

Umarım sen benim eski nişanlıma denk gelirsin de bu yaptıklarının aynısını ona da yaparsın

olur olmasınada seninle olmaz niyemi çok kaprislisin çocuk gibisin yok babamı aramadan nasıl gidersin yok babalar günü babama hediye alacaz pardon diyosunki ortaokul mezunuyum evlenirsem çalışmıyacam ya biz çatır çatır maaş kazanıp dört dörtlük ev hanımıyız senin yaptığın tribin binde birini yapmadım kardeşiyle niye konuşmasın ömür boyu küsmü kalacak sanane niye karıştırıyosun konuştuklarını kusura bakma sende aşağılık kompleksi gördüm

Çocuğun verilmiş sadakasi varmis

Adam size daha napsın acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…