Eski sözlüm tekrar olur mu?

Aynen öyle ,seven insan bu kadar zor duruma sokmaz. Oyuncağı gitti diye üzülüyor

Adam gözünden rahatsiz. Sorma geregi bile duymuyor trip atmaktan. Cünkü adam onun isteklerini karsilamiyor. Böyleleri en zor gününde komsuyla kacar "bana karpuz almadi" diye. Adam iki kurban kessin bu sene

Olmaz olmaz olmaz sakınnnnnnnnn...

Etme etme ne olur devam etme. Görücü üsulu evlen en mantıklısı, en güzeli.

Ayy bu ne bayılacaktım ama adam adına sevindim, sizin gibi boş yere kapris yapan bir tipten kurtulmuş. Ablasına danıştı diye niye sinir oluyorsun? tabi ki danışacak, ayrıca istemeye gelirken tatlı getirilmez doğru demiş. haaa sen istersen, biliyorum tatlı getirilmez ama rica etsem getirirmisin demen gerekir. Adam sizin uçak biletinizi düşünmek zorunda değil velhasıl kelam ii ki düşünmemiş baksana yakan oldu. Siz eş değilde finansal bir kaynak arıyormuşsunuz gibi geldi bana.

Uçak biletine taktiniz ama insan evleneceği kişinin bunları düşünmesini ister o anki durumda onemsendigini bilmek istiyor ailemin hosuna gidecegi şeyleri yapması onu sevmelerini istiyordum konu fake diyenler olayları basit bir şekilde anlatmak icimi dokmek istedim bu iliskinin toparlanmasi mumkun degil gencligimi onu bekleyerek gecirdim hep oyaladi beni

Ee onunki de gitmiş bu mantığa göre.
Uçak bileti fikriniz de güzelmiş ama yememiş.

inşallah eski sözlünüzle tekrar olmaz.
Memur adam bulmuşsunuz yolmaya çalışıyorsunuz. Uçak biletinizi almamış 18 saat otobüsle gitmişsiniz vah vah. Babanız ne güne duruyor
Konu da yaptığınız her şey falso tek tek detaya girmeye gerek yok
Peşimden ömür boyu koşar sandınız. Koşmayınca tutuştunuz

Adam gözünden rahatsiz. Sorma geregi bile duymuyor trip atmaktan. Cünkü adam onun isteklerini karsilamiyor. Böyleleri en zor gününde komsuyla kacar "bana karpuz almadi" diye. Adam iki kurban kessin bu sene
Aa olur mu öyle şey ,adam kendi ameliyat olsa bile önce konu sahibinin gönlünü yapmalı ,onu sormalı.

Çocuk kurtulmuş bence,akıllıysa geri dönmesin.Allah sizinle evlenecek adama gani gani sabır versin.Kaprisli ve gereksiz şeyleri sorun yapan biriymişsiniz,hayırlı olmuş yüzük atmanız.Adam açısından yani.

Adam uçak biletinize , elinizdeki telefona üstünüze başınıza kadar alsın, ailenizi ihya etsin , siz sadece "sevin ". Olldu. Deniz bitti , gözyaşlarınızı silin yeni deniz aramaya başlayın.

hanımefendi, sırf bu ilişkiniz değil de genel olarak tüm ilişkilerinizin sürdürülebilirliği ve alacağınız tatmin adına, biraz değişime açık olursanız belki uzun vadede daha mutlu bir hayat sürersiniz diye düşünüyorum.

Korunacak bir tarafınız yok ki,neyinizi korusun Allah aşkına ya...Adam olması gerekeni yapmış.Finalde de olması gerekeni yapmış.Geç bile kalmış hatta.Verilmiş sadakası vardır belki.Aklı varsa arkasına bile bakmadan kaçar.

uçak bileti beklentiniz takılmayacak gibi değil ki.
görgüsüzlük etmişsiniz resmen.
yok tatlı getir. yok yüzüğü yeşil altın al. sürekli bir talep.. değerinizi bunlar belirler sanıyorsanız şayet madem bekleseydiniz adam kendiliğinden ne yapıyor siz dikte etmeden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…