Eski sözlüm tekrar olur mu?

Alttan mı alsaydı?Almışlar alttan alacakları kadar.

O kadar uzun konuda ailesine verip veriştirmişsiniz ama ben ailesinde hiçbir hata göremedim, naz niyaz kapriz hepsi sizde maşallah. Görümceye de Allah bilir ne dediniz de canına tak etti. Yüzüğü atmışsınız annesi ne yapacaktı ben olsam ben de ayrılın yeter derdim. Tak çıkar tak çıkar iyiymiş vallahi. Barışmak istiyorduysaniz son geldiğinde barışsaydınız. Bu saatten sonra olmaz. Hadi oldu bu konular sürekli önünüze çıkar artık.

Siz onun ailesinin hoşuna gidecek ne yaptınız acaba?

Bosver adam kurtulmus verilmis sadakasi varmis. Sen de kucuk seylere takilip devam et hayatina.

Ya Allah aşkına bir uçak bileti ne kadar bilginiz var mı ? Memur insan en az 4 kisiye uçak biletini nasıl alsın. Aileniz de maddiyatci sizin gibi demekki, böyle şeylerle seveceklerse
Orasi da dogru. Birde terbiyesiz utanmadan hastalaniyor görevlerini yerine getirmeden Telefona kadar almis ama yetmezzz böylelerine
Ayy valla telefonum epeydir sorunlu. Öyle böyle kullanıyorum. Telefonlar almış başını gidiyor .

ay bu ne açıktan liseyi bile bitirmemiş bir vasfı yok üniversite mezunu değer bilen yarı yolda bırakmayan bir eş adayı bulmuş ama adama ve ailesine yapmadığı kalmamış.aile gene iyi sabırlıymış valla.ben bu kadınla evlenecek evladımı ya o ya ben diye evlatlıktan silerdim.böyle toksik bir insan olamaz.olmamalı

Sadece bas kismini okudum dayanamadım zoraki soz yaptırıyorsun adam hasta kıyafetim param yok dedim diyorsun. Tatli demissin kardeşine sormuş abartıyorsun, yesil yüzük demissin daha iyisini almışlar, babama hediye demissin, onun babası hediye sevmez diye demissin sevmesin o seni bağlamaz. Uçak biletini alalım dememişmis, sen koca mi ariyorsun yolucak tavuk mu? Cok ayip ya 18 saat yol gitmis prensesimiz o zaman alsaydın ucak biletini, hic tahammülüm yok senin gibilere

Fake konu bu bence. Bunu meslekle ilgili söylemiyorum sadece, diğer üyeler yanlış anlamasın onunla bir ilgisi yok, ama siz gerçek bir vasıfsızsınız. Dünyanın en güzel kadını falan olmanız lazım bu açgözlülükle, hiç bi halta yaramayan biri gibi görünmenize rağmen hala adam peşinizde bu da bir başarı bravo. Sözlün gibi salaklar da hakediyor ya karartın hayatını iliğine kadar emin

Sen onun ailesinin hoşuna gidecek neler yapıyorsun peki? Hediyeler alıp, sürprizler yapıp, her gün hal hatır soruyor musun? Yoksa sana göre bunları sadece erkek mi yapmalı

Sürekli bişey isteyip durmussunuz, siz evliliği çok yanlış anlamışssınız. Erkek tarafını sömürmek üzerine kurulmaz evlilik. Sacma sapan herseye sinirlenip durmussunuz falan..
Yani neyinize güvendiniz ki? Sizden çok var. Gerçi kendinize güveniniz olsaydı üçün beşin hesabını yapıp, dişinizi karıştırdığınız kürdana kadar eski nişanlınıza aldırmaya çalışmazdınız.
Kurban bayramı geliyor eski nişanlınız ve ailesi mutlaka adak dağıtsın, böylesine bir şerden kurtulduğu için. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…