Eski sözlüm tekrar olur mu?

Siz nasi toksik insanlarsiniz ya. Keske bitmeymis smdi ikiniz iki masumun canini yakicaksiniz

Niye ki ?
Çirkin güzel değil ki konu
hayatı boyunca sevgilisis olmayan ve bir daha bulamayacağını düşünen erkek bu kadar sakin kalabilir.
kendine güvenen mesleği olan , ortaokul mezunu bi insanı niye çeksin .
konu sahibinin bu özgüven egosunun kaynağıda güzellik olabilir belki .

Beyfendi keşke denk gelip burayı okusa. Abicim kaç arkana bile bakma. Hayatımda okuduğum en kötü karaktersiniz kusura bakmayın ama kendinize sponsor arıyorsanız sugar daddy öneririm. Ne bu ya yok adam uçak biletimizi almadı yok yemeğe çıkarmadı. Material girl müsün be kadın.

Abooww adam kurtulmuş senden kusura bakma ama çok kapris birimişsin, çok fazla yuklenmişsin yine de seni seviyormuş barışmış helal olsun o adama, ama bidaha barişirsan evlenince sen ona neler yaptıysan aynısını sana da yaparsa hiç üzülme tamam mı, sen bu huyunu değiştirmezsen çok şey kaybedersin hayatında

Sizinle evlenecek olan kişinin sadece sizi değil ailenizi de memnun edip isteklerini karşılaması lazım .Maddi manevi sürekli bir istek, sürekli bir memnuniyetsizlik.Çok yorucu .Daha resmi olarak aileye girmemiş yılların damadından beklenmeyecek talepler.Nişana gelirken tatlı alacakmısın nasıl bir soru.Kardeşinize çanta bile alan adam çiçek ve çikolata almasını usulen bilir.Sizin geleneğimiz farkı ise tatlı alınıyorsa bunu ifade edebilir diniz ikram edilecek tatlıyı da siz düşünün.Bütün aileye hediye almak nedir.Sizi neden topluca yemeğe çıkarmak zorunda olsun nezaketen yapılır ama sizde dayatma var . Size normal gelebilir ama görmüş geçirmiş olarak tabir ettiğimiz aile görüntünden çok uzaksınınız.Sizi sonradan görme, kurbanda koçun boynuzunda bilezik gönderecek biri mutlu eder.Tabi arkasından ailece bayramlıklarınız ve bir tepsi tatlı da şart.Dilekleriniz gerçek olsun

nişanlınız çokmu çirkin , çok merak ettim
Uzun boylu yakışıklı biri onda sorun yok aileler işin içine girdi herkese rezil olduk. Ben onun ailesine her şeyi anlattığını düşünüyordum ama hiç anlatmadığını öğrendim yani aileleri dahil eden ben oldum. Annesi sert biri olduğu için çocuktan soğudum beni ailesine karşı koruyamıyordu

Sonra görev yaptığı yere gitti bizde yaşadığımız şehre döndük ama uçak biletinizi alayım mı diye hiç sormadı otobüsle 18 saat gittik.
Neden sorsun ki? Oyle bir yükümlülüğü mü var?
Böyle bir seyi sözlüm bana teklif etseydi hakaret sayardim. Ne münasebet.
Konu içinde bunun gibi bir çok agzi acik birakan mevzu var.

Üzgünüm ama sizin korunacak bir tarafiniz yok. Yaptiklarinizin bence savunulacak bir tarafi yok. Bunun farkinda olmamaniz da ayrica uzucu.

Ya benim için kopma noktası uçak biletinizi almayı teklif etmemesi oldu. Şaka mısınız ? Ya da uçak biletlerinden haberiniz yok. O kadar keyfinize düşkünseniz siz alsaydınız.
Yemin ederim çöp istemedim evlenirken ama herşeyinde en iyisi yapıldı.Valla gücümün yetmediği hiç bir şeyi karşı taraftan istemedim.Şu yazdıklarınızı utanarak okudum.
Ayağına vuruyorsa kendin alsaydın terliğini de. Adam bezmiş ama artık nasıl efsunlanmışsa bırakamıyor.
Ailevi ilişkilerine karışmışsınız, hakaret saygısızlık diz boyu, gidip kız kardeşine senin abin adam değil bile demişsiniz. Bu ilişkinin cılkını siz çıkarmışsınız.
Adam kurtulmuşta haberi yok .

Dün baktım izmir ucak bileti 1.220 tl
Oda daha bir hafta öncesi alınırsa

Bide biz 3 kisi gidicektik

Buradan konuya bakınca çocuğun da korunması gerektiği izlenimi oluşuyor. Farklı açıdan da bakıyor musunuz hiç?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…