Eski hatalarım evliliğimi zehirliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim de midem bulandı ayol herifin eski sevgilisiyle kanka olmak ne demek sanki aa bak ben takıyor muyum sende takma der gibi kendini iyice küçültmüş

Tamam da size ne tavsiye verilebilir ki? Eşiniz belli ki unutmayacak siz de unutsun diye bu şekilde davranmaya devam edeceksiniz . Peki ne denmesini bekliyorsunuz? Adama yalan söylemişsiniz ve aldatmışsınız, boşanmaya kalkmış engel olmuşsunuz ancak adam hazmedemiyor. O hazmedemedikçe hırçınlaşıyor siz de alttan alıyorsunuz. Peki siz yorulunca ne olacak? Hep böyle mi gidecek?

Benim de midem bulandı ayol herifin eski sevgilisiyle kanka olmak ne demek sanki aa bak ben takıyor muyum sende takma der gibi kendini iyice küçültmüş
Böyle yaparak adama daha çok hatırlatıyor haberi yok…

Aldatılmış adam aaaa eski sevgilimle kanka olacak kadar geniş ben eşimi affedeyim mi diyecek?
Özrünü dileyip hayat akışına devam etse bu kadar olmazdı belki.

Böyle bir ihtimal de var…
Boşanmasına engel olduğu kocası affedemedikçe konu sahibi pes edip kendisi boşanmakta isteyebilir…

Bence eşin tedavi olmalı. Evlilik birliği içinde yaşanmamış fi tarihi olaylar için bunlar çok fazla.

ben ya da aynı birimdeki diğer kızlar memurluğa atandığımızda talipli ilgisi olmadı hangi dünyaymış o
Daha geçen burda 26 yaşında hemşire üye vardı devlet hastanesinde. Daha büyük hastaneye tayin isticem, tanışamıyorum kimseyle erkek yok diyordu Demek ki o tam atanamamış, yarım atanmış.

AYYyy bu konu hala devam ediyor mu konu sahibi gerçekten baydın yap yap sonra yok öyle yok böyle

Eşinize gerçekten “akşama eski yavuklun gelicek “ diye bir cümle mi kurdunuz? İğrenç. Adamı aldatmışsınız ya tamam ya devam diyip yolunuza bakın o zaman böyle oyunlar yaranmaya çalışmalar nedir, midem bulandı.

Konunuz ve anlattıklarınız gerçekse bir kaç aya "boşanıyorum veya boşandım" konusu açarsınız yeni bir üyelikle.

Ne mutlu, oğlunuz konuşmaya da başlamış. Annesi kim, babası kim aklının karışacağı zaman da geçmiş. Eşim ailesine gerçekleri söylemedi diye de sevinmeyin; oturup anlatması taş çatlasın 1 saat. 1 saat sonra siz o aile için yoksunuz.

Tamam da o zaman konuyu neden açtınız yani nasıl bir çözüm yolu arıyorsunuz nasıl bir tavsiyede bulunulmasını bekliyorsunuz? Siz zaten memnunsanız ilişkinizin dinamiği de böyle ilerliyorsa eşiniz de hazmedemediğine göre bu şekilde devam edecek demek ki . Yani memnunsanız bizim de yapabileceğimiz bir şey yok; yorulmuyorsanız sıkıntı yok

Devir sizin gibi hatunların devri :):) hiçbirşey olmaz korkmayın olaki boşandınız 3 ay içinde evlenirsiniz. Bir dalı tutmadan diğerini bırakmayan tiplerdensiniz size birşey olmaz. Oğlunuza veya kocanıza duyulan sevgiye fazla güvenmeyin herşeyin ters dönmesi kocanızın bu olayı ailesine öfkeli bir anda anlatmasına bakar. Üzerinden 2 yıl gecti demişsiniz demekki geçmemiş zamanla yarası

İkiniz birlikte aldattiniz yani adamı? Bence tencere kapak olmuşsunuz, sıkıntı çıkmaz bu evlilikte

Konusunda yazanlara bakarak: Daha iyisine henüz denk gelmediğinden olabilir.

Akrep burcu mu eşiniz? Ben benzer şeyler yaşamıştım akrep burcu eski sevgili ile. Aldatma vs yok, kucuk yanlis anlasilmalarla 1 senem rezil oldu. Çok yorucu, çok... Ben başaramadım ve "eski" sevgili oldu. Artık yanlış anlamaya kurgulanmış gibiydi ve ben yanlış olan uydurma şeyleri de ispat etmeye çalışıyordum, hiçbir anlamı olmadı. Ama sizinki daha ağır ve gerçek şeyler galiba, yorumları okudukça anladım.

Hayatını anlatarak "ben" duygusunu tatmin ediyordur belki. Kocasını ilişkinin başında çatır çatır aldatmasına rağmen, yanına nasıl kâr kaldığını anlatarak mutlu oluyor işte. Üstelik 2 ev, 2 de arabaları varmış. Evlerden 2 si de eşyalı konumda duruyormuş.

Evlilik öncesi hayat kimseyi ilgilendirmez bence. Ben eşimin eski hayatını bilemek istemem bilsem belki kafama takarım ama sorgulamam oda bu zamana kadar hiç sorgulamadı. Bence esas olan evlilik hayatı. Evlilikte aldatmadıysanız bu şekilde tribe girmesi hoş değil. Ay bilemedim sizin yerinize içim şişti benim

ilginç bi bakış açısı gerçekten. hemen söyledim ayrılacağımı neden aldatmış olalım.
Mesajınızda eski sevgilinizle sallantıda ilişkiniz olduğunu, ayrılmak istediğinizi eşinize söylemişsiniz ya, o sıra sevgilinin haberi yok ve buluşmayada gitmişsiniz (eşinize söyleyerek) ne kadar ayrılmak için bile olsa ilişki akmış bi süre, o yüzden bu şekil tepki aldınız bence. Yani eşinize tamamen dürüstken diğeri sürüncemede kaldığı için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…