Eşime çalış dediğimde sinirleniyor

Ne cingene insanlarsiniz ya. Bugun millet bir bardak su verip yuzunuze tukurse cok sukur derseniz. Oturun bari Allaha yalvarinda yagmur yagdirsin su gideriniz olmaz doldurun bidonları onla yikanin üçünüz. Allahin cezasi esinde topluma karismasin tembel embesil herif. Erkegin calismayanimi olurmus etek giysin gezsin madem

''O çalışmıyor ben niye çalışayım'' haklısın da böyle düşünerek yol alamazsın çıkmaz sokak bu. Çalışıp maaşını adamın eline sayacak halin yok. Kendi ihtiyaçlarım için işe girdim dersin. Birikim de yaparsın ayrıca, belki utanır o da işe girer sen istikrarlı olursan.

Tam red etmelik bir evlatsin.
Issiz gucsuz adama kac ondan sonra aileye dön, zavalli ailen.

Aydivada kayinvalidenin emekli maasiyla geciniyorsunuz ikinizde., pes resmen

Canim bu anlattıklarının babasızlıkla falan bir alakası yok bence bir sürü insan var babasız annesiz zor şartlarda okumuş etmiş çalışmış hayata karışmış senin eşin düpedüz tembel . Ekmek elden su gölden yaşıyor ne yapacağına ne olacağına karar verememiş anladığım kadarı ile ikinizinde bir mesleği yok . Sen suan sakın çocuk yapma korun çünkü bir duruma bir de bebek eklenirse neler olacağını düşünmek bile istemiyorum. Eşini ikna etmeye çalışıyorsun ama sen de evdesin ve çalışmıyorsun bu sekilde körelmiş bıkkın hayattan bezmiş birisi olur çıkarsın sen kendin bir işe gir artık sana uygun ne olursa önüne bak hayatına bak bu evlilik değil sizinki evcilik olmuş o yüzden pek de uzatma olmayacak bir işi diyorum. Sen de daha çok gençsin hayatın bu tarz bir evlilik yüzünden solmasın . Ha eşin düzelir onu bilemem ama değişime başlamak her yönle olur sen de çalış hayata katil bekleme evde . Zaman kaybetme. Çalışıp eşime mi vercem parayı diye düşünme gerekirse verme zorla da alamaz ne yapabilir ? O çocukluktan çıkarsa bir gün o gün beraber gerçek bir evlilik kurarsınız

Sen ne istiyorsun tam olarak? Eşin çalışsın getirsin sen de evde ev hanımı ol tarzında bir hayat mı istiyorsun. Aşkım o zaman ona uygun bir işi olmalı bugün asgari ücretle ev gecinmez sen kocam çalışsın diyorsun ama sadece onun çalıştığı ile zaten kit kanaat gecinirsiniz sana çalış diyenler eşine toz kondurmamak için demiyor bunu gerçeğin bu olduğu için söylüyor hadi şimdi sen düşünmüyorsun boşanmayi bu sekilde bir süre daha gittiniz devam ettiniiz diyelim sonra eşin seni istemez giderse başka birisi olursa veya eve gelmezse boşanmak istiyorum derse o zaman ne yapacaksın? Simdi çalışmayan adam sana nafaka mi verecek sanıyorsun sen çok küçük be tecrübesizsin . Anne olmak es olmak yok bilmem ne bak bunların hepsini çok yanlış anlamışsın siz şuan zaten 2 çocuk 1 anne o evde yaşıyorsunuz eşinizin annesi olmayın evet ama siz eşi de olmamissiniz ki değişik tuhaf bir ilişki olmuş sizinki korkarak soruyorum yani resmi nikah var mi ? Bu hikayede o da yok gibi geliyor bana açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…