Erken yaşta evlenmek , erken yaşta boşanmak

evet çok acı tecrübe etmiş oldum :)

Boşan geç yaa bu adam salenin sırtında tas çuval. Öyle düsün

gencecik kızların 30larında erkek merakı beni benden alıyor. olmayacağı başından belliyken ne bu ısrar görmemiş gibi ilk bulduğuna yapışmak ya
çok haklısın.. ben de kızıyorum kendime. Şükrettiğim tek konu şiddet , dayak vs olmaması. Genelde benim gibi evlenenlerde şiddet ve yaşça küçük olan kadının sindirilmesi çok yaygın.

Bu yaşa kadar çalışmayan bu yaştan sonra çalışmaz çok zor . Sizide sever sevilmeyecek insan değilsiniz . Çalışkan , azimli, evi geçindiren bir kadını herkes sever . Boş durmaktan zararlı alışkanlıklara meral sarar. Bence boşanın ama bu asalak kocanız sizi boşamamak için çok dil döker. İyiki çocuğunu yok , okurken yanlışlıkla oldu çocuk var diye ödüm koptu . Ülke sevişmeyi bilen , korunmayı bilmeyen bir durumda. Hele memur olsanız sizi hiç kaçırmaz .

3 gündür dil döküyor zaten , kolay bırakmayacak gibi hissediyorum ama savaşacağım. Ailesinden herkesi engelledim. Ben bu kadar çabalarken kendisinin durumu çok ağırıma gidiyordu. Dediğiniz gibi asalak resmen. Şimdiden hafiflemiş hissediyorum. Sevmek konusunda da haklısınız , afedersiniz bir eksiğim olmasına rağmen beni seviyor değil ya.

aynen öyle , eğer boşanmazsam gözüne bakıp duracağım . İş bulacak mı , iş beğenecek mi , sorumluluk almayı öğrenecek mi ?... 40 yaşına gelecek bekleye bekleye
İyiki akıllılık etmişsiniz okul kariyer vs cabalamışsınız. Çocuk yok. Çok iyi . Boşan geç mis gibi

Amaan boşverin. Siz kendinizi sevin. Kendinizi böyle asalaklara yen etmeyin. Ne demek bisanmayacak. Bosanın geçin. Boşanma çekişmeli de olsa yine bekler bisanırsınız

İyiki akıllılık etmişsiniz okul kariyer vs cabalamışsınız. Çocuk yok. Çok iyi . Boşan geç mis gibi
çocuk olmaması için o kadar çabaladım ki. senelerce kondom + dkh kullandım. Neyse ki kendisi de istemiyordu hiç zor durumda bırakmadı beni.Tek iyi yanı diyebilirim :)

Çalışmayan insana çalışmak kolay gelmiyor . Her sabahın köründe kalk git , insanlarla uğraş iş ortamı stresli patronlar az elemana, çok iş yaptırmak istiyor . Hayatta çalışmaz o . Totosumu kaldırıp gitmez , bir laf duysa girdiği işi bırakır. İnsanları idare etmeyi bile bilmiyordur . Siz atanın inşallah daha güzel , hayatı beraber omuzlayacağınız biri çıkar karşınıza . Hayat çok zor zaten bırakın bu asalağı.

güzel dilekleriniz ve düşünceleriniz için teşekkürler , tam olarak söylediğiniz gibi yapacağım

Okuyamadım da 21 yaşında Hacettepe okuyan yanında ekstra bölüm okuyan pırıl piril gencecik kızsın 31 yaşındaki adamla.ne işin vardı ? Çocuk yoksa yaşanmamış say.

Siz o kayınpedere de içinizden bir teşekkür edin. İyi ki ev falan vermemiş size. Yoksa hiç çıkamazdınız bu durumdan, gerçeği göremezdiniz. Bu durumda bile boşanmamak için dil döken adamdan ekstra tiksinmeniz lazım. İş yok, gelir yok, birikim yok. Olacağının belirtisi bile yok. Ben yatayım, sen git çalış para getir kirayı faturaları öde, annem de yemek versin doyursun bizi. Bu adam 10 kere evlenirse 10 kere de boşanır. Lütfen dik durun, manipülasyona gelmeyin. Siz kariyer iyi hayat peşinde koşuyorsunuz, kendinize değer katmak deneyim sahibi olmak istiyorsunuz ama eşiniz iyi böyle ya diyip yan gelip yatıyor.

Erken evlenerek bi hata yapmissin, evli kalarak cocuk yaparak daha fazla hata yapma. Gec olsun guc olmasin bosan kurtul daha cocuk yokken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…