Erken hamilelik belirtileri hakkında....

gecikmenın 1.günü ıdrarda 3.günü kanda öğrndm canım

tamam canım benim icimi rahatlattin çok teşekkür ederim cevaplarin icin.bende ancak haftaya pazartesi randevu alabildim doktordan.burda bi tane iyi doktor var ondan da randevu almak mesele.icim icimi yiyor o yüzden..sana yarın icin bol şans inşallah duyarsin o hizla atan minik kalbi

Slm arkadaslar.benimde bir sorum olucak. Gobek deliginin icinin renginin koyulasmasi gebelik belirtisi olabilir mi?

canım senin kan degrn kac nasıl öğrndn tebrik edrm bu arada

canım senin kan degrn kac nasıl öğrndn tebrik edrm bu arada

çok teşekkür ederim canim benim ben beklenen adet günümde aksam idrar testi yaptim 2.cizgi cikti ertesi sabah kan tahliline gittim 380 cikti 4 haftalik dedi doktor.simdi 5+3 üm hesabima göre. pazartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum

öle ya gecmiyo öğrendktn sonra bitmiyo heyecen dahada artıyo heycan merak endişe

Haniiii ben yokum burda.?

ariwer hamış galıba
bugun adet olmsı gerekıomuş
genelde sabah olurdum dıo
progesteronuda 27 cıkmış
ıyı demı

yaaa hadii inşallahhh :) evet çok iyi 10 un üstü olması gerekiyor gelsinde belli olur ama şöyle bişey var klomen kullandı ya 2-3 gün geç olabilir ilk bu ay kullandı ama inşallah gecikme bebiştendir :)

ariwer hamış galıba
progesteronuda 27 cıkmış
ıyı demı

canım cevabı burdan vereyim msj atamıyorum 5 dk dolmadı... çok şükür kontrolde sıkıntı maşallh çok iyi cinsiyet kesinleşti :) evet bana karşı öyle aman aman çok uzaklığını hissetmedim ama tabi farklılıklar var ilk öyle hissettim ama dün uyardım devam edeceğini sanmıyorum

ariwer hamış galıba
progesteronuda 27 cıkmış
ıyı demı
canımm ağzındann bal damlıyoooo :)))))))
yaaa hadii inşallahhh :) evet çok iyi 10 un üstü olması gerekiyor gelsinde belli olur ama şöyle bişey var klomen kullandı ya 2-3 gün geç olabilir ilk bu ay kullandı ama inşallah gecikme bebiştendir :)

doktorum klomen gecikme yapmaz hatta düzenler zamanında gelir demştiiiii :))

Hayatımda ilk kez reglim gecikti 9 gün oldu
ve kan testı negatıf nasıl oluyor
aklım almıyor :26::26:

oğluşun gelıo yanı annesı...
hıcbışey dusunme bebeınden baska
bebekler aıleyı bırbırıne dahada baglar canım

oğluşun gelıo yanı annesı...
hıcbışey dusunme bebeınden baska
bebekler aıleyı bırbırıne dahada baglar canım

dün işte kontrolden çıktıktan sonra babasının oğlu falan dedi çaktırmadan laf soktum dedim inşallah babasının yaptıklarını yapmaz ama o mutlulukla duymadı ya da takmadı yoksa ne diyorsun sen diye dalardı :) inşallah canım bağlar ama dün kontrolden sonra çok üstüme düştü çok ilgilendi sanırım onları bir boşluk anında yaptı şu anda kurtulamıyor olabilir

kurtulmak elınde canım ıstedıkten sonra..
bız kadınlar neden yapmıoruz
hıc mı boşluğa dusmuoruz
surtukler yapıştımı bırakmaz

ben doktoruma sormuştum canım hatta yapmaz olucaksan gününde olursun 3gün geçerse yanıma gel tahlil ypalım dedi

iyi o zaman bu günü atlattık mı ihtimal yükseliyor :) sende çok heyecan yapma düşünme hatta bu gün git başka bir yerde takıl hiç düşünme kafanı dağıt geçmez valla böyle zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…