Erken hamilelik belirtileri hakkında....

saol canım dün konuştum bu konuyu şimdi tekrar tekrar konuşmak istemiyorum belli ettim yani o anladı anlayacağını gözlerindeki mahcupluğu gördüm eğer zaten hala devam ederse ne söylesem boş olur ama şu ilşki meselesinde uyarımı yapacağım böyle bir riske giremem

peki sen dün konuştuğunda ne dedi eşin

peki sen dün konuştuğunda ne dedi eşin

nerden çıkarıyorsun dedi bende artık anneyim hissediyorum dedim yüzü düştü mutsuz oldu gözlerini kaçırdı dağıldı yani hiç bişey söylemedi toparlan dön dedim sonra hadi uyuyalım dedim sarıldı kokladı iç çekti sonra uyuduk öyle sabah kalktığında çok mutluydu ama

Sen dik durmaya devam et canim..eskisi gibi herseye goz yumma..hatalarini soyle..senin bu tur gelgitleri kaldiracak durumun yok..artik ikinizi de dusunmeli..

wala eşini sen daha ıyı tanırsın ama
ben hıc cekınmeden pat pat sokuorum lafı
haketmesınler ozman

Eheheee buda benim gibi
Aynen canım onlar benim tepeme bincegine ben onlarn tepesine bineyim banane.Bazıları lafimi koydugum halde arsızlar ki koymasam nasıl olurlar düşün artık..
Eşim daha akşam üzeri bana sarıldı diyoki şu sivri dilin olmasa sen ciddiyim tek mükemmel kadınsın..
Bende dedimki o sivri dilim olmasa beni eze eze yerler mükemmelligmden eser kalmaz...kaldiki kim dört dörtlük ki biz olalım dedim.seni kimse ezemez,senin kılına zarar getirmem ben diyo.Tabi,annenler bana her lafı sokuyo sen onlara sesini çıkaramıyorsun,ama ben şakayla karışık cvp verdgmde sen çok laf sokuyosun diyip benimle 1hafta konuşmuyorsun düşman gibi görüyorsun dedim...ne biliyim onlar benim ailem laflarina alıştığım için normal geliyo bana diyo...onlarnki normalse benim sözlerimin bal gibi gelmesi lazım ama anlatamiyosun yine aynı kafalar

kızlar günaydn dün kndi doktoruma gttm bebişim 5+4 gùnlükmş kesemizi gördük ya sağlık ocağndaki doktor benide yanılttı madem blmysn nye 6haftalık diyosun bilmyrm desen ölürmsn neyseki kesemiz sağlıklı

hayırlı olsun gozun aydın canım...
sen son adetıne gore hespladıgında kac hafta cıkıo

canim gozun aydinnnnn darisi da bana insallah hayırlısıyla..senin suan altta 6. haftanin içinde yazması gerekiyor o zaman

Günaydın canlarım özlesim siZleri çok fena grip oldum ya kaç gündür yatıyorum yeni hamişler görüyorum Allahım sağlıklı kucağına almayı nasip etsin angeltavsan çok sevindim tatlım :)

Günaydın canlarım özlesim siZleri çok fena grip oldum ya kaç gündür yatıyorum yeni hamişler görüyorum Allahım sağlıklı kucağına almayı nasip etsin angeltavsan çok sevindim tatlım :)

cok gecmış olsun canım...
dıkkat et kendıne
hawalar dengesız cunku

Kizlar su guzel persembe gununde dualardan baska siginacak yerimiz yok Allahim hepimize en kisa surede evlatlarimizi versin.. Dun kistten ve 12 gun gecen regl den dolayoli doktora gittim cok sukur hormon testeleri vucuduma ait her organa test yapildi Allaha sukur temiz cikti.kist se yumirtam catlamadigi icin oluyormus once kist twmizlenmeli dedi sokturucu vedi ben aogan kurunu sordum uygulsam olurmu diye evet uygula zaten ioac tesavi yapicam onunla uygularsan daha iyi ve kisa surede sonuc alirsin dedi okadar hafif ciktimki doktordan stres kist yapar dedi lutfen stres yapmayalim canlarim ben sogan suyuna baslayacagim insallah vesile olur minnosum gelir rabbim umutlarimizi gercekleatirir inaallah..[/QUOTE]

yasencim soal canım amin inş hepmze nasip etsn gecmş olsun ya bnde bugün rahat nefes aldm snde inş çabuk atlatîrsn

Geçmiş olsun canım ya portakal ayva ve elma ye hergun.yatmadan önce 1 çay bardağı boza iç, boğaz pastili ve vitaminde kullan inan çok iyi geliyo.ben 2 aylıkken atlatmıştım.birkaç gündür yine üzerimde belirtileri var gibi
inş olmam ya ben biraz ağır geçiriyorum (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…