Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kurtulmak elınde canım ıstedıkten sonra..
bız kadınlar neden yapmıoruz
hıc mı boşluğa dusmuoruz
surtukler yapıştımı bırakmaz

kurtulmak elindede işte dediğin gibi yapıştı ve benden sana zarar gelmez her şeye razıyım falan diyorsa benmkide sıkıntı çıkmasın diye idare ediyordur bana göre senaryo bu çok zor değil düşünmek bunu valla biz niye yapmıyoruz
ya birde başka biriyle beraber oluyorsaaa ayyy ben kaldıramam birde korunmuyorsa bana da geçer bişeyler offf bunu düşündükçe çıldırıyorum

kurtulmak elindede işte dediğin gibi yapıştı ve benden sana zarar gelmez her şeye razıyım falan diyorsa benmkide sıkıntı çıkmasın diye idare ediyordur bana göre senaryo bu çok zor değil düşünmek bunu valla biz niye yapmıyoruz
ya birde başka biriyle beraber oluyorsaaa ayyy ben kaldıramam birde korunmuyorsa bana da geçer bişeyler offf bunu düşündükçe çıldırıyorum

kız korunmasa hamıle kalır kadın..
ama belkı kız korunuodur..
ay yoktur ole bışey
sacmalıoruz

kız korunmasa hamıle kalır kadın..
ama belkı kız korunuodur..
ay yoktur ole bışey
sacmalıoruz

ayyy nebileyimm en çok düşündüğüm kısım bu geri çekilebilir biz öyle korunuyorduk :KK43: offff hastalığı var şüyu var buyu varr valla kafayı yiyeceğim akşam çaktırmadan söyleyeceğim yanii

ayyy nebileyimm en çok düşündüğüm kısım bu geri çekilebilir biz öyle korunuyorduk :KK43: offff hastalığı var şüyu var buyu varr valla kafayı yiyeceğim akşam çaktırmadan söyleyeceğim yanii

canım ben anlamadım sen eşinden mi şüpheleniyosun yoksa Allah korusun :KK53:

eger ole bışey yapıosan ve gelıp benlede yaptıgında bebeğe zararı olur fılan de
mıkrop pislik o de

Merhaba hanımlar dogum kontrol hapı kullanırken hamıle kalan var mı ben 3 aydır kullanıyorum bır haftadır pembe akıntı seklınde az az yogun degıl kanamam var sızce ne olabılır

Merhaba hanımlar dogum kontrol hapı kullanırken hamıle kalan var mı ben 3 aydır kullanıyorum bır haftadır pembe akıntı seklınde az az yogun degıl kanamam var sızce ne olabılır

wala kullananlar bıle bırakınca
aylar sonra anca hamış kalıo canım
sendekı durumu bılemem

eger ole bışey yapıosan ve gelıp benlede yaptıgında bebeğe zararı olur fılan de
mıkrop pislik o de

kız öyle diyimde beni öldürsün dimiii :) benmki öyle pat diye söyleyebileceğin bir adam değil :) biri şöyle yapıyormuş böyle olmuşş diye söylerim işteee :)

lekelenme yapar ben bu yüzden bırakmıştırm 6 ay kullanmıştım 1 yıl kadar önce lekelenme çok yapıyor diye bırakmıştım

ara kanama yapmış olabilir canım doktora görün yine de istersen...

sendekı durumu bılemem

vala benim çok tanıdığım var canım bıraktığı ay hamile kalan...bünyeye göre değişiyo canım..

kız öyle diyimde beni öldürsün dimiii :) benmki öyle pat diye söyleyebileceğin bir adam değil :) biri şöyle yapıyormuş böyle olmuşş diye söylerim işteee :)

naladım olayı..bencede başkasından örnek vererek söyle...

wala eşini sen daha ıyı tanırsın ama
ben hıc cekınmeden pat pat sokuorum lafı
haketmesınler ozman

sendekı durumu bılemem

suanda aslında ıstemıyoruz ama tedırgın oldum acıkcası belkı hapın etsıdırıd arkadaslardan bırıde oyle yazmıs sagolsun bır ıkı gun daha bekleyıp test yapsam ıyı olur sanırım ıkı gun gecıktım sadece henuz

ara kanama yapmış olabilir canım doktora görün yine de istersen...

vala benim çok tanıdığım var canım bıraktığı ay hamile kalan...bünyeye göre değişiyo canım..

naladım olayı..bencede başkasından örnek vererek söyle...

canım zaten over kıstım oldugu ıcın doktor vermıstı evlıyım korunmak amacıyla kullandım tekrar doktora gıtsem ıyı olacak sanırım cok sagol

sadece korunmak için mi kullanıyorsunuz eğer sadce bunun içinse neden sorun olsun ki bıraktıktan 1 ay sonra normale döndüm

over kıstım var onun ıcın vermıstı doktorum dogum kontrol yontemı olarakda kullandık once kıstıme baktrıp doktorum uygun goruruse bırakmam en dogrusu tesekkurler bılgılerınız ıcın.

canım bayadır takip ediyorum yazdıklarını,benim tavsiyem ne olursa olsun al eşini karşına,azıcık naz yaparaktan sakin bir şekilde,bu hamilelik benim hormonlarımı falan altüst etti diyerekten gir konuya.ben böyle böyle hissetim ama sana da güveniyorum,sonuçta ben hamileyim,bebeğimizi sen benden daha iyi düşünürsün,bizi üzmek aklından bile geçmemiştir ama benim aklımdam çok kötü şeyler geçti de,kaç gündür psikolojim altüst oldu,seni de bu saçma kuruntularım yüzünden sıkmak istemedim falan de..sonrada başkasında olmuş gibi aklında ne varsa örnek vererekten anlat

X