Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım ikinci cizgi bakınca görülüyosa vardır hamilelik ama cok dikkatli bakınca gözüküyosa olabilrde olmayablrde bence bi tane daha idrar testi yap bn kopkoyu ckmsına ragmen ikincyi yapmştm ondada cıknca emin oldum bence sende yap ikinci idrar testini inş vardır canım

farklı bir sayfadayım galiba
kendimi tekrar tanıtim o zman
yaşım 29. 27 aylık bir kızım var. 2. bebeğin çalışmalarına bu ay itibari ile başladık :)) BAT: 26 şubat en geç. bakalım beklemedeyim. diğer hamileliğimde geç döllenme olmuştu. belki bu da öyle olur diye testin pozitif çıkmasını beklemiyorum.
hayırlısı bakalım. allah hepimizin gönlüne göre versin.

Ben de ilkinde ilk 4 ay sürekli kendimi dinledim. 5. ay keyfimize göre yaptık herşeyi öyle tarih falan izlemeden öyle ki o ay nasıl olsa tutmaz yumurtlama tarihinde birliktelik yaşamamış bile olabiliriz diye hiç bakmadım. 10 gün gecikti ayyy dedim benim günüm geçti :))) hatta o akşam eşimle eve dönüyorduk gece geç saatte o an dank etti :)) sonra nöbetçi eczane bulup gece yaptım. Pozitifffti:) güzeldi! Şimdi diceksiniz 10 gün de farkedilmez mi. farketmedim çünkü bi önceki ay da gecikti ki daha önce hiç öle bişe yaşamamıştım. ondan ilk günler de farkettim gecikmeyi ama sallamadım çünkü geçen ay negatifti.
biçok yerde okuudum eğer döngü düzensizleşiyorsa hamilelik yakında demektir diye.

canım ben ilk hamileliğimde akşam yatmadan önce dua ettim rabbim varsa bana malum et dedim yattım uyudum ve rüyamda 4 çizgi çıkmış gördüm tabi sabah kalkar kalkmaz test yaptım silik 2. çizgiyi gördüm ama anlatamam elim ayağım titredi düşüp bayılacaktım belki sende hamişsindir

canım allah yardımcın olsun hepimiz bir şekilde sınanıuyoruz işte sen çok sıkma canını bebeğini düşün

Kaynanamı sorun yapma sebebim eşim dende kaynaklaniyo biraz.onun yaptığı huysuzluklari görüyo söylediği saçmalıkları duyuyo ona hiç birşey demiyo.ben annesine niye trip yapiyomusum niye soğuk davraniyomusum diye benimle konuşmuyo saçmalığa bakarmısın ..Görümcem sade birtane var.benimde kızım olmasın diye kaynanmla kızı dua ediyorlar resmen.görümcem de 18 yaşında ama daha doğmamış bebeği kıskanıyor ya bukadar olur mu?

ole mı hıssetın...
cogu kışı kızın olck dıo
erkek dıyenlerde war
hayırlı ewlat olsunda yyeter

orası öyle tabi de canım ama bunun heyecanı farklıdır yine de... çünkü cinsiyet öğrenildiğinde cicileri alınmaya başlanır anneanneler babaanneler büyük bi heyecanla bişeyler örerler:)) evet öyle hissettim bn canım

canim merhaba seninle konusmusmuyduk bilmiyorum ama adini görüyordum surekli burda.bebegin hayirli uğurlu olsun Rabbim sağ salim kucaginiza almayi nasip etsin insallah canim.bende ogreneli 1 hafta oldu. bisey soracam sana doktora gittinmi bide ilk kan degerin kac cikmisti canim adetin ne kadar gecmisti ?

amin inş hepmzn canım benim geçen hafta p.tesi kan dğrm 521di sağlık ocağna gtmştm 6haftalıkmş bu hafta yedi tamamlyrz yarn kalp atımı icn kndi doktoruma gtcm bılerk bekldm bn sıkntm yoktu lekelnme falan yoktu bkalm yarın inş yarın duyarım minimğn kalbnı senınde hayrlı olsun canım evet knşmştk snle bn buralrdym hepf pek yazamyrm

gecikmenın 1.günü ıdrarda 3.günü kanda öğrndm canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…