Erken hamilelik belirtileri hakkında....

hepinizeeee iyiakşamlar kızlarr ben şimdilik cıkıorum Hepinizzzz Allah a emanettt olunnnn Rabbim hepinizee gönlünüzden geçenleri nasip etsin opuldunuz

GÖĞÜSLERİM şişti ağrılıydıda akıntımı net hatrlamıyorum canm

sabh ilk idrarla yaparım ben

BİLMİYORUM CANM YAA ozaman ben olurum pazartesi

canım benim herşeyin hayırlısı eğer rabbim yazdıysa bu ay bebek haberini alıcaksın allahın izniyle olmasada bidahaki ay devam durmak yok bakalım idrar tesi ne gösterecek çıkmazsada ve ha la adet olmadıysan hemen kan verirsin bazen idrarda çıkmaya bilir geç döllenme olduğu zaman sanırım özge de böyle olmuşdu hayırlısı bakalım moral bozmak yok..

ramelde de oldu canım öyle tabiki Allahtan ümit kesilmez Rabbim neyi nasip ettiyse o olsun ...

canim benimmm bu bile rahatlamana yetmistirr en azindan sorun yokk cok sukurr bunun rahatligi vardirr bnde öyleyim bu ay sadece batimi biliyorum.hesap kitap belirti aramak falan yokk ohhhhhhh

aynen canım benimmm bndeee hesapp kitapp yapmıyoruummmm hatta bir kac gundeee birrr yada canımız isterse ilikşkye giricezzz akışınaa bırakacazzzzz en azındannn sorunnn yokkkk sorunnn taammennn beynimdeymişşş onu anladımmmmmmmm zatennn adamda dediii tek sorunnn beynindeeeee tamamen atttt bu bebek düşüncesini yoksaaaa olacagıı varsada olmıcakkk yoracakkkkk düşünmeee eşini istediğin için ilişkiyee girrr bebek düşüncsiiii için deil tamam mı diiince tamam sozzz dedim esimdeeee böbürlendi yaaa doktor diince tamam diyorsunnn bennn diinceeee nieee yapmıyorsun diee:) dedimm kıyamam sanaaaa sozzz artıkkk konusunu bile acmıcammmmm sonuctaa kotuuu birseyy cıksaydııı ozaman yıkılırdımmmm bunada sukurrrr artıkkk bebek icinnnn hic birsey yapmıcammmmm cunku canı veren Rabbimiz

geldim kızlar sonunda yaaa....

tekrar ıyı bır doktora gıdıp sorunun ne oldugunu ogreneyım olmazsa sogan suyuna baslayayım
bence de iyi bi doktor bul canımm
canım klomen vermiş ama yumurtlaranı takip etckmymş
evet kullan 12 şubatta eşinle gel dedi...
canımmmmmmmmmmm nasılsınnnn sen doktordan mı çıktın simdi
evet canım doktordaydım çok sancım vardı sancı için gittim klomenle döndümm
canimm sen doktora mi gittin nolduu
sancım için gittim canım kolmen verdi bebek olsun diyee
canım ndn klomen werdı sebeb neymış

sebeb yk canım işimizi garantiye alalım şansa bırakmyalım dedi.. yumurtaları biz yönetecez dedi..

ramelde de oldu canım öyle tabiki Allahtan ümit kesilmez Rabbim neyi nasip ettiyse o olsun ...

amin inşallah evet rameldede olmuşdu.. ben üç aydır sizi takip ediyorum hepinizi neredeyse biliyorum bakalım benimde şubat 9 adet tarihim nolcek hayırlısı inşallah 5 yaşında bir kızım var bitane daha kardeş istiyoruz kızım istemese bizim aklımızdan bile geçmiyordu ama bakalım rabbim isteyen herkese annelik duygusunu tattırsın inşallah (AMİN) hep dualarımdasınız

Aminn canım çok saol :)
bakalım neler görücez..

DOKTORAMI gittin canım eğer adet olursam bende gidicem:18::18::18:

inşallah gerek kalmaz canım.. evet gittim kolmen verdi kullnıp kullanmamakta kararsıızım....eşimle konuşucam işten gelsin de

ya bence kullanamdan önce yumurta takibi yaptır adetlerini çok düzensizz hala getirisin önce kontrol yaptırmalısın dnle beni.. duyduklarım var çünkü

ya bence kullanamdan önce yumurta takibi yaptır adetlerini çok düzensizz hala getirisin önce kontrol yaptırmalısın dnle beni.. duyduklarım var çünkü

bilmiyorum canım arkadaşım klomenle hamile kaldı hem de ilk kullandığı ay...

bilmiyorum canım arkadaşım klomenle hamile kaldı hem de ilk kullandığı ay...

YA tabi kalanda var kalmayan düzensz olanda ondan dedim yoksa tabiki siz bilirisniz..hormonlarınla oynama eğer yumurtlamanda sorun yoksa onu demeye çalıştım

YA tabi kalanda var kalmayan düzensz olanda ondan dedim yoksa tabiki siz bilirisniz..hormonlarınla oynama eğer yumurtlamanda sorun yoksa onu demeye çalıştım

yok yok canım seni çok iyi anlıyorum ama kafam çok karışık düşünecemmmmm offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Merhaba kızlar bende 1,5 yıllık evliyim bu ay ilk kez klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum. Ara ara kasıklarımda ağrı var adetime 5 gün var fakat çok heyecanlıyım hamile arkadaşlar ilk aydan ne gibi belirtiler hissetti sürekli krem kıvamında akıntım var bu kötü birşey mi çok merak ediyorum...

ozaman uzmnla konuş yada bi bildiği vardır canm bilemicem şimdi

ben şoktaydım ya salak gibi hiç bişey soramadım konuşamadım üfffffffffffff......... eşim de gelmek bilmedi yahu her zaman erken gelir bugün sabırsızım diye gelmek bilmiyo.. sende durumlar nasıl tatlım inşallah olmıcaksın

insallahhhh iyi gelirr canim benimmmm gelecek ay kocamaann bi hamileyiiiimmmmm yaazzarsiiiiinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…