Erken hamilelik belirtileri hakkında....

zatn adet günüm bugun bebeğim bilmiyorum ya ara ara sol kasığımda ağrı oluyr geçiyor

hiccc korkmaa canımmmm kotudee dusunmee yuzdun yuzdun kuyruğuna geldin az kaldııııııııııııı inşallah güzellll haberiii verecen bize

cetrinaaaaaaaaaaaaammm canimmmm sende cook ozlendinn cok çoook girip bakiyorum hep yoksunn ( nasil oldunn iyisin dimi oh cok sukur sonuçların da temiz bak çok dogru bi karar vermissin birak hesap kitap isini bebegiimm biz malesef cok fazla dusunuyoruz ondan olmuyorr salalim gitsiiiiiinnn

canımmm benimmm bndeee sizi cokk ozledimmmmmmmmmm gizim yaaaaaaa salayyalım gitsinnn hicccccc bakmıcam bileeee 3 ay baktımdaaa ne olduuuu heppp son dakka golü yedimmm:) daha iyiim canım benim az biraz gribim onun haricindee bi sorun kalmadıııı sonuçlarda iyi cıktı hatta adam sorun yok tek sorun beyinde ordanda bebek fikrini kaldır ve bunun için birsey yapma diince sozz dedim hicc hesap kitap yapmıcam birde oyle deneyelim

Bu ay yada daha once iiki kez yumurtalayan oldu mu kizlar? 2 gun arayla once agri sonra yumurtlama akintisi geldi..ilkini degerlendirdim bunu da oyle yapacam da ilk defa bu akinki iki kez geldi.

aminnn inşlhhh canım benmmm :) :) :)
olursa bana büyük bii süpriz olur vallahi çükü ümidimi kestim benn bu ayda:)

kesme kesmeee annesiiiiii bu ana kadarrrrr olmamandaaaaa harikaa birseyyyyyyy asılll simdiiiii umuttt varrr son 2 gunnnnnnnnnnn

Bu ay yada daha once iiki kez yumurtalayan oldu mu kizlar? 2 gun arayla once agri sonra yumurtlama akintisi geldi..ilkini degerlendirdim bunu da oyle yapacam da ilk defa bu akinki iki kez geldi.

oldu caım rada kübra diye bi arkadşımız var 2defa yumurtlad geçen ay

meraba canım hosgeldın nerelrde kaldın sen ole

meraba canım hosgeldın nerelrde kaldın sen ole

canmımm berbatt bi reglll donemii gecirdimmm ama bitti cok şükür birde iki kere git yaptım dr a gecemedimmmm sonuçlar iyi cıktııı ama Allah a şükürr sen nasılsın bebeginn nasıllll neler yaptın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…