Erken hamilelik belirtileri hakkında....

klomeniii kullanmaya karar verdin mi canımmmmmmmm ne zaman kullanmaya baslıcaksınnn

canımmmm gizim daha iyiyimmmm reglimm bitti bugun itibariyleee birazzz soğuk algınlığım varr oda geçer sen nasılsınnnn

cokkkkk geçmiş olsunnn melegimm kendine dikkat et vucudunu sicak tut emi...ohhh adet de bitmisss kafa da rahatt terrtemiiizzz bi aya basliyoruuzzz ben iyiyim tatlişimm ya ayni yanii

cokkkkk geçmiş olsunnn melegimm kendine dikkat et vucudunu sicak tut emi...ohhh adet de bitmisss kafa da rahatt terrtemiiizzz bi aya basliyoruuzzz ben iyiyim tatlişimm ya ayni yanii

iyi ki bitti caımm yaaa kabuss gibi coktuu ustumee resmennn bu gecen haftaaa ama bittiiiiiiiiiii cok cok teşekkür ederim canım sendee kendinee dikkatt ett kızlarr yok bugun haftasonu birdee bndee esimdennn fırsat buluncaa bakıyım dedim size yani bi ayyy aam bu defaaaaaa format cekilmişşşş birrr beyinleeeeeeeeee olcakk benim icinn

cok şükür atlattin bebegiimm düşünme artikk evett yepyeni bi ayin icindesinn tmm bitanem sende kendine dikkat et, valla bende sadece sizi merak edip de bakiyorum zaten kimse konusmuyor artik ama sen ve bi kac kiside aklim o yüzden girip bakiyorum..haftasonu oldugundan degil tatlim butun hafta böyleydi...

Son düzenleme:

canımmm benimmmm inşallahhh sendee enn yakınnn zamandaaaa annne olursunnnnnnnnnnnnnnn artıkk hamilelik yormaya basladııı canımmmm eskisi gibi gecemiyorlarrrr Rabbim onlarındaaa evlatlarını bagıslasınnnnnn gelirlerrr teker teker iyiiz yazarlarr insallah buaradaaa en yakınn zamandaaaa sendende birr bebek haberiii duymakkk istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm inşallahhh koccamannnnnn yazarsınnnn burayaaaaa canımm benimmmmmmm

tabikiiiii Rabbim hepsinin evladını bagislasin ve hayirli doğumlar versin insallahh.. bu duamiz hepsine ulasir umarim..insallahh da iyidir hepsi..benim demek istedigim canimi sıkan farkli seyler oldu ama onemli degil artik neyse..cok cokk teşekkür ederiiimmm iyilikk meleğimmm Rabbim kisa zamanda senide benide tümm isteyenleri bebeklerine kavustursun insallahhh..umarimm sendee yazacaksinn buraya anne olduğunun müjdesinii koskocamaann ve en guzelinden kutlama yapacazzz belkide hamileligimizii birlikte takip edecezzz insallahhh Allah bizede tattiracak o duyguyu hayırlısiyla bitaneciiiimmm

amin amin aminnn canımmmm tumm annelerimizeee tekk nefesteee dogurmayııı yavrularını kucaklarına almayı nasipp etsinnnnnnn inşallah canımmm benimmm hicc birseyyye uzulmee olurrrr mu inşallah en kısa zamandaa bizlerde aynı duygularıı yaşarr burda beraberrr mutluuu oluruzzzz canım benim ozamannn bol bollll halaylarrr cekerizzzzzzzzzzzzzz mutluluk tann cıldırırz burda hep beraberrrr

Ya hala inanamiyoruum ayin18 inde kan testi yapildi ilac kullanmamam icin sonuc0,1cikti ilaclarimi kullandiimm ins ilaclarin bu zarari yoktur doktor hamile isen ilaclari kullanmayacaksin demisti kafam ccok karisiiikk

Ya hala inanamiyoruum ayin18 inde kan testi yapildi ilac kullanmamam icin sonuc0,1cikti ilaclarimi kullandiimm ins ilaclarin bu zarari yoktur doktor hamile isen ilaclari kullanmayacaksin demisti kafam ccok karisiiikk

canımm yapmann gereken tekseyy sakinn oluppp onceee hamileliğinin mutluluğunu yasaman daha sonra bugun vaktinn varsa bugun doktora git yoksa yarın ilk isin gitmek olsunnn..Rabbim bebeğini sana bagıslasın umarımmmmmm hicc birr sorunnn yoktur için rahat olsunnn stress yapmaa canım tekrar hayırlı olsunnnnn

Tesekuur ederiimm suan cok garip duygular icerisindeeyiim pazartesii gelsin doktoruma gitmeek istiyoruum rabbim hayirliisini nasip etsin bizee ...

beyzacığım gözün aydın olsun gebeliğini yeni öğrenmişsin , hayırlı olsun
ayın 18inde kandaa negatifti demişsin ya, beklenen adet günün ne zamandı öğrenebilir miyim?
Ayin 27 si haftabasi pazartesiydi... Ben ilaclardan dolayi adetimin geciktigini dusundum amaa 5 gub gec olunca suphelenmeye basladiimm ama neden kan testim
Nagatif cikti ki onu annamadimmm

Ayin 27 si haftabasi pazartesiydi... Ben ilaclardan dolayi adetimin geciktigini dusundum amaa 5 gub gec olunca suphelenmeye basladiimm ama neden kan testim

gözün aydın canım çok sevindim
canım 18 inde bakılmış hemen kana karışmamıltır iki hafta var arada sonuçta daha yeniydi büyük ihtimalle ondandır.. hadi bakalım hayırlısı olsun allah isteyen herkesede versin inşallah

saaolasının cnm inşallah bakalımm :) işte bu bı haftada kullandıgım ılaçlar vardı antıbıyotık felan bunların bı zararı yoktur umarımm suan ondan bıraz tedırgınımmm..

Selam kizlar.

Ben ilkkez boyle bi blogga katiliyorum..

Regel olmadan 1 hafta once gogus agrilarim basladi ve bu 4. hafta gogusum sis ve cok agriyor ama rengi felan degismedi. sizce hamilemiyim??

yani beklenen adetten 9 gün önce mi kanda negatif çıkmıştı? anlamadım canım yaa nasıl yani adet mi oldun, nasıl gecikti ? çünkü ben de bu salı yani 28inde kan tahlili yaptırdım negatifti. adetimi de 25-28i arasında bekliyordum. ama tüm testlerim negatif. hala da sadece lekelenmem var, adet olayım diye bekliyorum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…