Erken hamilelik belirtileri hakkında....

AMA şöyle canım geçen ay 4 gün geç oldum bu ayda 4 gün geç olurum bence ümitlenmek istemıyorum

canım beklediğin gun paartesiii 2 gunun kalmıss o yuzdenn rahat ol inşallah adet olmıcannn için rahat olsunnn stress yapma sıkıntı yapma yrından sonraaaa tekk bi guncukk kalacakkkkkkkkkkkkkkkkk ve pazartesiide gidip testi yaparsın:KK16:

canım beklediğin gun paartesiii 2 gunun kalmıss o yuzdenn rahat ol inşallah adet olmıcannn için rahat olsunnn stress yapma sıkıntı yapma yrından sonraaaa tekk bi guncukk kalacakkkkkkkkkkkkkkkkk ve pazartesiide gidip testi yaparsın:KK16:

sabh ilk idrarla yaparım ben

canımmm benimmm bndeee sizi cokk ozledimmmmmmmmmm:KK16: gizim yaaaaaaa salayyalım gitsinnn hicccccc bakmıcam bileeee 3 ay baktımdaaa ne olduuuu heppp son dakka golü yedimmm:) daha iyiim canım benim az biraz gribim onun haricindee bi sorun kalmadıııı sonuçlarda iyi cıktı hatta adam sorun yok tek sorun beyinde ordanda bebek fikrini kaldır ve bunun için birsey yapma diince sozz dedim hicc hesap kitap yapmıcam:KK16::KK16: birde oyle deneyelim:KK1::KK1::KK1::KK1:

canim benimmm bu bile rahatlamana yetmistirr en azindan sorun yokk cok sukurr bunun rahatligi vardirr :KK16: bnde öyleyim bu ay sadece batimi biliyorum.hesap kitap belirti aramak falan yokk ohhhhhhh :21::21::21::21:

X