Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Bende beklemedeyim canım sabırrsızlıkla inşlhhhhh

kiyamaaaamm yaaa eşin de tatli bi sitem etmiss :))) aynenn oylee bitanemmm bende bu ay öyleyim illa gun asiri olacak aman dün olmadi bugun olmali mutlaka düşüncelerini gecen ayda bıraktım :)))) bide ben normalde utanirim iliskiyi başlatamam ama o gun olmak zorunda diye düşünüyorsam gece gerilim filmi basliyor nasil isaret verecem diye şimdi hiiiiiiç stres yapmiyorum iki üç güne bir oluyor ama biz istediğimiz zaman oluyor bu taktik de benim işime geliyor

ne ıyı cogul gebelıkte olabılıyor klomenle:) hayırlısı ınsallah olur canım benım .Benım ılk gıttıgım doktor gerek yok dedı dusun 3 ay oldu tık yok:)

aynı sorun war bendede canım
akşama kadar calışıorum
ewe gıdınce dınlenmek ıstıorum
ama nafıle bı haftadr kayınwalıdemgıl war hala gıtmedıler
kayınpederın yanındada yatamıorum
bizde de eşimin teyzesi var kalacak başka tanıdıklar olduğu halde bir hafta geçti gitmiyo benim halimi de görüyo kanamam oldugunu mide bulantımı yorgunlugumu vs vs valla pes diyorum artık...

kan aldırsana canım belki geç döllenmedir.. Idrarda çıkmaz sağ bacağım belim ağırıyor canım göğüslerim şiş ama ağrısı düne rağmen bugun daha bi azaldı

kan testi pazatrsi yapacam cnm inşallah hamilesindir...ve inşallah bnde hamileyimdir...senin beliritlrin aynısı var ama bn iki bacağımda ağrı var..

Kızlar nerdesin yaaaa

cetrinaaa ariverr nasıl oldunuuzz kuzucuklaarrr iyisiniz dimii

malummm hafta sonuuuu esler evde oluyor sizi merak ettim bi bakıyım dedim..tutkummmm ozgemmm fbcannnnnn kubrakkkkkkkkk gizzz azizeee secidooo ramellllllll esraksss yazennnnnnn ve digerrr tummm kızlarrrrr nasılsınızzzzz biliyorummm pekkk gecemiyorsunuuuuuzz ama inşallah iyisinizdirrr hamileee annelerrrr bebeklerinizi Rabbim size bagıslasınnnn hamileee olmakkk isteyennnnnnnnnnnnn arkadaslarımızz inşallah tezzz vakitte bebeklerinize kavusursunuzzz..

umarımmmmmmmm adett olmamıssındırrr ve umarımmmmm olmazssınnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…