Erken hamilelik belirtileri hakkında....

biliyorum canımm..konuştuk ama test sonuçlarını bilmiyordumm :)) maşallahhh herşey yolunda ne güzell :) hep böyle devam eder inşallah :)
bizimde bir ay sonra gel dedi ama işte yeni doktor ne der bilmiyorum.ense kalınlığı ölçülüyormuş :) onu öğreneceğiz bizde :))
zaten paralel gidiyoruz bebeğim

kızlarr yazdım ama cvp vermediniz salavati tefriciyeye başlayalım mı hepimiz okuyacağız hepimizin okuduğu tüm gruba sayılıyor

ense kalınlıgı 2 li tarama oluyomuss canım o 11. haftada yapıluoo bak bugun özge ona gitti 1 ay sonra dedıyse tam olarakk zamanı olmus oluyor :) ama benım gittigimdee sanırm ondan 1 hafta sonrada 2 li tarama için cagırır ama ben yaptırırmıyım bılmıyorum

kızlar ya masada uyuya kalmışım
kafam kalkmıo forumdakı gırısımde kapanmış
uzun sure gırmeyınce

aminnn cetrinammm aminnnnnnnnnnnnnnnnn :))

büşrammm fbcan'a Allah yardım etsin..Yavrusunu ona bağışlasınn..
valla onda aklımm..inşallah iyi haberlerle gelir

inşlhhh dün gece hastaneye gitti kesenın etrafında kanama varmış (((( ona çok üzüldüm bugun bilmıyorum daha gitti ama haber yok.. aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

Kızlar bugun doktora gittik vajinal ultrason ile bakti bebegimi gordum nohut gibi ama kalp atislarini daha duymadik cok güzeldi gormek 5+3 gunlukmus ;-)

valla 2li tarama demedi canım :) tabiii cahil buldu biziii :)) şaka bir yane ense kalınlığı ölçülecek dedi sadece..
işte şimdi daha iyi bir doktora gideceğim.o daha ayrıntılı anlatır diye düşünüyorum :)
neden 2li tarama yaptırmıyorsun peki?

canım bunları sımdıden dusunmek ıstemıyorumm 2 li tarama bebegın zekasını olcuyoo sanırımm down sendromu var yaa o oda tam net sonuc degılmıs mesela bebege olebı tnı koyularr aldırıcakmısın dıye soruyolarmıss ee aldırmıcagımızaa göre hamılelık boyunca ıcımız içimizi yicekk kımbılır hangı pskolojılere bürünücezz böle olupda bebegıı saglıklı dogan cok kişi oluyomuss senın demekkıı 2 liye gerekk duymadıı ense kalınlııgıı ıyı ıse gerekk duymuymuş bazı doktorlar oda zatenn anneden kan alıyolarmış yasen anlattıı konusduk dun aksam facede sonuc 3-4 gune cıkıyomuss karışık bı durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…