Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Kızlar bugun doktora gittik vajinal ultrason ile bakti bebegimi gordum nohut gibi ama kalp atislarini daha duymadik cok güzeldi gormek 5+3 gunlukmus ;-)

ne guzel canım...
bende dun kontroldeydım
vajınadan baksak belkı bebeıde gorurduk
ama karından baktı kese baya buyumuştu oncekıne gore
bundan sonrada kalp atışlarını dınlemeye gıtcez bakalım

canım bunları sımdıden dusunmek ıstemıyorumm 2 li tarama bebegın zekasını olcuyoo sanırımm down sendromu var yaa o oda tam net sonuc degılmıs mesela bebege olebı tnı koyularr aldırıcakmısın dıye soruyolarmıss ee aldırmıcagımızaa göre hamılelık boyunca ıcımız içimizi yicekk kımbılır hangı pskolojılere bürünücezz böle olupda bebegıı saglıklı dogan cok kişi oluyomuss senın demekkıı 2 liye gerekk duymadıı ense kalınlııgıı ıyı ıse gerekk duymuymuş bazı doktorlar oda zatenn anneden kan alıyolarmış yasen anlattıı konusduk dun aksam facede sonuc 3-4 gune cıkıyomuss karışık bı durum

canım benim görümcemde yaptırdı.biliyorum taramaları ama sonuçta o taramalarda mutlaka %1 ihtimal olabilir diye çıkıyor..
bence o kadar korkulacak bişey dedğil eğer iyi bir yere yaptırırsan :KK66:
Allah hayırlısını sağlıklısını nasip etsin herkese..
ben yaptırmayı düşünüyorum açıkçası..
sonuçta Allah bilir ne olacağını..

benım bulantıı gene gelıyoo en ıyısı gıdıyım bıseyelr atışıtıyorumm görüşürüzz canlarımm öpüldünüzz :)

canım bunları sımdıden dusunmek ıstemıyorumm 2 li tarama bebegın zekasını olcuyoo sanırımm down sendromu var yaa o oda tam net sonuc degılmıs mesela bebege olebı tnı koyularr aldırıcakmısın dıye soruyolarmıss ee aldırmıcagımızaa göre hamılelık boyunca ıcımız içimizi yicekk kımbılır hangı pskolojılere bürünücezz böle olupda bebegıı saglıklı dogan cok kişi oluyomuss senın demekkıı 2 liye gerekk duymadıı ense kalınlııgıı ıyı ıse gerekk duymuymuş bazı doktorlar oda zatenn anneden kan alıyolarmış yasen anlattıı konusduk dun aksam facede sonuc 3-4 gune cıkıyomuss karışık bı durum

canım once ben bu iş yerındekı bılgısayara atayım resmı ozaman
ondan sonra isterım senden face

canımmm ona hicc kafa yormaaa onu almayı bir gun bile unutan hamile kalabiliyor onuda gordum..aynı donemde beraber doğum kontrolü kullandıklarım benden sonra bıraktı ilacı ve benden once hamile kaldı onuda gordum o yüzden hapların pek birr artısı ya da eksisi yok canım bnm:KK16:

hadiyaaaa :))))) canım beniiim içimi rahatlattın vallaa :KK16: o zaman tek sorun kafamızda bebeğiimmm stresi yendik mi gerisi olcakk inşallaahh :KK16::KK16::KK16::KK16:

Kızlar bugun doktora gittik vajinal ultrason ile bakti bebegimi gordum nohut gibi ama kalp atislarini daha duymadik cok güzeldi gormek 5+3 gunlukmus ;-)

canımmmmmmmm çok sevindimm gözünüz aydın kuzuum Allah sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin inşallahhh :KK16::KK16: kalp atışını ne zaman duyacakmışsınız miniğiin :KK16::KK16::KK16::KK16:

Canlarımm selamlar hepinize, malum bugün Cuma ve işler iyice sıkıda:KK43: ama hepiniz aklımdasınız tatlılarım.

Angeltavsan tatlım hastaymışsın geçmiş olsun canım aman dikkat et kendine olur muuuuu

Cetrina canım benim adet olmuşsun üzülme olur mu yeni bir ay yeni bir ümit tamam mı bitanem, bu ay daha sistemli olmamız lazım demekki…hiç canını sıkma canım

Gizz tatlım bu cetrina ve sana ben de 6 ay kadar doğum kontrol hapı kullandım. Bıraktıktan sonra 6. Ayımda kaldım hamile, hiç aceleci olmayın ilacın vücuttan atılması zaman alıyo biraz bol bol su için tamam mı güzelim

Ramell canım bi bebiş cennete gitmiş heralde ama diğeri sıkı sıkı tutunur annesine inşallah canım, kesen de iyi gelişiyomuş, sonra da kalp atışını duyacaksın daha minnacık annesi iyi bak ona tamam mı.

Fbcan güzelim seninle de fazla ilgilenemiyorum yaa ama aklımdasın, Büşra yazmış kanama varmış kese etrafında sanırım neler yapıosun doktor ne önerdi haberdar et bizi,Allahın izniyle bebişin sna sımsıkı tutunacak canımcımmmmm

Tutku güzelim bu aylarda bir isteksizlik var sende ki olur hiç takma bi süre sonra geçiyo hepsi ve sen mutlu bir anneye dönüşüyosun, bebişin accık yoruyor seni o kadar, ona iyi bak olur mu tabi kendine de:KK66:

Kübrakkk hayatım senin de giresin gelmiyor bu aralar heralde bebişin büyüdükçe sen de rahatlıycaksın canım içindeki isteksizlik herşey gidecek, napıyoruzz güzell düşünüyoruzzzz mutlu oluyoruz,bebişinle gelecek günlerini düşün onları hayal et tatlımmmm

Ariver kuzum çalışkan kızım benim:) nasıl gidiyo dersler inşallah hepsini güzelce verip hem iyi notlar hem de bebiş haberleri vereceksin bizeeeee

Büşraaa kuzum senin bu ovulasyon testi sapıttı sen son 2-3 güne kadar gün aşırı devam et ama bu ay alıcaz senden de güzel haberleri biliyorum bennnnn inaşşallahh allahın izniyleeee

Secido canım senden naber, bebeğimmm inşallahhh yummurtların çatır çatır çatlıycak iğneden sonra sonra da minik bi bebiş gelecek o göbüşeee inşallahhhh

Özgemmm kuzummm napıosunn sen nerelerdesin, nasıl bebeğin sen nasılsın, çok dikkat et kendine de bebişe de canımmm olur muuu

Yasen tatlım ailen gelmiş ne güzel ne mutlusundur, keşke benimkiler de gelsegözün aydın ama canım tadını çıkar

Ve diğer kızlar adını unuttuğum varsa kusura bakmasın elimden geldiğince takip edip yazmaya çalışıyorum ama tabi unuttuklarım olmuştur, hepinizi seviyorummm kızlarrrrr, herkesi hamiş yapıcaz sonra da doğurtucaz burda tabi önceliği ben çekicemöpüldünüz çookkk

canımmm çok çok teşekkür ederim takip edip bilgi verdiğin içinn, tamam kuzuum zaten bol su tüketirim ben şimdi daha çok dikkat edecem :KK34: mesajın umut verdi bana tekrar çok çok teşekkürlerrrr :KK16::KK16: ben 10 ay kullandım malesef ama seni ve senin gibi haptan sonra hamile kalanları duydukça içim rahatlıyor canım benimm :KK16::KK16: sen bebiş bekliyorsun sanırım dimi :KK16::KK16::KK16::KK16:

canlarım ben cıkıorum
hepınıze ıyı akşamlar
bugun pek sesssızdı buralar
sızler yokken dıger topıklere bakındım
ama hıc sewmedım oraları
cok uzak geldıler
ben sıze cok alıştım wala
mutluyum burda
opuorum hepınzı
FBCAN senden haber bekledım ama yoksun

canımmm çok çok teşekkür ederim takip edip bilgi verdiğin içinn, tamam kuzuum zaten bol su tüketirim ben şimdi daha çok dikkat edecem :KK34: mesajın umut verdi bana tekrar çok çok teşekkürlerrrr :KK16::KK16: ben 10 ay kullandım malesef ama seni ve senin gibi haptan sonra hamile kalanları duydukça içim rahatlıyor canım benimm :KK16::KK16: sen bebiş bekliyorsun sanırım dimi :KK16::KK16::KK16::KK16:

slm.arkadaşım hamilesin anlaşılan.ya ben bişey sorucam adetime 6 gün var,kasık bel agrısı var normalmi bu bir belirti olabilirmson 3 gündürde çok kısa süren tiksintiye benzer bişeler oluyor ama bugün olmadı hiç

slm.arkadaşım hamilesin anlaşılan.ya ben bişey sorucam adetime 6 gün var,kasık bel agrısı var normalmi bu bir belirti olabilirmson 3 gündürde çok kısa süren tiksintiye benzer bişeler oluyor ama bugün olmadı hiç

yok arkadasim hamile degilim Allah mi soyletti umarim subatta olurum :KK16::KK16: canim bilgim olduğu kadar yardimci olayim bulanti icin cok erken ama kasık ve bel agrisi belirti olabilir cunku hamilelik belirtileri adete benziyormus hamile arkadaşlardan duyduğum kadariyla..

canlarım ben cıkıorum
hepınıze ıyı akşamlar
bugun pek sesssızdı buralar
sızler yokken dıger topıklere bakındım
ama hıc sewmedım oraları
cok uzak geldıler
ben sıze cok alıştım wala
mutluyum burda
opuorum hepınzı
FBCAN senden haber bekledım ama yoksun

sanada iyi akşamlar guzell annecikk :KK16: valla ben temizlik yapıyordum tam işimi bitirdim geldim herkes gitmiss :KK14:

Cnm ben 2 gundur hastanelerdeyim yaaa karin agrisi ve kanamaya normal diyo doktorlar anlamadim valla Allaha emanet bekliyorum bakalim.Carsamba gunu yine kendi doktoruma gidicem kalp atisi icin sonra doktorumu degistiricem sanirim bakalim hayirlisi olsun yaa valla cok stres yapiyorum sanirim ben valla.carsamba gunu 5+5 ti bebek bugun 6+5 cikti ultrason cihazlari arasinda fark olabiliyormus ama bugun 6+1 olmasi gerekiyor 4 gun fazla cikmasi mumkun mu bilmiyorum ki.

Ben en iyisi carsambaya kadar hic dusunmeyeyim.Oluruna birakicam cok kasiyorum kendimi.

Cnm ben 2 gundur hastanelerdeyim yaaa karin agrisi ve kanamaya normal diyo doktorlar anlamadim valla Allaha emanet bekliyorum bakalim.Carsamba gunu yine kendi doktoruma gidicem kalp atisi icin sonra doktorumu degistiricem sanirim bakalim hayirlisi olsun yaa valla cok stres yapiyorum sanirim ben valla.carsamba gunu 5+5 ti bebek bugun 6+5 cikti ultrason cihazlari arasinda fark olabiliyormus ama bugun 6+1 olmasi gerekiyor 4 gun fazla cikmasi mumkun mu bilmiyorum ki.

Ben en iyisi carsambaya kadar hic dusunmeyeyim.Oluruna birakicam cok kasiyorum kendimi.

Kanamaya normal mi diyolar:KK4:

merhba canım öncelikle çok çok tebrik ederim:)oğluma hamileyken ben de geç döllenme olduğu için önce 1 haftadan fazla gerideydi sonra o halinin tersine önde gttiği de oldu geride kaldığı da ama o kadar sağlıklı doğdu ki maşallah:)o yüzen Rabbim ikinizede sağlık versin gerisini kafana takma olur

ne guzel canım...
bende dun kontroldeydım
vajınadan baksak belkı bebeıde gorurduk
ama karından baktı kese baya buyumuştu oncekıne gore
bundan sonrada kalp atışlarını dınlemeye gıtcez bakalım
Vajinal ultrason da hic sakincali birsey yokmusc canım daha net görünüyormus sadece bende karindan bakar sandim ama birden vajinal dedi... bizde iki hafta sonra kalp atislari icin gitcez ;-)
Senin kac haftalik.

canımmmmmmmm çok sevindimm gözünüz aydın kuzuum Allah sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin inşallahhh :KK16::KK16: kalp atışını ne zaman duyacakmışsınız miniğiin :KK16::KK16::KK16::KK16:
Sagoll canimmm insallh gelecek ay allah sana da nasip etsin... iki hafta sonra gitcez canim daha erken de duyulur ama biz o zaman gitcez ♥

canım sen ovülosyon testi ile hamile olmuştun dmi günlerini hesaplayark değil..
Yok canım ben ovulasyon yapmadım hesapladigima gore yumurtlamadan iki gun önce ve iki gun sonra korunmasiz iliski oldu yumurtlama gunu ben evde degildim cunku. Ayrica ben ustteydim ve hic yatmadim hemen tuvalette ve dusa girdim. Bizimki azimli cikmis tutunmus ;-)

Sagoll canimmm insallh gelecek ay allah sana da nasip etsin... iki hafta sonra gitcez canim daha erken de duyulur ama biz o zaman gitcez ♥

aminn inşallah kuzumm Allah razi olsun duan için..bizi haberdar et guzel haberlerini paylaş taze anneciikkk :KK16::KK16::KK16::KK16:

X