Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Arkadaslar ben araniza yeni geldim bir sorum olcak 32 ginde bir adet goruyorum 4 ocak oldu en son yumurtlama tarihim 17 27 arasi tam gunu de 23 cikiyor ovulasyon testi yapiyorum ikinci cizgi hic koyu cikmadi simdide silindi hic cikmiyor nerde yanlis yapiyorum anlamadim yardimci olursaniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

canım sen hiç takma Rabbim bilir işini ben inanıyorum bebeişimizin seniibırakmayacağına...o bebek orada kalıcak :)

evet öyle olmauşş maşallhh maaşlhh :)) işte çok isteynce olmuyor bizimkiler gbi mesela... bende istemiyorummmmmm
olsun biran önce :))))

Uzun zaman oldu kızlar. Masallah herkes hamile kalmış :):) cook sevindim. Biz bu ara dusunmekten vaz gectik. Tasınma telası olacak farklı bir ile. Bebiş de etkilenmesin diye dusunduk. Insallah hepiniz bebiklerinzi sağlıklı sıhatli kucagınıza alırsınız. Allaha emamet olun :)

kızlar gelmediniz bugun öpüyorum sizi pazartesi görüşürüz koşçakalınnn dualarla kalınnnnnn :))) öpüyorummmmm

evet öyle olmauşş maşallhh maaşlhh :)) işte çok isteynce olmuyor bizimkiler gbi mesela... bende istemiyorummmmmm
olsun biran önce :))))
Amin canim insallah allah sana da nasip etsin gercekten takmicaksin takinca olmuyo ben takma dim o is olurken sadece adetime bir hafta kala düşünmeye basladim acaba olmusmudur diye o hafya çok düşündüm ama yaparken düşünmedim hic ;-)

Kendi doktorum dusuk riski diye nitelendiriyor ama regl kanamasi gibi yogun olmadigi icin diger 2 doktor normal dedi :s

Canimsinnnn :)
Insallah teyzesi insallahhh...

Fbcan arkadasim okudum..kanaman temizlik yapinca baslamis.yazmadan edemedim.ben de eylulde dusuk yaptim hizli bir temizlikten sonra once pembe sonra kirmizi kanlar geldi.10 gun surdu...adet agrisi gbi agri cektim.doktorum seni yatiracam dedi.okulda seminer var dye grrek yok evde dinlenirim dedi.m.progestan verdi bebegin.kalbi de atiyodu uc gun sonra dusuk yaptim.arkadasim, senin durumun benimkine cok benziyor aman ha bebegin kalbi atiyosa sakin ayaga kalkma...cok agir ol...cok tehlikeli.

Son düzenleme:
]Kizlar canim cok sikkin bana yardim edin nolur;( adetimin 8. Gunu yeniden adet olacakmisin gibi sancim ve kasik agrim vardi goguslerum sisti ve cok agriyor bigun 10. Gun hala ayniyim doktora gittim yumurta kiste donusmus dedi (( ostrojen fazla dedi tahlil yapmadan bu karara nasil vardi anlamadim kendi haline birakalom hamile kalabilirsin dedi hic bisi anlamadim solda 2 tane kucuk kist var (eger kistse ) hic tahlil yapmadi benim daha oncede kist vardi ilk defa bi kadar agrim oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…