Erken hamilelik belirtileri hakkında....

çok sevindim canım benim gözün aydın :))

ay öyle daha tatlı oluyorrrr yaaaa güzel çok şık straplez gece kıyafetleri var göğüsten dar göbekten bollaşan uzun harika modeller var :)))

canım benımm hıcc kahve akıntım olmadıı yerleşmee kanamasıı olmadıı bende yanii ama agrılarımda olmadıı ben hamıle oldugumu hıssıyat dışından anlammaıştım

canımm benimmmm Rabbim bagıslasınnn evladınııı bakk kubraaaa geldiiiiiiii

ay öyle daha tatlı oluyorrrr yaaaa güzel çok şık straplez gece kıyafetleri var göğüsten dar göbekten bollaşan uzun harika modeller var :)))

bende öle bişey düşünüyorumm canımm burda bulamam ıstanbula erken gidicemm dugunden 10 gün önce felann artıkın gezer gezer bulurumm bakırköyy favorımm orda bulamaazsam baskada bulamam heralde

cok cokkkk ciciiiii olmann lazımmm ozaman annesiiiiiiiiiii artıkkkk burdann begndigimizz kıyafetler olursa sana resimlerini atarızzz bakarsınnnnnn ama eminimmm cok ccici seylerrr bulucaksınnn

bende öle bişey düşünüyorumm canımm burda bulamam ıstanbula erken gidicemm dugunden 10 gün önce felann artıkın gezer gezer bulurumm bakırköyy favorımm orda bulamaazsam baskada bulamam heralde

çarşı diyorum canım ben nışan yerimi flan hep oradan aldım harika bi yer var oradan adını yazarım sana aklıma gelince bakırköyde ideal yerlerden biri..

çarşı diyorum canım ben nışan yerimi flan hep oradan aldım harika bi yer var oradan adını yazarım sana aklıma gelince bakırköyde ideal yerlerden biri..

aşagı dogru ınıyosunn kapalıı bı yerr ayakkabıcılar felan var oramı canım yoksa normal magazamı

cok cokkkk ciciiiii olmann lazımmm ozaman annesiiiiiiiiiii artıkkkk burdann begndigimizz kıyafetler olursa sana resimlerini atarızzz bakarsınnnnnn ama eminimmm cok ccici seylerrr bulucaksınnn

hamış oldugumu ögrenmedenn öncee burdaa cok güzell bi elbise bulmusdum aslında hamıleymısımde regl gunumu beklıodum ısde sonra neyse elbıseyı seçtim girdim kabine ama 2 tane elbıse bırısıı olmadıı cok kısa kaldıı dıgerını gıyıcektım bı anda aklım basıma geldıı ama olsaydı kesı n alıcakdımm gıymedenn bı an dedımm ya hamıleysemm taa 5 ay sonra nasıl giyiceksın dedım kadında oldumu oldumu dıye soruyoo bende ayıp olmasın dıye olmadıı dedımm cıkdımm :) ıyıkıde almamışım yanı ama cok begenmısdım fıyatıda ıyıydı :)

anladım canım zaten ılk bakacagım yerler fatıh ve bakırköy gelınlıgımı kınalıgımı nişanlıgımı oralardan almıştım:)

aynen canm öyle ama bakırköyün adı var canım ortada pek bişi yok yanii :)))) ben hergn oradayım neredeys:)))

eee annelerinnnn hislerii kuvvetli olurr canım bakarsınnnnn belkiii dha guzeliii bulacann sennnnnnnn dha cicisini heyyy ama aldıgındaa bizeee gosterr olur muuuuu cokkk merakk ederizzz haa ne renkkk düşünüyorsunnn mesela canımmmmmm

canımmmm çok sevindimm iyi olmasınaaa :)) oyy yerim onun kesesiniiii :)))
olsun bir olsun bizim olsun bebeğimmm ))
Rabbim hayırlısını nasip etsinnnn :))
annesinin canı geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :))
inşallah kalp atışlarınıda duyarsınızzz..bundan sonra herşey çok güzel gitsin hem senin hem bebeğin için inşallahhh..

canım bır halamın kızının bayısda bırde teyzemın kızının marttaa ıkı tane ıkısıne de gıtmeyı dusunuyorumm martta göbüş fazla buyumez onda ıstedıgımı gıyerımde dıgerı önemli benım ıcın bılmıyorum hiç modelini begeneyıdmee rngıı cartlak renklerı sevmıyorumm ,:) bakalım gösterırımm dahaa 4 .5 ay var hehe :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…