Erken hamilelik belirtileri hakkında....

11 deydii ama sabahh değiştirmek zorunda kaldık babamızın birazcık işi var 1 buçukta canım

canımmmmm hayırlısıyla gidip gelirsin bizede hayırlı haberler verirsin inşallahhhh..
hoş sen bunları gelince okuyacaksın ama olsunnn :) bebişimee slm söylee.. :) aynı takımı tutan kankisi öpüyor onuuu :))

o kadar yazdımm sen benı görmuyosunn heeeee ole olsun bakalımm randeun vardıı ne zamandı :) cuma degılmıydı ya

kızlar randevuların lıstesını yapalım kafam karışuoy

tamm caımmm benimmm eminimmmi ikisinedeeee cokkkk güzelll kıyafetler bulacaksınnn en coktaaaa ikincii düğündekini merek edicemmm bennn tamm boylee annecikkkkkkkkk olacak gobişin artıkkıyamam sizee Allah nazarlardan esirgesin

bitanem geçmişe bakıyordum bakalım neler olmuş diyee :))
bu arada sana sorayım fbcan ne yaptı?son durumu nedir?
aklım ondan kaldı benim yaa üzüldüm deee (

mutlaka dinlenmesi gerekkk..

dinleniyor canımmmm bugun kotrolee gdecektiii özgede kontrolee gitti artıkkk girerlerrr iyi haberler veririler inşallah canım benimm Rabbim hepinizin bebeğini korusun canım benimmm

aminnnnnnnnnnnnnnnnnn hepmizin bebeklerıne nazarr degmesın ınsallah :)

canımmm benimmmmmmmmmmmmmmmmmm :))
çalış çalışş önce sınavlar iyi geçsin sonrada Allah'ın izniyle bebiş haberi gelsin inşallahhhh :))
özledim seniii..
muckkkkkkkkkkk

esrammmmmmmmmmmmmmm canım benimmm..
ben senin gibi pozitif enerji saçan bir kişi daha tanımıyorummm..cansınnn..
işler yoğunlaştı ondan giremiyorum canım benimm..biraz hafifledi bir bakayım dedim ama sende işlerden dolayı yoksun yinee..
bebeğim ve ben iyiyiz çok şükür..kan testlerimin hepsi çıkmışş.hepsi çok iyi dedi doktor..
çok şükür herşey yolunda gidiyor..inşallah böyle de devam ederrr..
sen nasılsın?oğluşum nasıll :)) öperim ikinizideee :)

bebeğimmm çook güzel hamiş bir anne olacaksınnn :)) hemde 5 aylık hamişşş :)) oyyyyy oyyy yerim siziii :))
bence çok çok güzel elbiseler bulursun hem anne güzel bebiş güzel eee tabiki herşey güzel olacak )

canımm benim yaa düşüncelerini yerım senınn :)))) ınsallahh bı sıkıntı olmadan hallderimm cok takıntılıyım kıyfaet konusunda :)) evet 5 aylık felan oluyoruzz artık göbüşş cıkmış olacakk :) bu aradaa dün özgeyedeverdımm bende bı tane uyduruukdann facee varr bı sebebden dolayı açmısdım sana sıfresını felan versemm senıde görsekk özgede kullandıı dün görduk onu :)

o kadar yazdımm sen benı görmuyosunn heeeee ole olsun bakalımm randeun vardıı ne zamandı :) cuma degılmıydı ya

kızlar randevuların lıstesını yapalım kafam karışuoy

canım yeni yeni okuyorum yazdıklarını anca yetişiyorum (
bebeğim bende randevu bitti :)) bu hafta başı gidip kalp atışlarını duydum.kan testlerimi vermiştim.onlarda çıkmış hepsi çok güzelmiş :)
artık ikinci ayım olduğunda gideceğim kısmetse.. :) onda da yeni doktora gideceğim :)
sen ne yaptın yavrukuşun napıyorr :)

dinleniyor canımmmm bugun kotrolee gdecektiii özgede kontrolee gitti artıkkk girerlerrr iyi haberler veririler inşallah canım benimm Rabbim hepinizin bebeğini korusun canım benimmm

fbcan hastanede canm haber beklıyorum ben

aminnn cetrinammm aminnnnnnnnnnnnnnnnn :))

büşrammm fbcan'a Allah yardım etsin..Yavrusunu ona bağışlasınn..
valla onda aklımm..inşallah iyi haberlerle gelir

canım sen pazartesıı gittin biliyorumm duymusdun bende senden bır gun sonra salı gittim bende o gunn duydumm işte kalbini :) banada taa subat 11 e randevu evrdıı o zamann 9.haftamız bitmekk üzeree olacakk :) o zamanda şeker guatrr testlerı felan yapacakk banada baya test yptılar ıdrar tsh hemogram vs vs benımkılerde ıyı cıktıı bakalımm :)

bulursun bulur :) bende takıntılıyımdır ama eminim sen bulursun
benim faceim yok ki canım ( nasıl yapacağız?

aminnn cetrinammm aminnnnnnnnnnnnnnnnn :))

büşrammm fbcan'a Allah yardım etsin..Yavrusunu ona bağışlasınn..
valla onda aklımm..inşallah iyi haberlerle gelir

gelecekler hayırlısıyla güzell haberler verecekler canım benimmmm inşallah en yakın zamandaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…