Erken hamilelik belirtileri hakkında....

iyimii acabaa canımm :) girmemezlık yapmazdıı galıba o ada kötü olmayaa başladıı amann ıyı olsunlar da :) sabahh siteyı açmamlaa kapatmamm bi olduu yaaa :) rahatsız etttı nedense

canım benimm siz anneciklerrr iyiiii olundaaaa gerisiiii onemliii deillinşallah kubrakta iyidir ozge kontrolde zaten fbcanda kontrole gidicekti onlarda bebeklerinin hayırlı haberleyle donsunler inşallah..sen nasılsın neler yaptın canım yemek yiyorsun dimi bebek neler yapıor annnesiiiiiii

Arkadaşlar bende ilk defa bu ay ovulasyon testi yaptım. 6 ocak tarihinde adet gördüm. 18-19 ocak ile 21-22 ocak tarihlerinde münasebetimiz oldu eşimle :) 21 ocakda kadın doğuma gittim doktor ultrasyonla baktı ve tam yumurtlama dönemin yumurtan cok güzel büyümüş dedi ve 21 ocakdan başlamak üzere gün aşırı ilişki önerdi. yaptığım ovualasyon tarihleri 20 ocak silik çizgi 21 ocak orta koyulukda 22 ocak koyu 23 ocak da ise ilk günkü gibi silik çıktı..resimlerini paylaşmak isterim. Umarım yakalamışsız de 5-6 şubatta adet görmemeyi temenni ediyorum kendi adıma

fb canı gıttıı kontrole canım da doktoru bulamadılarr ay bende sinir oldumm zatenn net anlatmadıı kendı gelınce anlatır :) bende özgeyı beklıorumm sabah geldıgımde de yoktu zaten bugun ne guzel uyuyodum esımın annesı aradıı uyandımm

yakalamışssınn canımm benım gibi olmuş senındee :))) hadı hayırlısıı bakalımmm :)

bebek şekillenmeye baslamaısss cnım baksana yazının sonunu okumamasım balım pardon :) o ıyı masallahh daha da ıyı olucakkk

bebek şekillenmeye baslamaısss cnım baksana yazının sonunu okumamasım balım pardon :) o ıyı masallahh daha da ıyı olucakkk

canımm hayırlı haberlerle gelsinle inşallah seninnn bebeginn ellerii yumuk yumuk olmuss annesiiiiiiiiiiiiii az kaldııı yavaş yavaş sekilleniyorrr iyi bakıyor annesii demekki onaa oyy oyyyyyy doguncaaa bi guzelllllllllllll tutarsınnnn o şekillenen ellerini dirseklerini

ufff görmeden önce tam anlayamamıştım ne oldugunu ama o kalbinii o misminikk kalbinii duyuncaa eriddimm bittimm resmenn bı an önce cıksada meydanaa yesemmm bebegımmm sen ıyıısınn demii kırmızılar devammı

kızlar kasıklarım cok agrıyor goguslerım sıstı adetımın 9. gunu daha neden byle oluyorum kıı

oy oy sevilesiiii bebekkkk yersiinn tabiii canımsınnnnn dun aksamm oldu bende canım kavrengi grimsi akıntılar sabah ilk idrarda acık kırmızıydı yani adet olacm canım her zaman ki gibi biraz parçalandı kalbim ama yapacak birsey yok kabullendim canımsın

kızlar kasıklarım cok agrıyor goguslerım sıstı adetımın 9. gunu daha neden byle oluyorum kıı

adetin 9.gunu gayet normall canımmm usutmussundur goguslere gelincee oo cogu kısıdee reglde ve reglden cıkıncaa oylee niee uzuluyorsun ki bunlar her kadında olabilecek seyler sil gözyaşlarını hadiii bakk ne guzelll yeni calısma ayındasınnn değerini billl

ufffffff moralinii bozmaa ama lütfenn bak benide üzüyosun bebişimde üzülüyoo sonra hem tam gelmedıı ki dahaa ne hemenn uzuluosun

Ama ben boyle degildim ates basiyor avuclarimda buzla gezmek istiyorum yumurtada bir sorunmu var diye korkuyorum malum sali igne yapilacak

ufffffff moralinii bozmaa ama lütfenn bak benide üzüyosun bebişimde üzülüyoo sonra hem tam gelmedıı ki dahaa ne hemenn uzuluosun

yok annem yokkkkkk kıyaammmmmm üzülmeyin sizzzzzzz bakkkk benn sırf negatiff elektrik yaymayımm diee gülüorummm canımsınnnn..buarada birseyy soracam cano sana hatırlıyor muusun sen regl olmadan once hamile olduğunu öğrenmeden 2 gun once yani sancı falan çektin ya hic bu tur akıntıların oldu mu olmamıştı dimi canım_??

CANIMMM bende 20.günümde ocak 20 de yani kalın çizgi gördüm sonraki gün yine kalın da o günki gbi değil sonraki günü silindi ama yine hafif hafifi belrgn oldu dün ve bugun şuan adetime 19-10 gün flan var anlamdaım gitti ama kalın çizgi görünce hergün bugune kadar yaptık sperm kalıtesi için eşime keçi boynuuz pekmezi yediriyrum kendimde 1 haftalık soğan krüür uyguladım bakalım neler olucak 1 ocakta en son adet oldum oda 4 gün geckti ilk defa umarım oda hayırlıdır...

Ama ben boyle degildim ates basiyor avuclarimda buzla gezmek istiyorum yumurtada bir sorunmu var diye korkuyorum malum sali igne yapilacak

sakin ol canımm salıyaa az kaldıı doktoraa da gidicenn hic bi sorundaa cıkmıcak ignenide olacann bebegindeee gelecekkk rahattt ollllllll

canım benımm hıcc kahve akıntım olmadıı yerleşmee kanamasıı olmadıı bende yanii ama agrılarımda olmadıı ben hamıle oldugumu hıssıyat dışından anlammaıştım

bebeşşim hşgeldinnnnnnnnnnn :))))))))))))

Ramell tatlısım senden hoşgeldınnn :))))))))

canlarımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ben nihayet geldimmm :)))

sabah geldim işler bastırdı yazamadan çıktımm..şimdi yarıladım işleri size bakayım dedim..kaç dakikadır buraya giremedim yaa..site anasayfasında sorun var.yönlendirmiyorrr (
en sonunda girdimmmm

zafer benimdirrrr.. :))

ramellllllllllllll ne yaptın anlat bakimmmmm :))

aa bu arada pazartesi verdiğim bi dünya kanın sonucu çıkmışş..bugün doktorum aradı.herşey gayet güzel bir sorun yok dediii :)))

mayıs 25 de kuzenınım dugunu varr bırde uzun zamandan berıdır yanı kendımı bıldım bılelıı yakın akrabamın dugunu olmuyoo hep uzakdıı hiç özenmezdımm sımdıı en yakınımınn cocukluk arkdasım kankamm kuzenımm herşeyimin düğünüü varr vee ben ne gıycem koca göbüşlee bilmiyorumm:)))))))))))))))))))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…