Erken hamilelik belirtileri hakkında....

haklisinn canim benim o yuzden bu ay rahat olmak istiyorum hatta gun aşırı iliski yapmasak olurmu acaba diyorum yumurtlama günlerine onem versek? sizin nasil olmuştu kuzumm bide hic hap kullandinmi acabaa

eeee ben????benmde 1 haftam flan var devammı haala

azizemmm canım benimmm sen nerdeyse tummmmm supheliii gunleriii yakaladınnnnnnnnnnnn rahat olllll ha gerçekten istersen olmayı berabr tabiki o zaman ol hani calısma anlamında deil canmsın

el elden üstündür boş ver canım hamile kalıp kalmadığını inşallah hepimiz bi gün hamile kalıcaz annelik duygusunu tadıcaz 10 gün kardeş gibi yaşamayız da hani günaşırı çalışmaya devam etmek gerekir mi diye düşünüyodum aman neyse nolcak sanki çalışırız

ay gerçekten oylee yaa ben evlenmeden iliskiye girmek de kolay bise sanardim hamile kalmak da...ne zor islermiss :26: canim bise siracat sen dogum kntrol hapi kullanmismiydin

heehh bendee onu demeye calısıordum canım benim:) olur inşallahhhhhhhhhsiz yüreğinizi ferah tutunnnnnn bebeginizzde sizee tutunsunn

ay gerçekten oylee yaa ben evlenmeden iliskiye girmek de kolay bise sanardim hamile kalmak da...ne zor islermiss :26: canim bise siracat sen dogum kntrol hapi kullanmismiydin

yaptım oyle bi hata canm evlnmedn once basldm hatta doktrlr nrmalde evlenmdn 2 ay once daha uygn diince ama sağlık olsun 4 ay kadar kullanmış oldm bu durumda ama nerden bilecezz herseyin zor oldugunu

kızlar ben soranlara düşünmüyoruz henüz diyorum. bi de benim çocuğum olursa kv nin ilk torunu olacak o yüzden evlendiğimden beri sorar durur en son dedim daha düşünmüyoruz biz erken demiştim şimdi sormaz oldu olunca hani istemiyodunuz derse herkes kazayla oldu diyo ya ben de kazayla oldu derim olur biter. sorulae cidden insanın psikolojisini bozuyo. ki hiç stres yapamamız gerekirken

haklisinn canim benim o yuzden bu ay rahat olmak istiyorum hatta gun aşırı iliski yapmasak olurmu acaba diyorum yumurtlama günlerine onem versek? sizin nasil olmuştu kuzumm bide hic hap kullandinmi acabaa

yok canım ben hıc hap kullanmadım
bız bu ay gunaşrı yaptık adetımn bıtımınden ıtıbaren
yumurtlama gunlerını dogru hesaplayamayabılırsn
ozellıkle ınternet yalnış hesplıo
herkeste 28 gunu baz alıo ona dıkkat et

canım en iyisini yapıorsun oyle olması lazım..bn bir hta ettm bıraktım dedimm abowwwwww dilden dile yayıldıııı:) ben ne bilemmmm bir kişi bin kişiyee aktarcak..o yüzden artık kısmet baaklım diyorum diyecek başka birsey yok cunku bosverrr canımmmmm takmayın kimseyi önemli olan sizsiniz

azizemmm canım benimmm sen nerdeyse tummmmm supheliii gunleriii yakaladınnnnnnnnnnnn rahat olllll ha gerçekten istersen olmayı berabr tabiki o zaman ol hani calısma anlamında deil canmsın

OLMAK DEĞİL Kİ CANIM KONU AMA OLUCAM GBİ ((( bel ağrılarım dün başaldı beyaz akıntım var koyu şekilde kasıklarım desen ağırıyor başlıyorum yani

slmm kızlar nasılsınız.. çok özledim hepinizi ama ders çalışıyorum vaktim olmuyoo girmeye akşamları da eşim hep misafir kabul ediyoooo çok yoğunum anlıcanız sınavlarım geçsinnn burdayım yine yarın sınavlar dua edinnnn bana (((( CEtrinammmmmmmmmmmm canım benm adet olmuşun üzülme bitanemmm bütün aylar bizimmmm elbet olucakkk .... yeni yeni umutlar olur en azından adet görüyoruz yumurtluyoruz çok şükür bi sorunn yokkk dimi ama.. hem de daha ilk ayın tutması zaten düşük bi olasılıkk.. bugünü saymazsak 8günüm kaldı benm de.. hayırlısı olsun bakalım... Büşrammm sana da az kaldı stres yapma çok yapıyosunnnn belirti aramaya başlamışsın çok yıpranırsın tatalımm.. küboşumm her yazında beni unutmamışsın seni çok seviyorum canım benmmm.. özgeemmm cinsiyey, öğrendiniz mi aklımdasınnnnnnnnnn

OLMAK DEĞİL Kİ CANIM KONU AMA OLUCAM GBİ ((( bel ağrılarım dün başaldı beyaz akıntım var koyu şekilde kasıklarım desen ağırıyor başlıyorum yani

aynıları bende de var canımmm ben de üzüldüm biraz sabah sonra geçtiiiiiiiii napalım dünyanın sonu değil ya elbet bi zamanı varrrrrrrr

canım ben olmak derken hani esinle olmak istdgn zaman ol anlamında dedim yani istediğin gun olursaa kendinee kısıtlama koymaaa ayrıcaaa cok gecmişşş olsun geçer bu ağrılar inşallah dedim yaa belkii güzel seylerin habercisidir sende ki bu agrılar

canım benimmm hosgelldınnnnnnn umarımm çalışmanın mükâfatını alırrrsın hem sınavlarda hemde bebekte:) Rabbim sana da tum guzelliklerii nasipp eylesinnnn benimmm hayaller başka bahara kaldı kısmet kader canımmm ne güzell 8 gunun kalmıss az bi zaman hadi senlee busradan bu ay guzelllce haberler gelsinnn yinee senlensinn sayfamızzzzz

benim kv her şeyi naklen yayın yaptığı için öğrendim daha tazecik bi gelinken ona bi şey anlatmam. eşime diyorum hamile kalınca babaannene ben mi söylicek o çok istiyo torununun bebeğini görmeyi. eşim dedi ki gerek yok annem bütün sülaleye 10 dk da yayar

ben biraz cıkıyımm uyutuyum kendimi zorlaaa basımm agrıyorrr cok erken uyandımmmm uyumadımda doğru duzgunnnnn ogleden sonra geceersem yazarımmm..kendinizeee cokkk iyi bakın bu cuma günü ne varsa dilediğiniz Rabbim size onları nasip etsinnnn kedninizee cok iyi bakınnn..Allah a emanet olun.opldunuz

olsunn bbeğimm üzülmeee şbat ayııındaaa tekrar yeni umutlar filizlenirr... ben inanıyorum ki her şey çok güzel olucak.. canım benm inşallah Allahım bana şubat ayında hem sevgililer günü hem de doğum gnü hediyemi verir doğum günüm 14 şubattt :))))))))) geçen ay benle büşranın adeti gecikmişti belki de Rahim kendini hazırlamıştır bu ay için inşallahh isteyen herkese nasip etsin Allahımmmmmmmmm

yaptım oyle bi hata canm evlnmedn once basldm hatta doktrlr nrmalde evlenmdn 2 ay once daha uygn diince ama sağlık olsun 4 ay kadar kullanmış oldm bu durumda ama nerden bilecezz herseyin zor oldugunu

bende ayni hatayi yaptim malesef ondan sormustum kuzum sen yine az icmissin caniiimmmm bende simdi hap kullanip hamile kalanlar ne kadar zaman sonra kalmis onu merak etmeye başladım ya bebegiiim :26::26:

hosgeldin canimmm nasil gidiyor calisman sinavlarinda basarilar diliyorum sana kuzumm Allah yardımcin olsuun..adet gecikince rahim kendini mi hazirliyormus kuzum bat ne zamn seniin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…