Erken hamilelik belirtileri hakkında....

yok canım ben hıc hap kullanmadım
bız bu ay gunaşrı yaptık adetımn bıtımınden ıtıbaren
yumurtlama gunlerını dogru hesaplayamayabılırsn
ozellıkle ınternet yalnış hesplıo
herkeste 28 gunu baz alıo ona dıkkat et

bnde oyle dusunmustum canimm belki hesaplayamam diye adetime kadar gun asiri yaptık ama bize kismet değilmis demekki kuzum :26:

KIZLAR OVLSYN TESTİMDE ÇİZGİM YİNE OKADAR silik çıkmadııı acaba adete kadar koyumu olucak öyle olunca gebeliğe işaretmişşş
kimisi ovulosyon testiyle öğrenmiş hamileliğini acaba diyorumm.....benmde kalınlşırmı adetime ykın çünkü tamamen yok olamsı gerekıyor yada hafif görüncek benm belli yani çizgi atıcak FBCAN BİRAZDAN yorumlarınızı beklıyorum

slmm kızlar nasılsınız.. çok özledim hepinizi ama ders çalışıyorum vaktim olmuyoo girmeye akşamları da eşim hep misafir kabul ediyoooo çok yoğunum anlıcanız sınavlarım geçsinnn burdayım yine yarın sınavlar dua edinnnn bana :KK43:(((( CEtrinammmmmmmmmmmm canım benm adet olmuşun üzülme bitanemmm bütün aylar bizimmmm elbet olucakkk .... yeni yeni umutlar olur en azından adet görüyoruz yumurtluyoruz çok şükür bi sorunn yokkk dimi ama.. hem de daha ilk ayın tutması zaten düşük bi olasılıkk.. :KK16: bugünü saymazsak 8günüm kaldı benm de.. hayırlısı olsun bakalım... Büşrammm sana da az kaldı stres yapma çok yapıyosunnnn belirti aramaya başlamışsın çok yıpranırsın tatalımm.. küboşumm her yazında beni unutmamışsın seni çok seviyorum canım benmmm.. özgeemmm cinsiyey, öğrendiniz mi aklımdasınnnnnnnnnn:nazar:

aaaaa hoşgeldinnn nasılsın bebeğimmmmmmmmmmmmmmm

azize kardesim ben sana mesaj yollayamiyorum forumda 50 mesaji gecmem gerekiyormus o yüzden burdan yazayim dedim
evet hamilelikten önceki son adetim tam 40 gün arayla geldi ondan sonra adet oldum ve o son adet olusumdu sonra güzel güzel keciboynuzunu yedirdim ceviz findik fistik balla karistirim incir kürünüde yaptim canim sana ve tüm bebek isteyen arkadaslara dua ettim bu hayirli cuma gününde insallah kabul olur seninde kucagin bos kalmaz hayirlisiyla sag saglim alirsin kucagina yavrunu :)

Kizlar busranin bugunku ovulasyon testi bi bakinnn :)

Eklentiler

• $IMG-20140124-WA0000.jpg
    $IMG-20140124-WA0000.jpg
    13,4 KB · Görüntüleme: 51
azize kardesim ben sana mesaj yollayamiyorum forumda 50 mesaji gecmem gerekiyormus o yüzden burdan yazayim dedim
evet hamilelikten önceki son adetim tam 40 gün arayla geldi ondan sonra adet oldum ve o son adet olusumdu sonra güzel güzel keciboynuzunu yedirdim ceviz findik fistik balla karistirim incir kürünüde yaptim canim sana ve tüm bebek isteyen arkadaslara dua ettim bu hayirli cuma gününde insallah kabul olur seninde kucagin bos kalmaz hayirlisiyla sag saglim alirsin kucagina yavrunu :)

BENİM Bİ ÖNCEKİ ADETİM 1 GÜN SONRAKİ ADETİM 27 İ OLMAM GEREKİRKEN OCAK 1 DE OLDUM YANİ 30 GÜNDE BİR OLURKEN BU 34 E ÇIKTI UMARIM BU AY HAYIRLI HABERLER ALIRIM amin canım cümlemizin inşlhhh.. bende keçiboynuzuna devam edicem sürekli sadece beebk için değil eşimin sağlığı için gerçekten çok faydalı heleki kışın.. ceviz badem flan çerez olarak tüketiyor

kızlarr merhaba dileklerimizin olması için grup kurup salavati tefriciyeyi 4444 defa okuyalım mı

Kizlar busranin bugunku ovulasyon testi bi bakinnn :)

:KK9::KK52: aaa pozitif ne güzell. hayırlı uğurlu olsun. bir müjde daha aldık. hadi darısı başımıza. benim de yarın adet günüm. az önce test yaptım ama gölge gibi bişey var o da benim hayal dünyamdan kaynaklı olsa gerek. yani negatif. :26:

ayyy aklım gebelik testinde olunca ovulasyonu zihnim algılamamış . pardon arkadaşlar. :KK43:

Son düzenleme:
Canlarımm selamlar hepinize, malum bugün Cuma ve işler iyice sıkıda:KK43: ama hepiniz aklımdasınız tatlılarım.

Angeltavsan tatlım hastaymışsın geçmiş olsun canım aman dikkat et kendine olur muuuuu

Cetrina canım benim adet olmuşsun üzülme olur mu yeni bir ay yeni bir ümit tamam mı bitanem, bu ay daha sistemli olmamız lazım demekki…hiç canını sıkma canım

Gizz tatlım bu cetrina ve sana ben de 6 ay kadar doğum kontrol hapı kullandım. Bıraktıktan sonra 6. Ayımda kaldım hamile, hiç aceleci olmayın ilacın vücuttan atılması zaman alıyo biraz bol bol su için tamam mı güzelim

Ramell canım bi bebiş cennete gitmiş heralde ama diğeri sıkı sıkı tutunur annesine inşallah canım, kesen de iyi gelişiyomuş, sonra da kalp atışını duyacaksın daha minnacık annesi iyi bak ona tamam mı.

Fbcan güzelim seninle de fazla ilgilenemiyorum yaa ama aklımdasın, Büşra yazmış kanama varmış kese etrafında sanırım neler yapıosun doktor ne önerdi haberdar et bizi,Allahın izniyle bebişin sna sımsıkı tutunacak canımcımmmmm

Tutku güzelim bu aylarda bir isteksizlik var sende ki olur hiç takma bi süre sonra geçiyo hepsi ve sen mutlu bir anneye dönüşüyosun, bebişin accık yoruyor seni o kadar, ona iyi bak olur mu tabi kendine de:KK66:

Kübrakkk hayatım senin de giresin gelmiyor bu aralar heralde bebişin büyüdükçe sen de rahatlıycaksın canım içindeki isteksizlik herşey gidecek, napıyoruzz güzell düşünüyoruzzzz mutlu oluyoruz,bebişinle gelecek günlerini düşün onları hayal et tatlımmmm

Ariver kuzum çalışkan kızım benim:) nasıl gidiyo dersler inşallah hepsini güzelce verip hem iyi notlar hem de bebiş haberleri vereceksin bizeeeee

Büşraaa kuzum senin bu ovulasyon testi sapıttı sen son 2-3 güne kadar gün aşırı devam et ama bu ay alıcaz senden de güzel haberleri biliyorum bennnnn inaşşallahh allahın izniyleeee

Secido canım senden naber, bebeğimmm inşallahhh yummurtların çatır çatır çatlıycak iğneden sonra sonra da minik bi bebiş gelecek o göbüşeee inşallahhhh

Özgemmm kuzummm napıosunn sen nerelerdesin, nasıl bebeğin sen nasılsın, çok dikkat et kendine de bebişe de canımmm olur muuu

Yasen tatlım ailen gelmiş ne güzel ne mutlusundur, keşke benimkiler de gelsegözün aydın ama canım tadını çıkar

Ve diğer kızlar adını unuttuğum varsa kusura bakmasın elimden geldiğince takip edip yazmaya çalışıyorum ama tabi unuttuklarım olmuştur, hepinizi seviyorummm kızlarrrrr, herkesi hamiş yapıcaz sonra da doğurtucaz burda tabi önceliği ben çekicemöpüldünüz çookkk

:KK9::KK52: aaa pozitif ne güzell. hayırlı uğurlu olsun. bir müjde daha aldık. hadi darısı başımıza. benim de yarın adet günüm. az önce test yaptım ama gölge gibi bişey var o da benim hayal dünyamdan kaynaklı olsa gerek. yani negatif. :26:

ayyy aklım gebelik testinde olunca ovulasyonu zihnim algılamamış . pardon arkadaşlar. :KK43:

:))) canım alahmı söyletti nee:))) ama bu ovlsyon testimmm:))))

Canlarımm selamlar hepinize, malum bugün Cuma ve işler iyice sıkıda:KK43: ama hepiniz aklımdasınız tatlılarım.

Angeltavsan tatlım hastaymışsın geçmiş olsun canım aman dikkat et kendine olur muuuuu

Cetrina canım benim adet olmuşsun üzülme olur mu yeni bir ay yeni bir ümit tamam mı bitanem, bu ay daha sistemli olmamız lazım demekki…hiç canını sıkma canım

Gizz tatlım bu cetrina ve sana ben de 6 ay kadar doğum kontrol hapı kullandım. Bıraktıktan sonra 6. Ayımda kaldım hamile, hiç aceleci olmayın ilacın vücuttan atılması zaman alıyo biraz bol bol su için tamam mı güzelim

Ramell canım bi bebiş cennete gitmiş heralde ama diğeri sıkı sıkı tutunur annesine inşallah canım, kesen de iyi gelişiyomuş, sonra da kalp atışını duyacaksın daha minnacık annesi iyi bak ona tamam mı.

Fbcan güzelim seninle de fazla ilgilenemiyorum yaa ama aklımdasın, Büşra yazmış kanama varmış kese etrafında sanırım neler yapıosun doktor ne önerdi haberdar et bizi,Allahın izniyle bebişin sna sımsıkı tutunacak canımcımmmmm

Tutku güzelim bu aylarda bir isteksizlik var sende ki olur hiç takma bi süre sonra geçiyo hepsi ve sen mutlu bir anneye dönüşüyosun, bebişin accık yoruyor seni o kadar, ona iyi bak olur mu tabi kendine de:KK66:

Kübrakkk hayatım senin de giresin gelmiyor bu aralar heralde bebişin büyüdükçe sen de rahatlıycaksın canım içindeki isteksizlik herşey gidecek, napıyoruzz güzell düşünüyoruzzzz mutlu oluyoruz,bebişinle gelecek günlerini düşün onları hayal et tatlımmmm

Ariver kuzum çalışkan kızım benim:) nasıl gidiyo dersler inşallah hepsini güzelce verip hem iyi notlar hem de bebiş haberleri vereceksin bizeeeee

Büşraaa kuzum senin bu ovulasyon testi sapıttı sen son 2-3 güne kadar gün aşırı devam et ama bu ay alıcaz senden de güzel haberleri biliyorum bennnnn inaşşallahh allahın izniyleeee

Secido canım senden naber, bebeğimmm inşallahhh yummurtların çatır çatır çatlıycak iğneden sonra sonra da minik bi bebiş gelecek o göbüşeee inşallahhhh

Özgemmm kuzummm napıosunn sen nerelerdesin, nasıl bebeğin sen nasılsın, çok dikkat et kendine de bebişe de canımmm olur muuu

Yasen tatlım ailen gelmiş ne güzel ne mutlusundur, keşke benimkiler de gelsegözün aydın ama canım tadını çıkar

Ve diğer kızlar adını unuttuğum varsa kusura bakmasın elimden geldiğince takip edip yazmaya çalışıyorum ama tabi unuttuklarım olmuştur, hepinizi seviyorummm kızlarrrrr, herkesi hamiş yapıcaz sonra da doğurtucaz burda tabi önceliği ben çekicemöpüldünüz çookkk

inşlh öyle olur bitanem inşlhhhh dualarımızı eksik etmeyelim tüm isteyenlere Mevlam nasip eylesin..(Ne eylerse güzel eyler :))))

olsunn bbeğimm üzülmeee şbat ayııındaaa tekrar yeni umutlar filizlenirr... ben inanıyorum ki her şey çok güzel olucak.. canım benm inşallah Allahım bana şubat ayında hem sevgililer günü hem de doğum gnü hediyemi verir doğum günüm 14 şubattt :))))))))) :KK16: geçen ay benle büşranın adeti gecikmişti belki de Rahim kendini hazırlamıştır bu ay için inşallahh isteyen herkese nasip etsin Allahımmmmmmmmm :emir_bebek:

yok canımmm benimmm üzülmüyorummm yani üzüldüm ama heder olacak kadar deil:KK16: handiiii sennnndeeee bu ayyyy verrrrr haberiiiiiii bize..inşallahhhhh hepinizden güzell haberlerrr alırızzz bu ay:KK16::KK16::KK16:

bende ayni hatayi yaptim malesef ondan sormustum kuzum :KK43: sen yine az icmissin caniiimmmm bende simdi hap kullanip hamile kalanlar ne kadar zaman sonra kalmis onu merak etmeye başladım ya bebegiiim :26::26:

canımmm ona hicc kafa yormaaa onu almayı bir gun bile unutan hamile kalabiliyor onuda gordum..aynı donemde beraber doğum kontrolü kullandıklarım benden sonra bıraktı ilacı ve benden once hamile kaldı onuda gordum o yüzden hapların pek birr artısı ya da eksisi yok canım bnm:KK16:

cok cok teşekkür ederim canımmmm emsajın ve desteginnn için artık kısmet ne zamanaysaaa inşallah sen nasılsınnn umarımmm iyisindirrr:KK16::KK16:

balımmmmm ısteksızlık dogaldırr topıge gıresım bıle gelmıyooo artıkk :) valla giriyorum arada yazıyorum oda ıyı oldugum zamanlar güzell annecık bıızz ıyıyızz allahın izniyleee inşş ılerkıı haftalarda daha ıyı olucazz :)) sende ıyı ol emi :)

kubra sabah vardı mesaj attım ama görmedi galiba canım cıktı :KK14:

iyimii acabaa canımm :) girmemezlık yapmazdıı galıba o ada kötü olmayaa başladıı amann ıyı olsunlar da :) sabahh siteyı açmamlaa kapatmamm bi olduu yaaa :) rahatsız etttı nedense

X