Erken hamilelik belirtileri hakkında....

tatlışlarrr,canlarımmmmm ben yemeğe geççiyorum sonra biraz yoğun çalışmam lazımmm. cevap veeremediğim olmuşsa ya da hatrını soramadığım kırılmasın bana olur mu:26: hepinizi seviyorumm ve her zaman yanınızdayımmmmmmm

iştee bu tarif edilemez mutluluk bunun anahtarıııı püf noktayııı çözmüşsün bebeğimmmmm..
Ayyy şimdi nasıl mutlu oldummmmm anlatamammmm :))
önemli olan senin mutlu olmannn..boşverrr eşin sinir olsun..güzel haberi alınca sende ona mutlulukla şok etkisi yaratırsın :))
bu ay olacakkk İnşallahhhhhhhhhhh :))

hakkatenn bebislerimiz hemen hemenn ayningidiyoo bakalimm sali gunu doktor kac haftalik dicek degisebiliyoo yaa :)) sen pazartesi gidiyosun oh ne guzell bi gun bile kaar :) hehe

yani sloganına bayıldım canımmmmm harikaaaaa:):) bu mutluluk ve pozitiflik olayını herkese yayalımmm mutlakaaaa

heheh :)) öğretmenim kimmm ) tabikii senn..
öğrenciliğim nasıl hocammm :))

valla bir baktım herkes yine bunalımcan :))

Afiyet ball sekerrr olsun canimm sanada bebeginedee yarasinn cici bakin kendinize :)) kolay gelsin

ya ewet ya eşimde ole dio bzımkı bıze benzemıcek mınık olcak heral dıo canım...
yarını ıple cekıorum
bıde dıorumkı akşam dewlete gıdıp kan wersem mı kı yukselmışmı dıye

evett sizinki geç büyüyüp kocaman bir delikanlı ya da güzel bir genç kız olacak :))
naz yapıyor annesiyle babasınaa :))
bebeğim baka bu arada 3 haftalıkmış ariverin tanıdığı hesaplamışş :))
yani bizim tahminlerimiz doğruu :))
sen doktora bu siteyi söyle azıcık ona eğitim verelimmmm :))

neyse kızlar ben çıkıyorum biraz ders çalışıyım sonra evi toparlıyım sonra da gelirim öpüldünüz hepinz kimse canını sıkmasın pozitif düşünün pozitif olsunnn

tamam bebeğimmm..öğleden sonra görüşürüzzz :))) muuuccckkkkkkkkkkkkkk

he o bana dıo ole ınternete gırıp herseyı okuyup kafanı karıştrma dıye canım...
uste cıkıo bıde
nese ben yemege cıkıorum canım

inşallahhh canımmm :)) işte hamile olduğu ay insanın içini tarif edilemez bir rahatlık ve huzur sevinç kaplıyor.bunu kızlar bir anlasa herşey daha iyi olacakkk..
evet etkileniyor maalesef..o yüzden takmamak için uğraşıyorum :))

afiyet bal şeker olsunnn..bebişine lop lop et olsun pıt pıt yağ olsunnnn :))
canımm aklım hep sende ve bebişindee..seviyorum ikinizideee :))

canım yapım hamileyim yaaa bi tuhaf oldum degişik bi duygu sende yap benim testten alıpp

aaaaaaaaaaaa aman allahım eioiera cok cokkkkk sevindim yaaaa inanmıyorumm doktora git hemen tatlim Allahim hayirlisiyla bebisini de kucagina aldirsin insallah taze annecikkk bende şimdi dışari cikacaktim ayy bnde alip yapim yaaa umutlandim bnde kuzuuuum

hakkatenn bebislerimiz hemen hemenn ayningidiyoo bakalimm sali gunu doktor kac haftalik dicek degisebiliyoo yaa :)) sen pazartesi gidiyosun oh ne guzell bi gun bile kaar :) hehe

evettt kanki onlarrr :))
ben senden bir gün önde gidiyorum muayene konusunda :)) bak onda bile telaşlıı :))) gel yer değiştirelimm o zaman :) ya da doktorlara söyleyelim aynı gün gidelim doktorlara :))
valla Allah.'ın izniyle bir pazartesi gelse birde kalp atışını duysammm daha ne isterim kii şuannn :)
ama biliyorum benimle ve güzelce büyüyorr :))

he o bana dıo ole ınternete gırıp herseyı okuyup kafanı karıştrma dıye canım...
uste cıkıo bıde
nese ben yemege cıkıorum canım

Allah'tan o karıştırmıyor kafanıı :))
yaa alem bu doktorlarrr :))
afiyet olsun canımm..
bebişinee yarasın..yarasın ki çabuk büyüsün annesiyle babasını telaşlandırmasınn :)

Canim ya ne guzell olurduu dimii keske bende gitmisken kalbinide duysamm belkide duyarimm ne belli o gunee taaa dur bakiyim kac günlük oluuoo sali guni 6 arti 5 oluyoo benim hesabima gore senin kaccc :))

Kizlaaar tunaydinnn :)))

Busranin bugunku ovulasyon testi :)

Eklentiler

• $IMG-20140116-WA0001.jpg
    12,6 KB · Görüntüleme: 43
Canim ya ne guzell olurduu dimii keske bende gitmisken kalbinide duysamm belkide duyarimm ne belli o gunee taaa dur bakiyim kac günlük oluuoo sali guni 6 arti 5 oluyoo benim hesabima gore senin kaccc :))

dur bende hesaplayayım :) benimde pazartesi 6+5 oluyor :))
aynıyız bebişimm :) ben duyarsam kalp atışını sende duyarsın :))) inşallahhh tabiiiii :))
aaa şurda benim 3 günüm senin 4 günün kaldı duymamız içinn :))

kızlarrr ben yemeğe çıkıyorummmm :))

cetrinaa gördümmm seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)) ama yemekten sonra burda olursa yazışalımmmm :))
durumlar nediirrrr??
bu ay senden çoook ümitliyimmm haberin olsunnnnnnnnnnnnnnnn :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…