Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kuzum varya ben gs liydim şimdi şov yapacağı yerde hayatım sen hangi takımlıydın ben hemen fenerliyimm tabi aşkım diyorum bu kabarıyor beni tanıyanlarr şokkk tabii :) canım çevirdikleri var zaten iddiaya girip :)kuzumm keşke beraber bir şeyler paylaşabilme şansımız olsa ama birimizin bacakları kırılabilir :)

kubracım tutkuyla senın aynı gun deılmıydı adet gununuz..nasıl onun susam gozukmedı...dollenmeden kaynaklımı oluo kı

bebeğim son adetimiz aynı ama döllenme farklı olabilir :))) benim tahmini 20-23 arası :)
benimki göründü hem kesede hem içinde beyaz nokta gibi :))
iri bebek mi olacak benimki acaba :)) hahahahah

aynen canim ya benimle evlenenler de bebis sahibi yada hamile.insanlar fazla dusuncesiz aslında yapacagimiz pe
k bişe yok hayirlisiyla bizede kismet olur inşallah canim benim uzulup stres yapmamamiz lazım aslinda sonra gelsin bebisleerr :)

bende takım tutmuyordumm :) eşimin arkadaşlarıda bilir tutmadığımı ama artık fenerli oldum :)
valla fenerliler hep böyle deli dolu demek ki:)
keşke canım benimm..aynı şehirde olsa olabilirdi belki ama olsun bizde buralardan yazışacağız artık :)))
bacaklar kesin kırılır ama bebişler sayesinde kurtulabilirdik:)

bebeğim son adetimiz aynı ama döllenme farklı olabilir :))) benim tahmini 20-23 arası :)
benimki göründü hem kesede hem içinde beyaz nokta gibi :))
iri bebek mi olacak benimki acaba :)) hahahahah

benım eşimin kuzenının eşi bıraz uzun oldu
nese doğum yapacak marttı dogumu
doktr demışkı martı beklersek bebek 4 kıloyu gececek alalım

benım eşimin kuzenının eşi bıraz uzun oldu
nese doğum yapacak marttı dogumu
doktr demışkı martı beklersek bebek 4 kıloyu gececek alalım

tanımını sevdimm :))
maşallahhhh neyle beslemiş bebeğiii :))) kendi kilosu nasıll? bideee yaa daha 2 ay varrr 7 aylık mı olacak?

hahaha evetttt yaa kurtuluruz gerçi benmki girdiğimi biliyor ama bu kadar olduğunu ve bukadar samimiyet olduğunu ve bu kadar derin şeyler konuşulduğunu bilmiyor :) fenerlilerde var bir kırıklık evet :)

tanımını sevdimm :))
maşallahhhh neyle beslemiş bebeğiii :))) kendi kilosu nasıll? bideee yaa daha 2 ay varrr 7 aylık mı olacak?

yok şubatta alacaklar bebeı canım bende anlamadım 8 aylık dogmuş olacak yanı..
kız kendısıde kıloluydu zaten hamış kalmadan once babada ole
doğal yanı

hahaha evetttt yaa kurtuluruz gerçi benmki girdiğimi biliyor ama bu kadar olduğunu ve bukadar samimiyet olduğunu ve bu kadar derin şeyler konuşulduğunu bilmiyor :) fenerlilerde var bir kırıklık evet :)

benim eşimde öyle..bu kadar samimiyeti bilmiyor..bilse tanımıyorsun daha neden sürekli giriyorsun..uzak dur bilmem ne diye başlar :))

yok şubatta alacaklar bebeı canım bende anlamadım 8 aylık dogmuş olacak yanı..
kız kendısıde kıloluydu zaten hamış kalmadan once babada ole
doğal yanı

oooo deseneee tosuncukkk geliyorrr :)) anne tosun baba tosunn :)))
tosuncuk ailesi :))
maşallahhh canımm.. iyi bakmış bebeğine..
Alllah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :)
sen kucağına alma bebeği :))))

benim eşimde öyle..bu kadar samimiyeti bilmiyor..bilse tanımıyorsun daha neden sürekli giriyorsun..uzak dur bilmem ne diye başlar :))

her ayrıntıyı anlatmaya gerek yok eşlere kızlar...benımkı buraya gırıp kafama takıorum dıye kızıodu bıara..

canım aklına takılsın dıye solemedım bunda akla takılcak ne war
ne guzel gormuşsun keseyı
bıde ben gorebılsem kan degerım yukseldımı onu bıle bılmıorum

dış gebelıkden kurtuldum bu seferde aklıma bıoş gebelık takıldı yaa :) ınss gorursun sende canım şurda ne kaldı çarsambaya kesenın 18 mlim olması gerekırmıs bebek gorunmesı ıcın benım kı daha 9 sanırım ondan görünmüyor ki ondan gorunmuyormuss zaten :) ama ınsanın içi rahatlıyoo yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…