Erken hamilelik belirtileri hakkında....

benim eşimde öyle..bu kadar samimiyeti bilmiyor..bilse tanımıyorsun daha neden sürekli giriyorsun..uzak dur bilmem ne diye başlar :))

ben söyleddimmm ya erkeklerse diyorrr :) ne konuşuyorsun ne soruyorlar sana falann diye paranoya yaptımm anlaşıldı tamam dediim susutumm :)

kız yerınden kıpırdamadı...
kayınwalıdesı koydu kaldırdı onunden
oh ne guzel demı

canım şurda senın şırıngalı gunlerın daha dun gıbı..hamış oldun bıde 2 ay gectı..zaman cabuk gecıo..cınsıyet kacıncı haftada bellı oluo

ayyy evettt ya allahh o şırıngayıı bulandan razıı olsunnn :) aklıma getirenden de :) 16.haftadan sonra kuzum

ben söyleddimmm ya erkeklerse diyorrr :) ne konuşuyorsun ne soruyorlar sana falann diye paranoya yaptımm anlaşıldı tamam dediim susutumm :)

aynı cevap benim eşimden de geldi ya erkeklerse emin misin?
ya anlatıcam erkek olsa nerden bilecek bizim bu ayrıntılı konuşmalarımızı :) ama ben ayrıntılı anlatmadığım için bişe bilmediğinden sadece erkeklerse diye yorum yapıp bende net cevabı alınca uzatmadı :))

iki kadın dogumcuya gittim ikiside takibe gerek yok dedi..benim eşimde radyolog ultrason sürekli elinin altında.. olmadı ona takip ettireyim yumurtaların durumunu..hoş eşime göre de gerek yok..ben boşuna evhamm yapıyor musum.. artık biraz dişimi göstererek yaptıracam :))

ay yawrum ya kıyamam ben ona..naz yapıo annesıne..gostermıo kendını hemen..
sende ben gıbısın..bende takıorum kafama ya dış gebelıkse dıye..
dış gebelığı nasıl anlarız canım

oyy oyyy mikroskobik yavrumm benmm :) casper bebek o şimdiii ben öyle diyordumm :) görünecek annesiiii merakk etmee küçük daha ne yapsın :)

kıyamamm ben onaa yaa ama :) görünmemesi inşş gerçekden normaldir insanın aklına takılmadan olmuyor işte hemen sorayım sımdıı sana hehe sen dedın yaa 6. haftanın ııcndeydı dıyee yanı 6+4 felan o cıvarlardamıydı :) keseyı ve bebegı gordugunde canım unutuyorum sureklı peki kalp atışlarını ne zaman duymusdun gerçi yılbasındaydıı da kac hafta kaç gunlukdu o duydugun gün :)

QUOTE=kubrakk;33494650]bende aynı 34 beden :)) bu modda devam ediyorum :)) henüz bir değişiklik yok sen gibiyim bende iştahsız :))
ama bebişle ne olur bilemiyorum :))
belki benimde öyle bir süre iştahsızlık olabilir.çünkü hamile olduğumu öğrenmeden önceki bir hafta deli gibi yiyordum :) eşim şoktaydı maşallahh nasıl yiyorsun diye :))

yok yok daha önüne geleni yemezsin biliyorum :)) tut kendini yemeee :))
hahahah:)) hamile sporun iyiymiş ama haftada en fazla ikii.. daha fazla yokk..bugün doktorum öyle dedi..sen fazla yapma yinedee
hamile platesi var yaa :) benim doktor onu önerdi :))
yaa seninki dama atılır mııı :) o bir balllll o birrr cannn o bir annesi kuzusuuu o birrrr minnakkkkkkkkk :)[/QUOTE]

valla kuzum ben işte 2 aaydan beri yiyorum 3 kilo almışım tutayım diyorum kendimi bunuda yiyeyim sonra diyip her şeyi yiyorum :))) eşimde ayrı yediyor :) bende 1 hafta iştahsızlık oldu onun dışında hep bu haldeydim ama artık dikkatedeceğim kuzum benm boyumda kısa 1.65 tombik olurum valla yuvarlanırım artık :)

kuzum biz ilk 2 hafta hiç yapmadık sonra doktor onayıyla 2 ye başladık şimdi bezen 3 oluyor eşimde korkmuyor artık :) şimdi yarın kontrol var doktor 3.aya kadar dikkat demişti benmkide doldu yarın bir sürü testimiz varmış :S kontrolden sonra soracağım işte artık sıkıntı var mı diye muhtemelen devamm diyecek :)

oyyy teyzesiii teşekkürlerr minnagımm çıkarıp sevip yerine koymak istiyorum bazen :) kocama söylüyorum delisin sen ya düşündüğü şeye bak diyor bana :)

kuzum 6+2 diydi sanırım bebişle keseyi gördüğümde ve kalp atışını tam bir sonraki kontrolde gördük çok acele etme bitanem normal görmemen

ben bu doktorları anlamıyorum..gerek yok ne demek ya.?
siz ne zamandır çocuk istiyorsunuz ve çalışıorsunuz?6 ay olmadıysa da öyle diyorlar canım :)
eşin bu işin ustasıymış :) bence doktora bile gerek yokkk yumurta takibi için :)) çünkü eşin çok rahat yapar :)

ay yawrum ya kıyamam ben ona..naz yapıo annesıne..gostermıo kendını hemen..
sende ben gıbısın..bende takıorum kafama ya dış gebelıkse dıye..
dış gebelığı nasıl anlarız canım

degerlerın güzel artmış dedi canm zaten kanama felan oluyorr bebek gıtt gıte buyuduguu ıcın nerde buyuyorsa oraya baskıı yapıyor meselaa tuplerdeysee canın yanıyormus karı n agrısıı baş dönmesi göz kararmasıı sonra boyun agrısıı felann farklı bişeymiş yanii annecik anlıyormuşş bıseylerın ters gittini :)

ayyy evettt ya allahh o şırıngayıı bulandan razıı olsunnn :) aklıma getirenden de :) 16.haftadan sonra kuzum

cnm ben konunun başını kaçırdım ama..cok özel değilse şu şırınga olayını anlatır mısın? spermler ilişkiden sonra geri çıkıyor diye mi uyguluyordun..

cnm ben konunun başını kaçırdım ama..cok özel değilse şu şırınga olayını anlatır mısın? spermler ilişkiden sonra geri çıkıyor diye mi uyguluyordun..

yokk birazz daga farklııı :) boşverrr eskide kaldıı benmm için :)

küboşumm senın kese hakkında doktor ne dedıı kaç milimm mişş bebecık gorunduu yaa sımdıı senın n kesenn o zaman belırlı sevıyey gelmışş nolru hatırlamıorum deme kesecıgın kaç milim di :)

şuan için bı lekelenme fılan yok canım..olmasında cok korkarım..sadece iç çamaşırında ız bırakan akıntı oluo bukadar..carsamba bı gelsın artık yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

valla kuzum ben işte 2 aaydan beri yiyorum 3 kilo almışım tutayım diyorum kendimi bunuda yiyeyim sonra diyip her şeyi yiyorum :))) eşimde ayrı yediyor :) bende 1 hafta iştahsızlık oldu onun dışında hep bu haldeydim ama artık dikkatedeceğim kuzum benm boyumda kısa 1.65 tombik olurum valla yuvarlanırım artık :)

kuzum biz ilk 2 hafta hiç yapmadık sonra doktor onayıyla 2 ye başladık şimdi bezen 3 oluyor eşimde korkmuyor artık :) şimdi yarın kontrol var doktor 3.aya kadar dikkat demişti benmkide doldu yarın bir sürü testimiz varmış :S kontrolden sonra soracağım işte artık sıkıntı var mı diye muhtemelen devamm diyecek :)

oyyy teyzesiii teşekkürlerr minnagımm çıkarıp sevip yerine koymak istiyorum bazen :) kocama söylüyorum delisin sen ya düşündüğü şeye bak diyor bana :)[/QUOTE]

olmazsın tombik olmazsınnn :))
iyi olacak inşallah canım herşeyy..
iyi sonuçlar alacaksın inşallahhhh..herşey güzel gidecek.. içini ferah tut :)
hahahha :)) çıkarıp sevip koymak güzel olurmuş vallaa :))))))))) fikir süperrr :)

şuan için bı lekelenme fılan yok canım..olmasında cok korkarım..sadece iç çamaşırında ız bırakan akıntı oluo bukadar..carsamba bı gelsın artık yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

azzz kaldıııı yatcaz kalcaz yatcaz kalkcazz hopp bebişş ekranda tamm annesinin karşısındaaa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…