Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım yanlış hatırlamıyorsam 11-13 milim arası bişey dedi..
ben o heyecanla zaten uçmuşumm :) ultrason kağıdım elimde şuan sen sorunca bakayım diye aldım..
13 mm yazıyor :)
hatta ultrasona göre 6+1 mişim ben :)

kuzum 6+2 diydi sanırım bebişle keseyi gördüğümde ve kalp atışını tam bir sonraki kontrolde gördük çok acele etme bitanem normal görmemen

hımm ben gittigimde kaç oluyorumm kesenin 5+0 günlük müş böle arada oynama olabiliyormuş ben 5+4 bılıyordumm sımdı haftaya salıya kaç oluyorum artık ben 5+0 dan hesaplıcamm ama beebkk farklı oalbilirmişş keseye göre bakalım salı belı olacakk herşey :)

kübra sennle benm aramda nasıll 3 haftaa oluyorrr :))) imkansızz buu :) ben 3 haftalık hamileyken sen hamile mi kalmış oluyorsun yani ? ama ben hamileydim 6 haftalıktım sen daha hamiş değildinnn yaaa biri bana bunu anlatsın valla ben anlamıyorum bu işleriii

hımm benımkınden büyükmüş senin susamın:) maşallahh demekkki döllenmeyle alakalı:)

canım benım son adet 12 aralık...benımkını hesaplasana bı ya elındekı kagıda gore...senın bebişmi 6+1 miş

5+0 a göre haftaya salı tam 6+0 olmuş oluyorsun işte o zaman görebilirsin bak senn de döllenme geç olmuş demekki

aynen ya benımde kafam karıştı bebeım kac gunluk onu bıle bılmıorum....

benmkin de 24 mm yazıyor aramızda azıcık farkk var :) ama tabi bu geçen perşembe

şuan için bı lekelenme fılan yok canım..olmasında cok korkarım..sadece iç çamaşırında ız bırakan akıntı oluo bukadar..carsamba bı gelsın artık yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
korkmaa canımm göreceksınn kesecıgını de bebegınııde ama senınde benım gibi olursa sakın korkma bak döllenmeyle alaakalı olabiliyorr eger kese ıcınde bebek gorunmezse korkmaa tamamm mıı daha mınnak senınkı :) benımkıde mınnak :)

evet 6 ay olmaı sayılır..3. denemeydi bu ay..ilk denemede tuttu..kalp atışı yavaştı sonra durudu kürtaj oldum.. 2 ay bekledim... 2. denememizde kimyasal gebelik oldu.. bu ay da tutmadı..şubat 4. deneme olacak..

evet şu doktorların 6 ay 1 sene deneyin takıntısı beni öldürecek..benim eşimde her işin kitabına uygun yapılması konusunda takıntılı oldugu için daha erken diyor..bu ay ısrar edecem..umarım kabul ettirebilirm..

keseyi görmek,kalp atışını duymak için neredeyse 2 günde bir yanındaydım..o zamanda bunaltmıştım.. ama olulumlu düşünmek ben hep tedirgindim..sonuda öyle oldu..

senin ne güzel oluşmuş güzel devam eden bir gebeliğin var.. kese ve kalp atışıyla ilgili hep olumlu şeyler düşün..sonu güzel olsun inş..:))

kimyasal gebeliğinde kac gun sonra adet oldun canım

canım bebeğin kesesi öyle görülüyor..kesenin durumu öyleymiş..şuan 6 haftalık zaten bebeğim..
bende hesaplamayı anlamıyorum (
en güzeli ben pazartesi yine gidicem o zaman bir sorayım.
benim döllenme zamanım 21 aralık..
ama doktorlar son adete göre hesaplıyorlar.o yüzden.6 . hafta oluyor :) böyle dedi doktorum :)

canım benım son adet 12 aralık...benımkını hesaplasana bı ya elındekı kagıda gore...senın bebişmi 6+1 miş

bebişkom şimdi benim doktorun hesabına göre bu perşembe senin tam 5 hafta oluyor..
yani bu durumda senin şuan 4+4 oluyorsun :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…