Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kuzummmmmmmm bu ne güzel yazı böyleee :))))) aminn bebeğimmm aminnnnn :))
hepimizin gönlünden geçenleri nasip etsin bizlere canım benimmmm :)))

bebişim misminicik işte teyzişkosuu :))
senin bebişin napıyorrrr :))) minnak kuşumm benim o :=)

Kesecikk gorundu bebecik sali gunu kese sanirimm 5 hafta 0 gunlukmus ama bebegi bilmiyorum saliya randevu yazdi

oyyy yerimmm o keseciğiiii :)))
amanınn minicikmiş dahaaa :)) oyyyyy oyyyyy..
maşallahh canımmm..Rabbim kalp atışlarını duymayıda sağlıkla mutlulukla eline almayı da nasip eder inşallahhhhh :))

canım hayırlı olsun cok sewındım..
beklemek zordur bılırım..
kac gunluk gecıkmenden sonra kan testı yaptın

Normal regl tarihim bugün ben sabırsızlık yaptım ve adetimden 2 gün önce test yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı.Kan testine gittim Cumartesi günü değerim 20 çıktı.Bu sabah tekrar gittim 60 olmuş.

benmkide misminicikk teyzesii :) bol bol yemek yedirtiyorr banaa 3 kilo almışımm şu an da elimde yarım ekmeğe sandiviç varr :) azıcık dikkat etmm lazımm şuan yediklerim bana gidiyor ona değil yavrum rezervden yiyor şimdi :) dikkat etmekte yarar var dikkatli olun kızlar :) kilo alamayan ben 3 kilo almışım daha 9.hafta :)

oyyy yerimmm o keseciğiiii :)))
amanınn minicikmiş dahaaa :)) oyyyyy oyyyyy..
maşallahh canımmm..Rabbim kalp atışlarını duymayıda sağlıkla mutlulukla eline almayı da nasip eder inşallahhhhh :))

Icim rahatladi yaa kesen cok guzel dedii ve 9 ml mo nymis 18 mlm olduğunda bebecik görünür mus haftaya sali gidicem inşş ohh bee heheh :)))

yoookkk o üzülmesin kıyamammm iyi olsun çarşamba günü bana görünsün :)

aynen canım tabi ki farketmez sağlıklı olsunlar da, canım şimdi ayın kaçında gidiyorsun kalp atışı için şimdi de onun heyecanı var dimiii :)

oyyy onu ben yerimmmmmmmmmmmmmmmmmm :)) ikinci gözağrım benimm o :))
teyzesinin minikiii :))
iyi başlamışsın canım :) dikkat et sen yinede yediklerinee :)
benim pek iştahım yok yaa yemeğe oturmadan önce aç gibi hissediyorum masaya oturunca geçiyor o hissim.
benimki rezervden yesin ama zaten pek rezervde yokkk hahaha :))

ay ne guzel darısı benım başıma...
keseyle bebegın gunu farklımı oluomuş canım

Daha kesen 5 hafta 0 gunluk belirli bi buyukluge geldiginde gorunur dedi evt canim farkli oluyor :) benim 9 milimmis ama 18 milimde bebek görünurmus

işte iyi düşün ki üzülmesinnn :)) o seninlee için rahat olsunnn :)) mutlu olacağın şeyler yap )
haftaya pazartesi gideceğim canımm :))
Allah nasip ederse duyacağım kalp atışlarınıda :)
valla keseyi gördüm yaa nasıl mutlu oldum anlatamamm..sürekli sırıtarak bakıyordum ekrana :)) eşimden şoka girdii :))
evett şimdi de kalp atışı heyecanı başladı.. nasıl geçecek bir hafta diye düşünüyorum :)) ama elbet geçerr koskoca aylar geçti bir hafta mı geçmeyecek :)) bak bugün bitiyor bileee :))

Icim rahatladi yaa kesen cok guzel dedii ve 9 ml mo nymis 18 mlm olduğunda bebecik görünür mus haftaya sali gidicem inşş ohh bee heheh :)))

heee sen keseyı gordun yanı canım bende sandım ıcındekı susamıda gordun
carsamba bende 5+0 olcam keseyı gorurmuyum kı
sen daha fazla gun deılmıydın ya benmı yalnış hatrlıorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…