Erken hamilelik belirtileri hakkında....

oyyy onu ben yerimmmmmmmmmmmmmmmmmm :)) ikinci gözağrım benimm o :))
teyzesinin minikiii :))
iyi başlamışsın canım :) dikkat et sen yinede yediklerinee :)
benim pek iştahım yok yaa :KK43: yemeğe oturmadan önce aç gibi hissediyorum masaya oturunca geçiyor o hissim. :KK43:
benimki rezervden yesin ama zaten pek rezervde yokkk hahaha :))

kuzumm zaten benmde pek rezervde yok 34 beden bir hatundum ben ama iyi başladım yemeye bazen bende de iştahsızlık oluyor özellikle bir kaç gün önce vardı yaklaşık 1 hafta sürdü ama şimdi topraladım sürekli açımm canım ya :) önüme ne gelirse yiyip geçiyorum tazmanya canavarı gibi oldum :))) artık 9.haftadayız yarın kontrole gideceğiz ilşkiyi arttırıp öyle zayıflamam lazımm :) bu hamile sporuu işte :) yaa tezzesii benm bebişin pabucu dama atıldı tabii bebiler artınca :)

o zaman hala favorim senin kocann :)))

ooo bebişlerimiz aynı takımlı olacak deseneee :))
benim eşimde fanatik fenerliii :))

tabii canımm benm kocam bu konularda usta :) birde heycanla almış gelmiş elinde sallaya sallaya ya kız olursa dedimm gözlerii parladıı olsun babasının kızı o dedi :) kırık benm koca ya kesin fanatik yapar yani kız erkek farketmez yiğenlerini rüşvetle ele geçirmiş babaları kızıyor küsüyor yapma ayıp diyorum hiç aldırmıyor :)

bu ay en güzel haberini alırsın inşallah canımmm..
önümüzde bol çalışmalı bir ayın var desenee :))

ben doktor takibinde yaptırdım canım..ovülasyonu testi kullanmadım.ramelde öyle diye hatırlıyorum..
tutku ovülasyonu testi ile hamile kaldı :KK66:
inşallah şubat aynı senin ve sen gibi isteyen herkesin hamiş ayı olurrr :KK34:

cumartesi doktora gittim..ben klomen mi kullansam catlatma iğnesimi olsam diye düşünerek gitmiştim..yumurta takibine de diğerlerine de gerek yok oluşan gebelikleriniz var dedi..yumurta takibinde yumurtanın catladıgını görebiliyor mu peki..

kuzumm zaten benmde pek rezervde yok 34 beden bir hatundum ben ama iyi başladım yemeye bazen bende de iştahsızlık oluyor özellikle bir kaç gün önce vardı yaklaşık 1 hafta sürdü ama şimdi topraladım sürekli açımm canım ya :) önüme ne gelirse yiyip geçiyorum tazmanya canavarı gibi oldum :))) artık 9.haftadayız yarın kontrole gideceğiz ilşkiyi arttırıp öyle zayıflamam lazımm :) bu hamile sporuu işte :) yaa tezzesii benm bebişin pabucu dama atıldı tabii bebiler artınca :)

bende aynı 34 beden :)) bu modda devam ediyorum :)) henüz bir değişiklik yok sen gibiyim bende iştahsız :))
ama bebişle ne olur bilemiyorum :))
belki benimde öyle bir süre iştahsızlık olabilir.çünkü hamile olduğumu öğrenmeden önceki bir hafta deli gibi yiyordum :) eşim şoktaydı maşallahh nasıl yiyorsun diye :))

yok yok daha önüne geleni yemezsin biliyorum :)) tut kendini yemeee :))
hahahah:)) hamile sporun iyiymiş ama haftada en fazla ikii.. daha fazla yokk..bugün doktorum öyle dedi..sen fazla yapma yinedee :KK66:
hamile platesi var yaa :) benim doktor onu önerdi :))
yaa seninki dama atılır mııı :) o bir balllll o birrr cannn o bir annesi kuzusuuu o birrrr minnakkkkkkkkk :)

hele benımkı grubun en mısmınıgı tezesı..senınkı abla yada abı oldu bızımkılere hhehe:KK52::KK52::KK52::KK52:

bende aynı 34 beden :)) bu modda devam ediyorum :)) henüz bir değişiklik yok sen gibiyim bende iştahsız :))
belki benimde öyle bir süre iştahsızlık olabilir.çünkü hamile olduğumu öğrenmeden önceki bir hafta deli gibi yiyordum :) eşim şoktaydı maşallahh nasıl yiyorsun diye :))

hahahah:)) hamile sporun iyiymiş ama haftada en fazla ikii.. daha fazla yokk..bugün doktorum öyle dedi..sen fazla yapma yinedee :KK66:
yaa seninki dama atılır mııı :) o bir balllll o birrr cannn o bir annesi kuzusuuu o birrrr minnakkkkkkkkk :)

kubracım tutkuyla senın aynı gun deılmıydı adet gununuz..nasıl onun susam gozukmedı...dollenmeden kaynaklımı oluo kı

Gittim yine geldi hahaha :))))

bende oleyım ya habıre wc deyım...bızım bı erkek arkadas işyerınde ben hep sık gıdıom ya bu aralar helaya..hamıle oldugumu bılmıodu..heral şeker hastalığı war dıye dusunmuştum dıo..
ta benım çişime dikkat etmış ya

tabii canımm benm kocam bu konularda usta :) birde heycanla almış gelmiş elinde sallaya sallaya ya kız olursa dedimm gözlerii parladıı olsun babasının kızı o dedi :) kırık benm koca ya kesin fanatik yapar yani kız erkek farketmez yiğenlerini rüşvetle ele geçirmiş babaları kızıyor küsüyor yapma ayıp diyorum hiç aldırmıyor :)

hahah :)) eşler iyi anlaşabilir :)) takımlar aynıı manyaklıklar aynıı :)) hoş seninkini tek geçerim :)

tabikii babasının kızı olurr onla gider maçlaraa :)) benim eşim hazırlıklara başlıyor.. kız erkek farketmez götürecek maçlara :))
hahah valla iyi yapmışş :)) yahuu onlarda alemm bunda küsülecek ne varr :) onlarda rüşvet versinnn :KK66:))

valla kuzum ben işte 2 aaydan beri yiyorum 3 kilo almışım tutayım diyorum kendimi bunuda yiyeyim sonra diyip her şeyi yiyorum :))) eşimde ayrı yediyor :) bende 1 hafta iştahsızlık oldu onun dışında hep bu haldeydim ama artık dikkatedeceğim kuzum benm boyumda kısa 1.65 tombik olurum valla yuvarlanırım artık :)

kuzum biz ilk 2 hafta hiç yapmadık sonra doktor onayıyla 2 ye başladık şimdi bezen 3 oluyor eşimde korkmuyor artık :) şimdi yarın kontrol var doktor 3.aya kadar dikkat demişti benmkide doldu yarın bir sürü testimiz varmış :S kontrolden sonra soracağım işte artık sıkıntı var mı diye muhtemelen devamm diyecek :)

oyyy teyzesiii teşekkürlerr minnagımm çıkarıp sevip yerine koymak istiyorum bazen :) kocama söylüyorum delisin sen ya düşündüğü şeye bak diyor bana :)

Son düzenleme:
cumartesi doktora gittim..ben klomen mi kullansam catlatma iğnesimi olsam diye düşünerek gitmiştim..yumurta takibine de diğerlerine de gerek yok oluşan gebelikleriniz var dedi..yumurta takibinde yumurtanın catladıgını görebiliyor mu peki..

evet görülüyor canım.yumurtanın içinde sıvı oluyormuş.yumurtan çatlayınca o sıvı oluyor rahimde :KK66: için rahat olsun..
bence doktor takibi yap ve hemen klomen olma :KK66:
ben olmadım doktorum ilk geldin gerek yok dedi.
sen takip yaptır :KK66:inşallah bu ay güzel olur senin için :KK66:

X