EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canim biz ayni gün transfer olduk sanirim. 17 ekim 5. gün embriyosu. Benimde sünden beri adet agrisi gibi degil gibi farkli bi agrim oluyo ara ara cok uzun sürmüyo

Hayirli olsun canim insallah degerlerin katlanarak artar saglikli sekilde devam eder benim 8 ekim test gunumdu 19 ekim pazarteside yani dun keseyi gorneyi cagirdi ama gidemedigim icin yarin gitcem insallah
Insallah canim beni de 2 hafta sonra cagirdi bakalim insallah görürüz minnoslarimizi senin durumun nasil canim belirtin var mi

Canim biz ayni gün transfer olduk sanirim. 17 ekim 5. gün embriyosu. Benimde sünden beri adet agrisi gibi degil gibi farkli bi agrim oluyo ara ara cok uzun sürmüyo
Seninki daha erken tutunur canım.Tutunma ağrısı olabilir yaşadıklarımız .İnşallah ikimzinde pozitif olur

Kizlar iki gun onceki sonucum 121 idi bugunku sonucum 237 cikmis. Ayni hastanede ve ayni saatte yaptirdim sizce iyi mi artis? Doktora da sordum
Güzel artmış kuzum yüzde 60 ın üzerinde artış olmasını bekliyor doktorlar katlanarak daha da artsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…