Denizli tüp bebek bebek babür kaleli

İlk olarak yunus aydın a girmiştik ilk hsg yi orda çekildim tüpler kapalı çıkmıştı. Açma operasyonu denildi direk tüp bebeğe baslayamayiz dedi. Geçen sene 20bin olan operasyon ücretini başka yerde geçen ay 60 bin denildi. Dr um pek önermedi eğer açılmazsa paranız çöp olabilir dedi. Şuan ki Dr umdan memnunum tranfer için öteki regl donemini bekliyorum

Ben 2 aşılama yaptım kalabalık olduğu için fazla ilgilenilmesede gayet güler yüzlü bir ekip cihan hocanın ekibi. Benim ilk tedavime ümit cabus başlamıştı cihan hocayla devam ettik fakat kanallar kapalı olunca olumsuzdu rapor icn uğraşmıştık ama olmadı çünkü eşim kızımı kendi üzerine kaydettirdi. Nüfus ta evladı göründüğü için rapor cikartamadik Ocak oncesi 59bin ilaç hariç denmişti temmuz ayında 90 bin ilaçsız denildi maliyeti biraz fazla geldi bunun birde yol masrafi var merkez dışından gelip gidiyordum.
Ücret olarak baya fazla neredeyse özeller gibi, bizim de rapor çıkmıştı o şekilde daha uyguna gelmişti yoksa ilaçlar da epey pahalı, bu yol gerçekten maddi manevi yıpratıcı Allah herkesin yardımcısı olsun

X